Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Saszka->o zmieniłas stopkę hm...ta jest ciekawsza :) ja Ci bardzo dziękuje ..to teraz ..Gio będzie wołac na lampke ..Borek światlo !!:D:D taaaa temat jest pod łóżkiem ..to teraz do kompletu mamy lampkę :D i to nocną !:D .. no o takie rozruszanie mnie chodzilo mniej więcej ..można jeszcze złapać sie za ręce i zaśpiewać ..mam chusteczkę haftowaną, co ma cztery rogi.... :D ..tofakt ..mała ilość grzechów ..to problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Nooo..wyspalam sie ..a teraz siedze sama w domu ..tylko z dziewczynkami .One znowu spia ..cisza jak makiem zasial .Zadnej TV i radia .! Mam wyprany mozg i chce odpoczac .. Jesli chodzi o spowiedz w konfesjonale to ..Ja nie uznaje .. Zrobilam sobie rachunek sumienia i mam tylko jeden grzech glowny .. ..ale jakbym GO chciala powiedziec na spowiedzi to nie wiem czy ksiadz by to zrozumial .. Zreszta po co mam go mowic po cichu ..moge powiedziec wszystkim ..i wcale nie potrzebuje rozgrzeszenia .. Grzesze \"mysla\" ..bo najbardziej zaluje ze ..\" nie zgrzeszylam \"..:) ..i to se ne vrati ...wiec do konca zycia bede nieszczesliwa .. Borewicz >>..myslisz ze jak se krzykne do mojej lampki ..\" Borek ..swiatlo...!!!..\"...to zamiast swiatlA NA BIURKU ..bede miala ..swiatlosc na ..SUFICIE ..??? :D Kachni >.odpisalam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że to co sie wydarzyło podczas ostatniego tygodnia było...niesamowite! ... Ale nie potrwa długo ten stan uniesienia i pozytywnych wibracji, modlitw... Mały przykładzik z dziś: wchodze do sklepu, staję grzecznie w mega ogonku, po drugiej stronie sklepu na ławeczce siedzą 3 babcie- nic niezwykłego. Gdy już jest prawie moja kolej te 3 babcie zrywają się i wciskają się przede mnie mówiąc: my tu stałyśmy!! Zrobiłam zdziwioną minę, i pytam niby skąd miałam wiedzieć, że panie tu \"stoją\" skoro nikt mnie o tym nie poinformował, gdy stawałam jak normalny, zwykły człowiek w kolejce... I się zaczęło: panie nawrzeszczały na mnie, że to mój problem, że powinnam się pytac itp. itd. Totalna bzdura! Ja tylko popatrzyłam na nie i stwierdziłam, że zamiast wrzeszczeć na mnie mogłyby się zastanowić co za dni właśnie przeżywaliśmy, ale jak widze to żadne wydarzenie nie jest w stanie zmienić PEWNYCH ludzi!! Nastała cisza jak makiem zasiał, panie kupiły co miały kupić- ja też, tylko tak się zastanawiam....po co te nerwy? ta agresja? Okazuje się, że nasz naród na zawsze pozostanie zakompleksiony, agresywny, buńczuczny.... Pełno w nas naleciałości, gniewu i żalu...niespełnionych marzeń... Ja potrafiłam przystanąc w biegu i zastanowić się nad tym co wokół, dlaczego inni tego nie umieją? Żal mi tylko, że doceniam pewne fakty, pewnych ludzi jak już ich nie ma.... Żałuję, że w roku 1997 byłam zbuntowaną gówniarą, ktora miała gdzieś słowa Papieża, buntowała się i nie chodziła do kościoła, a tymczasem Papież był w Legnicy na pielgrzymce....mogłam Go spotkać, poczuć tą atmosferę, poznać jego słowa.... Ech.... Boję się, że pewnie jeszcze wiele waznych spraw. ludzi przeoczę...poprostu przeoczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dawno mnie tu nie było od czwartku wieczorkiem jestem w Wwie i te ciezkie dni przezywam razem z Aniolem :) pozdrawiam wszystkich i zycze ... spokoju ja jutro odpoczywam na lonie natury w przyjaznej atmosferze i na grze w brydza ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Widzę, że wrócili ludzie :) Wszystko wraca do normy, przynajmniej na diabłach :D Kurczę całą noc nie mogłam spać. Najpierw Fred wlazł na szafkę po północy , i zrzucał wszystko co tam było, a potem się kręciłam, nie mogłam sobie znaleźć miejsca, a w uszach cały czas mi brzmiało \"Abba Ojcze!\". Wstałam rano jakbym całą noc biegała, poszłam na zajęcia, napisałam test i dopiero teraz wróciłam. Ech, test z metodyki był tak pięknie ułożony, że jak zobaczyliśmy pytania, to się zaczęliśmy śmiać, ale mam nadzieję, że chociaż 3 dostanę i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze macie wszyscy jakis dziwny \"nocny zwis \" na pisanie .. W Warszawie deszcz leje jak z cebra ...wiec normalny spacer odpada .. ..nudzeee sieeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Zycie wraca do normy. My z Anielica zaczelismy sprzatac liscie i inne habozie z ogrodu i z przed domu. Cudowna wiosenna pogoda. Nie moglismy takiej okazji zmarnowac. Dodatkowo remont sutereny z grubsza zakonczony. Zostalo jeszcze wyremontowac kominek i pomalowac sciany i sufity. Po remoncie zostly mi \"tony\" smieci do posegregowania i do wyrzucenia, ale to nic w porownaniu z tym, co juz zostalo wyrzucone. Ciagle dokarmiam ptaki i juz przylecialy te z cieplych krajow, tak wiec mam w ogrodzie ptaszarnie i jeden wielki spiew, od rana az do nocy. Nasz golabek wczoraj po raz pierwszy w tym roku polatal w ogrodzie nie odstepujac Anielicy i dzisiaj bylo to samo. Gdy wracamy do domu on leci za nami. W pracy dostalem podwyzke ale i to i tak za malo, za to co robie dla nich. Tygrysek mi tez wyszlo ze 125, ale jesli cos nie tak to bedzie na ciebie, bo ty pierwsza podalas ta liczbe :) Gio w takim razie masz zwis i ci zwisa :) Nina ludzie nigdy sie nie zmienia, a szkoda :O saszka jak by co to ja drugi wytypowalem 125 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że nie wytrwałam do wyniku, ale wczoraj wypiłam właśnie taką ilość koniaku i zeszłam... Mnie też wychodziło 125, ale nie wierzylam sobie, bo czy po wypiciu 125 gr alkoholu można się ululać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleah okropnie za oknem..... a chcialam na rowerek... Borek -> trzeba bylo pisac... ciekawe rzeczy moze by spod palcy wyszly ;) no ale zdrowiej, duzo zdrowka zycze 🌻 Gio -> nie nudzisz sie!! nie, nie,... nudza sie tylko ludzie glupi, inteligentni nie maja po prostu nic do roboty ;) Kluska -> 🖐️ czemu nic nie piszesz?? Saszka -> coz najwyrazniej... mozna ;) Znudzony -> a Ty jak zwykle masz rece pelne roboty.... ciesze sie, ze wiosna w koncu i do Was przyszla.... spiew ptakow caly dzien - suuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sprawdzic ..komu zwisa a komu stoi ..i ..lece dalej ..!:) ..zaraz wybywam na caly dzien ..skoncze tylko ten zasrany PIT ..dla mojej ciotki ..i wlasnie jade do niej . Wkurza mnie juz ta kobieta ..Czlowiek flaki wypruwa zeby jej wszystko zalatwic a ta ..wciaz nie zadowolona ! Ku.... a ..samochodu nie mam a na drugi koniec Warszawy musze jechac ..1.5 godziny trzema autobusami w jedna strone .. Tygrysek >>:) ..nawet mi sie to podoba co napisalas ..👄 ale jakbym napisala ze ..nie mam nic do roboty ..to moglabys wtedy mi powiedziec ..tylko glupi mowi ze nie ma nic do roboty ..inteligentny zawsze cos wymysli ..! Aler twoja pierwsza wersja jest fajniejsza ..!:) Borewicz >>.. ja tak tylko od strony medycznej cos ci dorzuce .. Pamietaj ze dla faceta ..na wszelkie stany przeziebieniowe , infekcyjne jest tylko jedno lekarstwo ..\" ..oklad z modych piersi \":) Nooo... dla kobiet nieco cus innego ale o tem potem ..:D Dobra ...koniec .. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >..na tej recepcie jest blad .wiec zeby nie bylo na mnie ze nie mozesz rozczytac to ..mialo byc ..\"..oklad z mlodych piersi ..\": :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Dobrze mi było z tą żałobą w telewizji. Przez ten tydzień bylo jakoś - inaczej... Wkurzają mnie durnowate programy, reklamy niewiadomoczego, nieeeee, ja się nie nadaję... do tej sieczki. dlaczego reklama pizzy musi mieć podloże erotyczne? I dlacego jestem zmuszona tego słuchać? Dlaczego moja 12letnia córka ma to oglądać? Ja nie chce!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, z ciotką doskonale Cię rozumiem... Ty tez zdaniem cioci robisz wszystko nie tak? Dostaję furii kiedy wbiegam zziajana na salę, żeby jej donieść obiad, a ta jak tylko mnie zobaczy od razu że ona nie, bo kroplówka, bo jej niedobrze, bo tu w szpitalu takie wstrętne jedzenie, bo mamy nie przynosić... Dalej prątkuje, jak nie zaczie jeść to będzie źle... w szpitalu już jej mają dosyć (ale pielęgniarki są wyrozumiałe i cierpliwe). Bo ci lekarze to nic nie umieją, na co oni mnie leczą, taki młody jakiś chudy - co taki młody może wiedzieć (fakt, że lekarz blady i chudy, ale ma dobrze po trzydziestce). Uff... dzisiaj nie moja kolej, kto inny pojechał.... Znudzony - zazdroszczę Ci szczerze tych ptaków.... ja od piątej rano słyszę.... tramwaje, jak się budzą i masowo wyjeżdżają w świat... :( Gwiazd też w nocy nie widać, bo za jasno. Czy jest jakiś istotny powód, dla którego nie dostaję od Cieie zdjęć? Bore - zmiana stopki, bo chcialam, żeby było coś moboilizującego i optymistycznego, ale chyba nie bardzo mi się udało.... ten cel osiągnąć W ogóle to cała tchnę optymizmem, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..trochę ozdrowiałem ..dzięki recepcie Gio :) tylko miałem dylemat nad zastosowaniem, doustnie czy okłady ;):D wiem, wiem ..jestem okropny :P Nina ..masz racje ..pewnych ludzi się nie zmieni ale ..pytanie czy sami jesteśmy w stanie zmienić w sobie to, co nas gryzie u innych jak pisała Gio ..wiadomo że łatwiej sie widzi wady u innych niż u siebie, ja np. jestem doskonały hehe:D no! ...przesadziłem trochę ;) Saszka ..a na jaka okoliczność ..to, tak 5x25? ..no ale koniak to koniak ..nie wiadomo w którą stronę poniesie;) Airka..co Fredkowi się pokićkało,pułkownik [biega po półkach] z niego teraz będzie ?:D Znudzony ..siemanka z ranka..w zasadzie to nie wiem ..jak u Ciebie z tym czasem ..jak jesteś mocno do przodu posunięty w czasie, czy do tyłu ;):D ..znaczy mam na myśli róznice czasowe a nie wiekowe :D;).ale Ty jak zwykle zapracowany,zabiegany ..i liśćmi przysypany :) ..zdawaj częściej relacje co tam w trawie/liściach piszczy ..bo coś sie ociągasz ostatnio :P Tygrys ..obawiam ..sie że wczoraj to było jedyne co z siebie wyartykułowałem :D ale tak powaga ..to wczoraj wyrwaliśmy sie ze znajomymi do knajpki ..zwanej Mleczarnia..tyle że tam mleka to nie uświadczysz :D i było przefajowo ..uśmialiśmy sie jak norki cmętarne ..i troszkę wstawiliśmy, oczywiście pion był :D siedzieliśmy do 24, i nawet nie czułem że mam gorączkę 38,7 .Dopiero w drodze powrotnej ..cos mnie zaczęło telepać ..i to nie były torsje ;)..no ale upsarin ..i inne medykamenty zrobiły swoje i rano jakoś sie dało oczy otworzyć :) oczywiście trzeba było coś oglądnąć ..więc padł ..\"Zakładnik\"z Tomem C. ocena w skali od 1-10 to [ 8 ] i \"Obcy kontra Predator\" ..w rolach głównych ..wiadomo kto :D no i ocena [ 6 ] no .. za 100% śmiertelność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana zmianą - ale na co ???? Koniaczek był pity przez zasiedzenie ze znajomym, podejrzewam że na odreagowanie - nawet moje chłopisko dało se na luz i na chwilę przestalo pracować.... On już nie śpi, nie je, nie wychodzi, tylko siedzi za biurkiem przy kompie... Do niedawna ja też tak mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - nie mogę, naprawdę?? Rozczuliłaś mnie - dobrze przeczytałam? - napisałaś BRYDŻ? Już się bałam, że brydżyśći wymarli... Ostatni pomysł dziecka (które już od godziny mialo spać): a jakby tak zamiast tej taśmy co jest na mecie dać taką mocną gumę, to oni tak biegną, biegną, zwycięzca wpada na metę i leeeciii spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No tak, wróciło życie do normy, gówniana norma dla mas. Masz rację Saszka, bez reklam było 100 razy lepiej i nikomu ich nie brakowało, podobnie jak głupiego Wojewódzkiego na Polsacie. A przed chwilą oglądałam Kurier i się dowiedziałam, że po meczu Legii z Cracovią kibice się bili z policjantami, latały płyty chodnikowe i kamienie. Wrócili wszyscy do \"równowagi\". Ech płakać mi się chce. Dlaczego ja zawsze muszę mieć rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...to z tego co rozumiem ..to najlepiej wam wyłączyć prąd;) ale to Ty zmieniłaś stopkę to Ty powiedz na co...chciałaś coś mobilizującego i optymistycznego ..więc...!? Airka ....niestety oni żerują na sensacji i to oni nam podają tą sieczkę informacji ..w której niestety ..ale jest chroniczny brak optymizmu, oczywiście wszyscy to wiem ale na to sie łapiemy :( ..sie zastanawiam ..i aż boje jakież to nowe afery koperkowe wyjdą w tym tygodniu, bo jesteśmy o tydzień w plecy. A ja sobie rozebrałem zapalniczkę benzynowa ..bo cos chciałem ..tam naprawić czy wyczyścić ..i teraz ..cholera ..nie ma od czego papierosa odpalić ..grrr :D e....co zrobic z olejem ze szprotek ..na dywanie ?? szprotki zjadłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz....ludwikiem go! tego plama ze szprotek albo jak w reklamie...Vanishem...czy jak mu tam Mała...to ty jak w "Wielkim Szlemie"...nie wpadnij w nałóg brydżowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×