Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc Wszystkim! :D Borek, specjalnie dla Ciebie: 🖐️ ;) Gio, dostalas maila? Przepraszam ze tak skrotowo, ale ostatnio czasu mam jak na lekarstwo! Pozdrawiam Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z winogrom winko :) w smaku niewinne ( w sensie \"kto by sie spodziewał\")...niczym soczek...a potem sie okazuje...że se człowiek ubzdryngolił :D Coelho jest troche oderwany od rzeczywistości, uduchowiony...chociaż czasem nie rozumiem co mu tam w duszy gra ;) ja bym nie powiedziała ze zyciowy, on jednak ma lekkiego bzika, więc możesz smiało czytać ;) spróbuj \"Weronika postanawia umrzeć\" może dobra,ide spac...albo dokończe książke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie czytałam 11 minut. Życiowe niby nie było, a jednocześnie było... Czy u ciebie tez lata krufka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wyspalam sie...wstalam...wtrachnelam salatke mega zdrowa, bo z ryzem, soczewica, fasola, groszkiem i roznymi takimi...teraz pije niespiesznie kawke, by za chwil pare zbyt spiesznie szykowac sie do pracy :) Tygrysek- wiem, ze sie denerwujesz brakiem pracy, ale uwierz mi- warto czekac! Jak sie w koncu znajdzie to bedzie swietna! kasiek- tez uwielbiam takie maratony ksiazkowe :) Coelho czytalam kilka pozycji...bardzo madre i pokrzepiajace. Ale tez lubie poczytac cos takiego jak \"Kod Leonarda\" \"Harrego\" \"Cierpkosc wisni\" ... aktualnie tez mam na tapecie autora \"potegi podświadomości\" ale czytam inne jego ksiazki- polecam! Co do winka to ... mniam! Domower roboty ma to do siebie: siedzi sie, pije sie jak soczek, gada sie a potem BUM! uderza do glowki :) Ide pogrzebac w szafie by znalezc cos do ubrania...kurcze u nas ma byc 18 stopni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Widzę, że wczorajszy wieczór taki lekko alkoholem był zakrapiany. Ja też sobie sączyłam vermut bianco z woda mineralną, pycha :P Elles ---> bo ja się nachyliłam po ta butelkę, i byłam bliżej podłogi :) dlatego mnie obryzgało. Mówi sie i pisze \"patrzyć\" :) Bardzo się cieszę, że czytacie Coelho i wam się podoba. Bo ja bardzo lubię jego książki i wkurza mnie jak ludzie oceniają go jako grafomana, tylko dlatego, że pisze o prostych prawdach, których niestety na codzień się nie zauważa. Polecam \"Pielgrzyma\" :) A ja teraz czytam \"Przepowiednię Dżokera\" Jostein\'a Gaarder\'a, tego samego co napisał \"Świat Zofii\" - czyli filozofia dla niezaawansowanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) dziekuje za wsparcie zawodowe ;) ech.... bedzie dobrze, nie?? :) Air -> ja sie dowiem i powiem Ci ktory to odcinek dobrze?? bo inaczej to, to sensu nie ma :P Elles -> hihihi Maxio Cie na spacer wyprowadzil?? zebys sobie pobiegala?? ;) Gio -> zatem na co czekasz?? do wyrka marsz, pampersa bierz i choruj ;) a co tam!! czas na spotkanko... zawsze!! :D tylko wyprawe zakupowa musimy odlozyc, bo kompletnie kasy nie mam :( i koniecznie musze Ci cos opowiedziec (jak zwykle zreszta ;) ) Kasiek -> a czytasz dla przyjemnosci, czy w celu jakims wyzszym?? Saszka -> byc zyciowym w obecnych czasach?? nie!!!!! to starszne... lepiej juz czytac Tolkiena ;) motorem.... mmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ No i sie zaczyna ...cieplo przyszlo ..otwieram sobie balkon ..a te szalaputy ..mordy piluja na wszystko co sie rusza ..obserwatorki ..psia mac ..:) Smieszny widok jak cztery mordy siedza sobie za krata balkonowa i kazda na swoja melodie \"opowiada mi co widzi \"..:D A co najlepsze ze nie tylko moje siedza na balkonie i tak sobie gadaja az echo po osiedlu niesie ..:) Tygrysek >>.. ty mi o pieniadzach nie mow NIC ...ale poogladac zawsze cos mozemy ..! Narazie planuje przyszly tydzien ..i dam ci znac kiedy .. A teraz prosba ...Pamietacie Msze Sw. z Pl Pilsudskiego na ktorej byl Glemp ..tam przy oltarzu bylo super zdjecie papieza .. Moze ktos ma akurat to ujecie na jakims zdjeciu .. Zaczynam malowac obraz papieza ..i to akurat chcialabym .. ..dobra narazie tyle Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Od razu uprzedzam, że mogę źle pisać, bo piszę tylko jedną 🖐️ - druga schnie (pazury malowałam) ;) Jak to napiszę, to pomaluję drugą :) :) Jak dziś ładnie słonko świeci :) Tygrys zakupy były typowo konsumpcyjne - czyli pieczywo i inne takie kanapkowo obiadowe ;) Opis wesela tak ;) Młodzi wyglądali ślicznie, kościół też ładny, ksiądz trochę zwariowany ;) a wesele fajne było - to takie przyjęcie weselne, nie mogę zapomnieć torta czekoladowego - mniam :D:D siedziałam koło dobrego kumpla, więc było bardzo wesoło (zawsze jak coś razem to jest ubaw) ;) młodych też mieliśmy dosc blisko. Skończyło się po 22, czy przed 23 ;) Hmm co tam jeszcze... nie wiem ;) Wiesz, ja mam znów problem z wzięciem się za szukanie pracy... :0 Saszka :D Nina życzę udanego zjazdu :D:D Air piwna kobieto ;) Mam podobne rozterki do Twoich, jestem już pół roku po dyplomie, za bardzo nie wiem co dokładnie chciałabym robić w swojej dziedzinie, jakiej pracy szukać.. a w ogóle to się boję.. tego wszystkiego.. tej całej pracy.. ;) Gio nicnierobienie jest super ;) ale mnie się chyba powoli nudzi.. ;) Elles coś Ci wcześniej pisałam na gadaczce - doszło? bo nie wie, czy mam kontynuować ;) Kasiek nieźle zaczytana jesteś, kurcz kiedyś też tak czytałam, a teraz .. jakoś .. nie ma kiedy ? ;) Kachni 🌼 Mała 🌼 Aaa czy Wy wiecie (pewnie nie ;) ), ze w końcu ustaliłyśmy spotkanie z Małą :D Mam nadzieje, ze wszstko wypali i się spotkamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej- ho! :) I jak tam robaczki wiosenne? Humorki dopisują? Bo mi tak! Nawet pomimo stwierdzenia pewnego faktu....ale co tam! Dobra- znikam sobie z psem na spacer. elles- moja sunia jest wielka, ale ja z nią biegam po lasach i łąkach, więc chyba same nawzajem się wyprowadzamy :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, Majorek - czekam nadal na te godzine przyjazdu tramwaju :P Diableta - jutro wielki dzien :D - spotkanie z Majorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam wieczorowa pora :) dzis na planie spotkalam kolege, z ktorym statystowalam w \"na wspolnej\" i okazalo sie, ze odcinek w ktorym bylismy bedzie jutro jakby co to scena w barze, ja to ta w bordowych spodniach aha, a dziesiejsze \"M jak..\" to odcinek 343, scena przed Wyzsza Szkola Psychologia z Mucha i jakims kolesiem (ponoc znany aktor ) w samochodzie :D Gio -> tak jest!! Przyszly tydzien!!! chyba nie bylo zadnej Marty na planie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia macie od łajzy co ciągle w rozjazdach jest :P;):) Kasiek :D To sie nazywa odkładanie na ostatnią chwile, aż się będzie miało nóż na gardle :P Bierz się za pracę bo potem będziesz panikować że Ci może czasu zabraknąc :) Ale najpierw powiedz jak lektury, która zmusza do przemyśleń i którą polecasz :D Ja to mam już od dawna Alchemika na półce... Może kiedyś się wezmę :P;) A z samotnością to utknęłam gdzieś w środku.. Czasu mi brakuje..czy chęci na ciąg dalszy..? ;) No i poszukaj czy są jakieś kursy u Ciebie :) Na pewno są :) Saszka Ty to chociaż masz jakąś terapie a dla mnie nie ma ratunku.. ;) I nie dlatego ze czytam fantasy :) Oj baby no, z tego gadania to też mam ochotę na wino.. Ale nie ma z kim pić a samej.. to nie bardzo mi się chce. Żadna przyjemność.. przy nawet długim,ciekawym filmie.. Gdyby był.. :P ale nie ma. W ogóle to dziś od rana tylko narzekam.. :P Airka teraz wszystko jasne :D Kurcze, nie wpadło mi do głowy że się mogłaś schylać...nie wiem czemu ;) Z Coelho to wiem ze fajnie pisze ale ostatnio nic nie czytam z książek..raczej z podręczników ;) Moj kolega czytał pare jego książek..zawsze jak sie widzimy to jest dyskusja na jakiś temat.. o własnie prostych prawdach :) Tygrysek 🌻 rozumiemy ze się zniechęcasz troche.. i martwisz.. ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło, jak nie ta praca.. to widocznie coś lepszego na Ciebie czeka :classic_cool::) Kurde czemu Wy wszyscy jesteście tak daleko?? Nie ma z kim pogadać.. z dziewczynami z liceum są problemy umówić się wszystkie..a ze studiów to nie mam ochoty.. czuje ostatnio deficyt ludzi wokół... :( Gio.. :D Ja ostatnio wychodze rano z domu a w oknie moj wujek (za 5 dni już wypływa znów.. :() A ze jadłam jabłko to zagadał że nawet czasu śniadania nie mam.. ;) A jak 7 godzin później wracałam to też go już z daleka w oknie widziałam.. i się śmiałam.. :D Jak ta baba, cały dzień w oknie :D To wpadłam do niego na herbate zeby siary dłużej nie robił.. :D Majorek haha.. ja rzadko maluję paznokcie ale przy komputerze to nigdy nie ryzykuję :D mmm... tort czekoladowy.. ale sie odchudzam, więc cicho sza ;) Oj, nie doszło! Ja dziś znow od rana netu nie miałam.. Nie wiem czemu, zaraz coś napiszę to zobaczymy czy do Ciebie dojdzie :) 👄 A kiedy się spotykacie z małą? :) Nina :) Też bym biegała z psem.. ale bez kagańca go nie spuszczę.. a on się w kagańcu obraża :P:D A teraz słucham sobie radia.. spać się nie chce.. bo sie wcześniej odpadło na trzy godzinki.. ;) TYGRYSEK...... ❤️❤️❤️ :D:D 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles>>..:D ..ty jak nie piszesz to nie piszesz ale jak walniesz posta to ..pol strony ..:) ..i dlaczego tak ostatnio malo emotikonkow walisz ..tych najbardziej kolorowych ..zawsze tak bylo slicznie jak w elementarzu pierwszoklasistow..:D ..a od kogo ty nas pozdrawiasz ?..to my znamy jakiegos lajze z Diablow ..? ..ja znam tylko jedna Lajze Minelli ..:D Borewicz >>.. o w morde ..ale ci ktos pojechal po zaworach ..:D ja bym nie darowala ..\"ta zniewaga ..krwi wymaga \" :D Tygrys >>..ehhh ta Mucha ..:) ..gdybym byla lesbijka to bym sie w niej zakochala ..super laska ..!:D Elles >>..moje dziewczynki tez z takich czubow ..jak tylko chce zalozyc kaganiec to sie chowaja a w kagancu ..tu gdzie im zalozylam to juz zadnego kroku do przodu nie zrobia ..stoja jak wryte i tak zdziwione ze nawet odbytem oddychaja bo przodem sie boja ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka...wczoraj to ja juz poszłam spać...a jesli chodzi o krufki to mi teraz wszystko lata przed oczami bo przed chwilą z konferencji wróciłam gdzie wina było tyle w porządnym morzu :D troche abstrakcji w \"Krainie chichów\" napewno znajdizesz... konferencja byla naukowa, a potem to imprezka... zaczynam trzeźwieć i już mnie boli głowa... jutro poczytam dokładnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D obiecuję poprawę :P Postaram się bardziej kolorowe pisać posty 🌻❤️ :P Jaka zniewaga... :P Jakiej krwi... :P Nie wystarczy ze się wykrwawiam co miesiąc? :D:P No z psem to podobnie mamy... Maksior z Borewiczem tez mu taki numer raz wyciął jak czekali na mnie niedaleko sklepu... ;) Stanął i iść dalej nie chciał podobno ;) Kurde.. w sumie to nie wiem coby tu porobić... Maila sobie napisałam.. a teraz to sie zaczynam nudzić. Może pójde spać..😴 ;) Ale pewnie jeszcze godzine bede się lampić w sufit... Ale może jednak pójde? To wcześniej jutro wstane i dzień będzie dłuższy... Ale skąd mam wiedzieć czy dzień bedzie przyjemny? Jak nie to lepiej zeby było krótki, nie? Ja chcę terapii!!! :P:P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Anny Muchy.. to.. eee tam... :P;) Ostatnio mówiłyście też o Marcie.. Macie rację, jej postać w filmie jest troche nie teges... :) sędzina to chyba powinna być.. jakaś taka bardziej stanowcza, pewna... A ona jak ten zastraszony wróbelek..troche.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 100 lat, 100 lat zyj nam i 1000 lat Ellesko kochana ❤️ 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gio -> Mucha?? Laska?? w zyyyciu!!! ja jej nie lubie :P taka tapete miala, ze dziwne iz jej platami nie odpadala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles ma urodziny? W takim razie dużo dużo dużo szczęścia, radości, miłości, powodzenia w życiu naukowym :P i osobistym. I żebyś miała czas na wszystko i wielu ludzi życzliwych wokół. I pogody pięknej, bo jak pogoda słoneczna to i słonko w duszy :D ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻 ..................................1 0 0 LAT................................... ..Dla Baranka - Piatki ..!!!! Elles ..duzo duzo szczescia , w przyjazni i w Milosci ..duzo forsy ..samych szostek w szkole ..poslusznego pieska i faceta ..:) Takiego faceta zeby cie na recach nosil ..do domu wszystko przynosil , bo tym chata bogata co przyniesie tata !:) Zeby sie nie szlajal po obcych landach i znal swoje miejsce na ziemi .. I jeszcze zeby nigdy nie mial \"zwisu nocnego\"..nie rzucal kaczkami ..nie rozsypywal chipsow z miseczek Kachni ...nie pchal sie pod wyrkiem z tymi swoimi wielkimi stopami ...panowal nad odruchami fizjologicznymi ..i w ogole zeby ..Cie kochal ..!!!:D ...nooooo...howght !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ❤️ Ty to lubisz być zawsze wszędzie pierwsza ;):classic_cool: I zawsze Ci wychodzi... :D Airka 🌻 Jest ładnie i słonecznie i mam nadzieję ze tak będzie do wieczora :) wtedy sobie kupię piwko i jak mi neta nie odetną na wieczór to będzie imprezka.. :D Gio.. na recach to mnie nikt nie nosi, dlatego sie teraz odchudzam, moze za ciężka jestem... :P:D i jeszcze w dodatku moj ciężki charakter... ;) Tak tak, posłuszeństwo musi być... a ze stopami może się pchać, byle z czystymi... :D:D:D Dzięki :) 🌻❤️🌻 A teraz wybywam z domu...pozałatwiać parę spraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ..cos opisze ..bo jestem w szoku .. Bylam z dwoma dzioewczynkami na spacerze ..Tygrysek ty wiesz na chodniku wzdluz Fieldorfa ..i szla sobie para molych ludzi ..dziewczyna z chlopakiem ..dziewczyna bardzo ladna ..biala bluzka ..marynarka .Ludzi o tej porze malo .Szli i sie klocili ..Ona mu cos tlumaczyla , on machal lapami ..popychal ja i caly czas .Ona mowila do niego cicho a ten bluzgal ..darl sie doslownie ..Bylo ostro Slyszlam tylko na koncu jego slowa ..Ty glupia popierdolona suko ..nic nie rozumiesz ..Ona cos mu powiedziala a ten spierdalaj do mamusi ! Ona widziala ze ja stalam ..glupio jej bylo a ten cham ..podbiegl bo akurat autobus nadjechal i ..odjechal.. Normalnie mnie wmurowalo...Czytam sporo na forum jakie klopoty maja dziewczyny z facetami ..opisuja ich zachowania .. Dzis bylam swiadkiem naocznym ..I tak sie zastanawiam czy jak sie spotkaja ..czy tej dziewczynie wystarczy zwyczajne np..przepraszam ..ponioslo mnie ??? Normalnie w pale sie nie miesci ...Co wy na to ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nina pozdrawiam również :) Mała taak dzięs wielki dzień :D Tygrysek patrzyłam, ale dziś nie ma na wspólnej i musimy czekać aż do poniedziałku ;) Hmm siedziałaś z Muchą w jednym samochodzie.. łoł ;) ;) Elles ❤️ Wszystkiego najlepszego duszyczko kochana 🌼, mnóstwa przyjaznych gęb do pogadania (oprócz nas :D) na żywo, cudownego ukochanego posłusznego itp ;) i samych radości w życiu👄 👄 dla Ciebie ❤️ No wiesz... mieć urodziny (tak?) i się zastanawiać, czy robić dzień dłuższy czy nie.. i czy będzie przyjemny?? noo nie.. a kopa chcesz? ;) ;) :P No a.. poza tym.. to piątek przecie :D Pozdrów łajzę tyż :D Ja paznokci też nie maluję w ryzykownych miejscach :) ja tu tylko przyszłam i jedną łapkę susząc drugą po klawiaturze latałam :) Doszło do mnie i mam nadzieję, ze moja odpowiedź tez dojdzie. Spotykamy się z Małą już Dziś :D Gio haha niezłe te Twoje suńki ;)odbytem oddychają\" :D:D Ja pamiętam, że moja pierwsza sunia strasznie się chciała kagańca pozbyć i obcierała się o nogi - nieważne, że miałam np. rajstopy ;) Gio brr ta Twoja opowieść, ale wiesz... to nie jest ostatnio rzadkość, takie chamy.. a one im na to pozwalają.. :( z czego.. z miłości.., co to za miłośc jak ją najpierw zwyzywa, a potem z przeprosinami leci (jeśli w ogóle....) Kasiek w takim razie miłego i spokojnego dobicia do brzegu tego morza ;) Znudzony miło Cię tu widzieć :D Ja na Martę z M.. to nie mogę patrzeć, no te włosy działają na mnie zbyt denerwująco :D Ładnie dziś słonko świeci, prawda? :) Mam nadzieję, że u wszystkich :) I dlatego kończę i spadam na dwór - hehe kiedyś to stwierdzenie oznaczało zabawę na dworze, a teraz .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pyszczydlo ale bylo fajnie :D tak, tak znow nagranie programu ;) Elles -> bo ja to ponoc mam charakterek, widac mnie i slychac... sama juz nie wiem dobrze to czy zle?? ;) a jak urodziny mijaja?? Majorek -> NIE!! nie siedzialam, na cale szczescie, z Mucha w jednym samochodzie, ja sie ino krecilam wokol tego samochodu ;) niekoniecznie, moze ten odcinek byl wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemacie...\"M\" jak MARMELADA :D;) Elles...🌻❤️👄 ..ja wam dam łajze:P:D i do tego ..jeszcze tyłek obrabiaja ..że nogi z pod kołdry wystają itp.itd. No! :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >> az sie oplulam z tych nerwow ..! Zaloz se lepiej dwa teleskopy na oczy ..Przeca cie bronilam jak moglam wzgledem tej lajzy ..:D ..a ty mi tu takie farmazony klepiesz ..! :D To ta baranka jedna ..narozrabiala ..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze Tygrysek mi nawet kartkę przysłał? :D❤️ Akurat dziś doszła.. Tygrys to jest pełen niespodzianek :)👄 Majorek cieszę się ze doszło do Ciebie, i doszła do mnie Twoja odpowiedz, teraz Ty sprawdż czy moja odpowiedz na Twoją doszła :D🌻:D Znudzony już wiemy co robić żebyś się pojawił :D Teraz Ci będziemy wkręcać ze każde z nas ma urodziny kilka razy w roku, to będziesz się regularniej wpisywał :P:D❤️ Pozdrowienia dla Anielicy :) Gio.. ja też tego nie rozumiem... :( mam nadzieje ze ta dziewczyna dojdzie do jakichś wniosków.. Borewicz łajza jesteś bo zyczeń złożyć nie umiesz, walnąłes se trzy emoty i zadowolony :P Za to nie dostaniesz piwa heheh... :P:D A reszta jak jest może się czestować..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie chciałam... przywołać Kachni do porządku... bo misek na chipsy nie ma.. ale konfiguruje sobie.. coś tam... :D wiec na razie nie można jej przeszkadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×