Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Uhhh Tygrysek ---> teraz to jest dużo do czytania, mam dwa nowe rozdziały, jeden ma 16 stron, drugi 56 :0 więc jak chcesz to ci wyślę. Majorek ---> z pracą jestem już bliżej niż dalej. Dwa rozdziały muszę dać promotorce do przejrzenia i jak dobrze pójdzie i przyjmie bez poprawek, to zostanie mi do napisania jeden rozdział, wstęp i zakończenie. Myślę, że do końca kwietnia praca będzie gotowa i pod koniec maja się będę bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy wczoraj na mszy na stadionie. Kibice z różnymi szaliczkami - aż mnie ciarki przechodziły jak widziałam Ruch Chorzów obok Łodzi i obok \"gieksy katowickiej\", normalnie się niemożebnie tłuką... Caly stadion ludzi, pełne trybuny, prawie pełna płyta, płomyki... Dzieci były pod ogromnym wrażeniem. Całe moje życie ludzie zbierali się dokoła Papieża w ogromne tlumy, ale dla naszych dzieci to może nie być normalne, nie wiadomo czy czegoś takiego jeszcze kiedyś doświadczą. A to co dzieje się w Rzymie przeszło chyba oczekiwania wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jedna babeczka dzisiaj autorytatywnie stwierdziła, że bardzo się dziwnie czuje od kilku dni, a wczoraj i dzisiaj to już wcale nie wie co się wkoło niej dzieje. I to wszystko z powodu gwaltownych i chaotycznych przepływów energii związanych z ogromną ilością modlitw w eterze ... Bardzo mi się ta teoria podoba, przynajmniej wiem dlaczego nic nie wiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Musicie się uzbroić w cierpliwość, bo najpierw muszę się uporać z otoczeniem, zanim powiem, co mam powiedzieć. Poza tym to raczej nie jest to, o czym moglibyście myśleć. Air no to nieźle, czyli widać już brzeg tego oceanu :) Saszka masz rację, niezłe wydarzenie. W Łodzi też podobno coś takiego było i widzewiacy z łksiakami się \"bratali\". Mam nadzieję, że to nie jest chwilowy słomiany zapał i faktycznie coś zmieni się w mentalności ludzi, szczególnie takich. Oo jeśli ta babeczka takie rzeczy wyczuwa, to pewnie, że i dziwnie się czuje, ale chyba jest coś takiego \"w powietrzu\", chociaż niby jak ide ulicą jest wszystko po staremu (przynajmniej tu w Łodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> chcem!! Saszka -> cos chyba jest w tym co ta Pani powiedziala... u nas tez bylo pobratanie klubow Legii i Poloni.. i wspolna msza.. ciekawe jak dlugo taka \"przyjazn\" przetrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wróciłam właśnie z miasta, gdzie na ulicy Jana Pawła II zapaliłam znicz. Potem pojechałam do centrum na czuwanie w miejscu, gdzie Papież był podczas pielgrzymki, i jak wracałam o 23 aleją, to wierzyć mi się nie chciało w ilość świec i zniczy, które płoną wzdłóż ulicy. Jeden przy drugim na całej długości. To jest coś niesamowitego. Bogu dziękuję, że pozwolił mi żyć w takich czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez byly zniecze na ulicy JP... piekne... a teraz Warszawa jest jak wymarla... pusto na ulicach, czasem ktos gdzies przejdzie, z rzadka samochod przejedzie - niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam wlasnie zdjecia od kolegi co mieszka przy JP.... alez to robi wrazenie... slow mi brak.... jakby ktos chcial, moge je podeslac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza i spokój ... czytałem ..co pisaliście o śmierci Papieża, wiele na dodanie nie pozostaje, przez cały tydzień ludzie opowiadali co myślą uzewnętrzniali swoje uczucia, w radio były audycje jak ludzie sie zmienili po śmierci Papieża, że chcą być teraz lepsi, coś w nich pękło się zmieniło ... a u mnie nic, kompletnie nic ..oczywiście były chwile wzruszeń, łzy, duma ..ale to tyle ..czy to znaczy że nie jestem człowiekiem, który w cos wierzy ? sam nie wiem ..muszę to przemyśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Borewicz >>..to ze \"nic w tobie nie peklo\"..nie oznacza ze w nic nie wierzysz .Napisales zagadkowo ale zakladam ze w Boga wierzysz .! To co sie wydarzylo ..bylo jak uderzxenie pioruna . \'Szok na skale calego globu ziemskiego. Caly tydzien pracowales ..a w takich warunkach trudno jest o przemyslenia ..wewnetrzny rachunek sumienia czy odczucia co sie zmienilo ..Po prostu to sie dzialo tak szybko .Media ..zrobily swoje .Nie miales czasu na zastanawianie sie nad wlasna osoba. Na takie zmiany potrzeba spokoju i czasu . Zmienisz sie dopiero wtedy jak zaczniesz od siebie ..od zrobienia porzadku we wlasnej duszy . Patrz na moja stopke ..zacznij od tego .. Mam niedosyt po uroczystosciach pogrzebowych Ojca Swietego ..Zabraklo mi kropki nad i ..czyli \"pochowku\" . Dla mnie uroczystosc zalobna konczy sie z chwila zlozenia ciala do grobu ..Moze i maja taki zwyczaj ale to bylo ..nie fair ..ze nie moglismy zobaczyc tego najwazniejszego ..chociaz koncowy moment powinni pokazac . To zupelnie tak jakbym po Mszy Sw.w kosciele zostawila trumne z moim Ojcem i poszla do domu ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylaczyliscie swiatlo?? ja mam widok na spora czesc wawy i qrcze 90% mieszkan - ciemne okna, w wiekoszosci tylko swieczka - robi wraznie... Gio -> hmm ja tego az tak mocno nie odebralam jak Ty... \"\'Szok na skale calego globu ziemskiego\" - stanowczo tak nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ....Twoje założenie jest słuszne..wierze w Boga , tylko muszę to sobie jakoś poukładać;) i masz racje ..brakowało złożenia ciała do grobu. a co do całej ceremonii, to już wiem czemu Putin nie był na pogrzebie .. bo by musiał przekazać w czasie mszy znak pokoju:P ..tak jak Wałęsa i Kwaśniewski ...co by go zobowiązywało ..a tak ..to pozostaje po staremu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek >... ja tylko mowie swoje zdanie ..to co czuje osobiscie .Tak to odbieralam wszystko a juz ostatni mement kiedy odwrocili trumne papieza w strone wiernych ..i potem kiedy znikala w bramie ...poplynelam na calego ..!😭 U mnie na osiedlu ..ciemno sie zrobilo na 5 minut ..wyly syreny a ludzie swieczki palili w oknach ..stalam na balkonie ..slyszalam salwy armatnie z centrum miasta.! Borewicz >>.. wszystko o.k ..Nauki Ojca Swiego nie pojda w las .. Niech kazdy sobie tylko jakas lekcje zapamieta i nauczy sie ..zrozumie to juz bedzie sukces . Najwazniejsze to ..byc ..albo stac sie ..a przynajmniej na poczatku starac sie byc ..dobrym czlowiekiem . Uruchomic w sobie OPCJE..Wrazliwosc ..( na wszystko co sie rusza i zyje ) Wiecej z siebie dawac ..jak brac ! Wyrzucic takie negatywne uczucia jak nienawisc ..zemsta .. nie odplacac w razie krzywdy na zasadzie \"oko za oko ..zab za zab \" ..koncze bo ..jak sie rozpisze to mnie posadzicie , ze stalam sie nawiedzona jakas..ze powinnam conajmniej \"na ambonie stanac \" :) A ja moge pisac i pisac .. gadac i gadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja oglądałam rano z rodzicami pogrzeb Papieża, ale ja zawsze na pogrzebach patrzę na wszystko chłodno. Podobne mam odczucia z brakiem złożenia do grobu. Takie to jakieś niedokończone. O 19 byłam na mszy w centrum miasta, ludzi było dużo, służby sanitarne się nalatały, nie wiem dlaczego, ale ludzie padali jeden po drugim i to głównie młodzież. Nie wiem co się dzieje. Przy rozdawaniu komunii tragedia, tym bardziej, że stałam przy barierce i mi mało żeber nie połamali. Ale mimo wszystko cieszę się, że byłam. Tygrysek ---> zgasiłam śwaitło w całym mieszkaniu, a w bloku na przeciwko było widać jak gasną światła, i też prawie wszystko pogasło. Zdjęcia z ulicy ze zniczami poproszę, bo ja u siebie nie zrobiłam, a bym chciała pamiątkę mieć. Borewicz ---> myślę, że prawdziwa refleksja może przyjść wtedy, gdy ucichną media, przestaną grać nasze uczucia i emocje. Ja też nie wiem czy we mnie się coś zmieniło. Też się wzruszam gdy widzę Papieża z dziećmi, słucham skandującego podczas pielgrzymek tłumu. A co się zmieniło we mnie? Może trochę dłużej się zastanawiam zanim w złości coś komuś odpowiem. Postaram się to w sobie pielęgnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ....no ja tam już sobie nie radzę z przypisywaniem Tobie zdolności...manualnych, wizjonerskich, hobbystycznych..i krasomówczych ;):D po prostu wykraczasz poza normy:) ba..ramy! :):D to i ambona Ci nie będzie potrzebna ;) ...co do mojej opcji wrażliwości ..to jest ustawiona w pozycji ;) Tygrys ..ja światła nie wyłączyłem ..bo siedzimy przy świecy i oglądaliśmy film Joanna Darc, a Ellesce puściły zawory dopiero po filmie ..i płacze i płacze... ma ktoś rolkę papieru ;) e...Airka ..ja sie nie zastanawiam ..najpierw strzelam ..a potem sie pytam o co chodziło ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >..czyli krotko po mesku ..\"nie mieszcze sie w twoim swiatopogladzie ..\".rozumiem ! Wiec przechodze na opcje ..step by step ( nie wiem co to znaczy ale mi sie podoba ..:D .. Biedna Elles ..co z ciebie Borek za amoroso zeby pannie oczy srajtasma przecierac kiedy cala wzruszona do lez ..!:D Airek 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..step by step ..to > krok po kroku ..tylko w która stronę idziemy ?:);) ..no ! proszę bez urazy mi tam;) ! to że nie mieścisz sie w moim światopoglądzie ..to tylko ..ukłon w gaciach i do przodu w Twoja stronę:D no ..i rozruszajmy to posągowe towarzystwo ..bo się jakos tak morowo robi ..;):) Kachni ...aleś ...wylewna ..hm..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakiż to sposob Borku - Potowrku chcialbys towarzycho rozruszac?? Elles juz nie placze?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ..bo ja juz swoje wyplakalam .. Borewicz >> no nawet mie sie podoba to step by step..bo wlasnie tam mam zamiar robic ..postepowac se malymi kroczkami do calkowitego \" duchowego uzdrowienia\" .. ..a im dalej ide tym mam wiekszy zwis na wszystko.. a propos zwisu .. Borek ..co to jest \"zwis nocny \" ? :D a za uklon dziekuje ..tylko zwazaj se na to ze jak misie klaniasz to komus d...wypinasz ..wiec nie stawaj na wysokosci lustra albo innej waznej dla ciebie osoby ..:D Kachni >> taaa... myslisz ze jak se stopke zrobilas ..siedemnascie usmiechow od ucha do ucha jak siedemnascie mgnien wiosny ..to juz wystarczy tylko czesc🖐️ napisac ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek juz nie ;) ale ja to mam w ogóle wahania nastrojów.. trzy światy ze mną... ale w końcu coś puścili w tej tv.. bo powiem szczerze ze już mnie zaczynało wszystko wkurząć... wszystkie stacje puszczały to samo 24h/dobe..a Ty siedz i sie dołuj przed tym telewizorem.. :O Gio :D no właśnie, zwykłą srajtaśmą :P;) Borewicz to cwany jest, gada o rozruszaniu towarzystwa a idzie już spac :P;) Tzn. ja go pakuje do łóżka, bo podziębiony jest.. i mnie też coś głowa boli.. Gio... no ja to nie wiem co to jest zwis nocny... ale wiem, co to zwis męski.. :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e..tam sie nie znacie :P ..srajtaśma jest ekonomiczna ..;):P a chusteczki wyjściowe w gości :D no nie, no !zwis nocny ...toś mnie w zadume wpędziłaś..hm....:D znaczy co ..w stanie spoczynku :D:D czy pranie za oknem wieczorową porą ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek ..pudlo..!:D aleee wymyslil ..czyli suszenie przy blasku a la luna ..:)zaraz ci odpowiem ..tylko momento Elles ..zanim ci powiem co to jest zwis meski to moze ty mnie najpierw ..wytlumacz ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ..polaczylas oba watki na meski zwis nocny ale to nie moze byc ..2 w 1 ..czyli loszendgol..:) Kupilam sobie lampke nocna a na etekiecie bylo...zwis nocny ..:D Borewicz .. zwis meski to nic innego jak ..krawat ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, elektryzujący efekt będzie jak sobie ncna lampkę Gio Borewicz zaloży do garnituru i bialej koszuli :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze będzie stał przy łóżku \"na drugą zmianę\", żeby wieczorem za ciemno do czytania nie było..... Bore, o takie rozruszanie Ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie za moja powagę :) idziemy do pierwszej spoeiedzi :) a ponieważ dziecko mam doskonałe :D to problemem jest zbyt mała ilość grzechów do powiedzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×