Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Elles i Borewicz - dziękuję za zdjęcia :D Ośrodek wygląda bosko, jak w jakimś zagranicznym kurorcie, jakby była piękna pogoda to by wyglądało jak w Monte Carlo :) Widzę też, że miło spędzaliście czas na połowach ryb i obserwowaniu przyrody. Nie było innych turystów, więc troche jak po sezonie, rozleniwienie i cisza. Jak mi się marzy coś takiego :D No i faktycznie bociek był, a rybki to łaziły po pomoście jak je Borewicz wyrwał z gardła Matki Natury i na pomost rzucił :P Saszka - ale ty super piszesz, jak czytałam o piecu to się poczułam jakbym jakąś książkę wspomnieniową czytała :) Zwierzęta nie powinny jeść słodyczy, ale myślę, że chomikowi kawałek czekolady od czasu do czasu nie zaszkodzi. Fajne są zwierzątka jak nagle nas zaskakują jakimś miłym zachowaniem. Ale żeby chomik czekał jak pies pod drzwiami to jeszcze nie słyszałam :D Gio - ja jestem pod wrażeniem twojej bogatej i szerokiej wiedzy, nie znającej granic, jak to się mówi kaine grenzen :P A z tymi mszycami to skorzystam :D Kasiek - wspinaczka to piękny sport, szczególnie po zielonym szlaku :P A czasami pozory mylą :D Ninka - superek, że jesteś znowu z nami :) Ja też oczywiście chętnie zobaczę zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po urlopie, bylo super, a teraz znowu galop pracowy, dziekuje tym trzem osobom ktore nie zapomnialy o mnie i do mnie słały zdejcia i inne takie. 👄 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie ... ale mi sie narobilo...!!!😭 Wczoraj w malym pokoju wylaczalam ..najpierw akwarium ..( bylo juz ciemno ) a potem po omacku nachylilam sie zeby wyciagnac kontakt z terrarium ..i normalnie ... tak sie pierd...... lam o kant ..ze ..jakby mi ktos lampa blyskowa strzelil w samo oko ...!!! ..myslalam ze mi oko wyplynelo ... ..wylam przez dwie godziny ..Jakies oklady z herbaty ..i prochy przeciwbole ..ale ..gowno tam ..nie spalam prawie do rana .. I teraz tak .. oko spuchniete ..boli jak cholera ..Czekam ... ..nie wiem czy w koncu na jakis dyzur nie pojde .. Tylko mam pytanie ..czy ktosd sie kiedys tak ..pierdyknal w oko ..i co robil ..???..stracilam narazie ostrosc w oku .. ..ciekawe czy to mi przejdzie czy cos uszkodzilam ..? Ide sie polozyc bo w glowie mam tupot bialych mew ... ..narazie .. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jezu Gio! Ja się nigdy w samo oko nie walnęłam, zawsze mi sie udawało kilka milimetrów obok. Lepiej jedź do lekarza, wiesz, że z oczami nie ma żartów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, do lekarza marsz!! Ale miguskiem!!!!!!!!!!!!!!!! Bo Cie sila zaciagne!!!!!!!! Kasiek -> zaden problem :) Ninka -> ja poprosze o zdjecia, ja. rybki... och ale mi smaka narobilas... ja je tak lubie... Szamcia -> witaj 🖐️ wypoczeta?? zadowolona?? akumulatory naladowane?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> wal na dyżur. Oko jak nie wypłynęło to już raczej nie wypłynie ale mogłas rozwalić sobie łuk albo zjechać jakiś nerw. Będą marudzić, że to nie teraz się stało tylko wczoraj i że to nie jest nagły przypadek ambulatoryjny ale Ty twardo trzymaj sie wersji, że byłaś w szoku i dopiero teraz Ci przeszło. P/bólowo najlepszy bedzie ketonal 100 mg ale to jest na receptę. Wyjęcz, niech Ci jakiś medyk wypisze. Tylko uważaj, jężeli chorujesz na żołądek to koniecznie łykaj jakis ranigast. Bo Cie jeszcze ten żoładek zacznie napieprzać. Acha - 2 h po ketonalu bo przy ranigascie sie inne leki nie wchłaniaja. Gdyby Cie bolała głowa to walcz o tomokomputer u swojego lekarza ostatniego kontaktu. I niech Ci nie wciska kitu, że mu sie limit skończył. Wypadek miałaś no nie???? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie nie dziwie że w kraju bezrobotni wykształceni są....staż sobie załatwiłam za urząd, wszystko pieknie ale okazuje się...że mam taaaaaakie doświadczenie zawodowe! (promocja, praca na kasie w markecie...na zlecenie wszystko)...i wsio...i dalej jestem bezrobotna mimo że byłam polecona na staż jako przyszły dobry pracownik :( :( tak mnie wnerwia ten kraj! Gio...do lekarza! choćby po to żeby rozwiać wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ..dobra ..poszlam i wrocilam od tego ..lekarza ..!!! Okulisty niet ..ale rodzinny byl ..popatrzyl i stwierdzil ze takie urazy sie zdarzaja ..teraz trzeba poczekac az opuchlizna zejdzie i dopiero mozna bedzie badanie u okulisty zrobic .Kropli nawet nie dala bo za duzo lzawie wiec wszystko wyplynie ...Na jej oko to ona nic nie widzi pozatym ze ..walnelam sie porzadnie no i mialam duzo szczescia ..Na koniec tylko spytala .. ..ale jak pani to zrobila ..??? zeby nie widziec naroznika akwarium i tak sie nadziac ..w sam srodek oka ? ..co jej bede tlumacyc ze ciemno bylo bo juz zdarzylam pierwsze swiato w akwarium zgasic a w terrarium byla przerwa w dostawie pradu bo jest automat ..!:) W kazdym badz razie ..moj M..stwierdzil ze powinnam dostac NOBLA ..za pierdolowatosc ..wrodzona !!! i bedzie sie staral o odszkodowanie od mojej Mamy , a swojej Tesciowej ze mu zwyczajnie .."kit wcisnela "..w mojej postaci ..!!!:D a po cichu wam powiem ze juz kiedys to oko sobie zalatwilam kiedy mialam 10 lat ..na koloniach ..cos wycinalam nozyczkami i byly rozczapirzone w reku a ja sie z czegos zasmiewalam i sie nadzialam Weszly w sam kacik oka 7 milimetrow ..Oczywiscie uszkodzilam nieznacznie rogowke no i krwia czerwona sie zalalam po same buty .. Tygrys potwierdzi jak przyjdzie do mnie ..nawet blizne mam w kaciku oka ..!!! A teraz ide sobie oklad zrobic bo juz mi lzy leca ..:) Dzieki wszystkim ..za wykop do lekarza ..👄 Kochane mordy jestescie ..ale nie zycze nikomu ...tej lampy blyskowej w oku w ciemnym pokoju nigdy nie zapomne ..ulamek sekundy a jakby piorun w oko strzelil ..i potem ten rwacy bol i strach zeby zobaczyc czy jeszcze sie ma oko w tym samym miejscu ..! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis kompletnie nie mam sil na nic.... padamna pyszczydlo to ponoc przez cisnienie, oby jutro bylo lepiej!! Gio -> no!! Grzeczna Diablica 👄 sie robi!! oko Ci przy spotkanie obejrze i raport zloze :) Kasiek -> i dlatego wlasnie mnie pani w UP przy rejestracji powiedzial, zebym zadnej pracy nie wpisalam. wszystko mialam na umowe zlecenie, wiec jest nie do udowdonienia. a jak sie ma co cokolwiek, jak Ty wlasnie, to Cie nawet na staz nie wezme... chory ten kraj jest 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek - w tym kraju się uczciwie nie da. To jest smutne, ale niestety prawdziwe. Ja się nie przyznałam, że pracowałam na umowę zlecenie i mnie wpisali na listę absolwentów bez doświadczenia zawodowego, a to się wiąże z troche innym traktowaniem. Ale są firmy, które przyjmują na staże absolwentów i będą ci płacić. Olać ten urząd. Gio - ło matko, czytałam o tojej przygodzie z kolonii i mam nadal ciary na plecahc :o brrrrr ja już czuję ten ból w oku, a które to twoje wypadkowe? bo mnie boli od tego czytania prawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chciałam sie pozegnać po angielsku zeby nikt nie zauwazyl ale niekt nie zauwazył:) troche było ze mną kiepskawo - duszne dolegliwości mnie dopadły na całego ( może ma która stare żelazko - chętnie zrobie \"machniom\" na dusze ) teraz nadrabiam zaleglości - aaalee sie działo! Gio - jak twoje oczko? do okulisty NIE TRZEBA skierowania - tylko sie dostać! spróbuj, niech jednak sprawdzi :) witam urlopowiczki i urlopowiczów i wszystkie diabły od A do Z i ... do zobaczenia...kiedyś...dziekuje wam za wszystko co tu otrzymałam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chciałam sie pozegnać po angielsku zeby nikt nie zauwazyl ale niekt nie zauwazył:) troche było ze mną kiepskawo - duszne dolegliwości mnie dopadły na całego ( może ma która stare żelazko - chętnie zrobie \"machniom\" na dusze ) teraz nadrabiam zaleglości - aaalee sie działo! Gio - jak twoje oczko? do okulisty NIE TRZEBA skierowania - tylko sie dostać! spróbuj, niech jednak sprawdzi :) witam urlopowiczki i urlopowiczów i wszystkie diabły od A do Z i ... do zobaczenia...kiedyś...dziekuje wam za wszystko co tu otrzymałam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola-hola, Rokitko, dokąd się wybierasz??????? A kto mi będzie śpiewał??????????????????????????? Na duszę się nie zamienię, bo mam przyrdzewiałą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mnie nie bylo, wiec co sie mam spodziewac jakiejs reakcji, prawda:-o u mnie wszystko ok, nie wiem za to zupełnie co sie działo z Wami, oczywiście widzialam zdjecia, ktorymi co poniektorzy sie ze mna podzielili, jak rowniez rozne smiesznostki, ktore mi skrzetnie podsyłała Mała 👄 i wielkie dzieki. przed urlopem mialam straszny kociol w pracy, siedzialam po kilkanascie godzin przy kompie i ostatkiem sil wloklam sie do domu, dlatego raczej nie pisalam i nie odpisywalam, co jak wierze zostanie mi wybaczone. Teraz ja juz wszystko swoje zrobilam, wiec robie to czego moi koledzy nie zdolali zrobic - tzw. ogony i tym podobne nudne zajecie, ale coz.... urlop byl i przeminal, nie wiem czy dotarly do Was moje zdjecia, bo nie mam zadneg odzewu, ale mam nadzieje ze tak. moj I. bawil sie programem do obrobki zdjec i zrobil tzw. pocztowki, oczywiscie to tylk skrawek tego co napstrykal razem z Zuzia, bo zdjec jest prawie 1000. Tak, tak, ale to przewaga aparatów cyfrowych. Bylo super, choc nie obylo sie bez przygod, ale te mam nadzieje opowiedziec przy kufelku czegos zimnego, bo mam nadzieje, ze uda sie jakies spotkanie zaaranzowac! Gio, nawet sobie nie jestem w stanie wyobrazic tego bolu, natomiast jak sadze slicznie dzisiaj musisz wygadac. Najgorssze to, ze nie ma na razie zadnej pomocy ze strony lekarza i pewnie boli jak cholera. lacze sie z Toba w bolu i posylam Ci cale tony swietlenj energii leczniczej:-) pozdrawiam Was wszystkich cieplutko i postaram sie pojawiac. Jakby co, mam wlaczny komunikator tlenowy w pracy, wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..jeszcze zyje ..niby jakby troche lepiej ..tylko ostrosci brak ..! Saszka ... jestes taka zakrecona ze nawet moje \"porady\"..olalas sikiem prostym ..!!!:) Szamanka ...dzieki za energie ..👄 ..o dziwo wygladam nawet niezle ..bo uderzenie bylo w sam srodek galki wiec zadnych oznak typu ..\" zupa byla za slona \"..nie mam ..:D Opuchlizna pomalu schodzi ..Czuje sie dziwnie jakbym miala jakiegos implanta w oku ..bo dziwnie ciezko sie w srodku obraca .. Dziekuje za pocztowki ...powiem szczerze ze ..zazdroszcze ..a co !!!! ...kazdy goopi by zazdroscil ..Widoki przepiekne ..a co dopiero tam byc .. Strasznie mi sie podobala Zuzia w tej \"blekitnej szacie \"..ale to juz zasluga P . za zdolnosci fotograficzne ..takie ujecie zrobic ..! No i taka ostatnia ..nie jestem ..tez bylam w tym Meczecie ..nawet zdjecia mam ..! Jedyne co mnie zdziwilo choc wiedzialam ze taki zwyczaj to .. setki a moze tysiace par butow przed wejsciem .. ..ja byla lepsza ..wsadzilam swoje do plecaka zeby mi nie zwineli ..bo slyszalam ze \"cwane Turki\"..co ladniejsze kradna ..:D Nie wiem gdzie TY mieszkalas ale Ja wlasnie w Istambule blisko Meczetu i szlag mnie trafial jak juz od 4 czy 5 rano ...slychac bylo tylko przez mikrofony ..Oooooo...Allllaaaachhhh...Allachhhhh !!! Pozaty to ..sie za Toba stesknilam i ... we wrzesniu musimy sie spotkac ..na kawke ..!!! Wczoraj nie pisalam bo slabo widzialam ale za to zrobilam sobie z Kaya ..maraton ..3 godziny gadalysmy na Skype`a ...i troche zesmy sobie was ..obgadali ..:D Nasza Margotka juz jest ..Madame ..!!!!:) Czy Znudzony to wreszcie zlazl z tego dachu ..? Wiecie ..u nich sa potworne upaly ..przy duzej wilgotnosci ..nie do wytrzymania ..! Borewicz i Elleska ... faaaajnie Wam ..bylo ..!!!!Dzieki za fotki ..! Rokitka ..wracaj szybko ..! Airek i Kasiek ... dziewczyny ...olejcie to ..szkoda zdrowia .. Okazuje sie ze teraz studia sie robi \"dla wlasnej satysfakcji \"... Moze by c jeszcze 10 nowych prezydentow i ..setki zmian na stolkach rzadowych ..tylko po co ..kiedy ONI ..dbaja tylko o wlasne dupy ..! Chory KRAJ ..chora polityka ..Chorzy ludzie w chorym systemie ..!! Kwas podpisal umowe o dofinansowaniu leczenia chorob nowotworowych ...to plan ..( myslalam ze zemdleje )...10-cio letni .. LUDZIE .... 10 lat trzeba czekac zeby znalezc pieniadze na setki ludzi nowotworami ktorzy maja po kilka miesiecy zycia ??? Wiecie co sie dzieje na Onkologii... jakie kolejki na badania ..obled ! Zawracanie kijem Wisly .. Tygrysek ..buziaki ..! A teraz ide se polezec ..chociaz dopiero wstalam na stojaco nie da sie robic okladow ..:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, mam nadzieje, ze teraz to juz tylko lepiej bedzie z Twoim okiem:-D ale dlaczego mamy sie spotkac dpiero we wrzesniu??????????????????? my na wakacjach bylismy w Bulgarii, jednynie taka dwudniowa wycieczke po Stambule sobie zafundowalismy. nie wiem czy dostalas dwie czy trzy pocztowk, bo jest ich 3 - Bulgaria, Istambul i plaza. a ja sama mam zamiar swoja zrobic. A co! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WOW ! Jestem w szoku :) Jakiś czas temu składałam dokumenty na korektora do wydawnictwa i dzisiaj pani zadzwoniła i mnie zaprosiła na rozmowę i sprawdzian 3 sierpnia :D Zaproszenie na rozmowę to już jest jakieś osiągnięcie :D Szam - witamy z powrotem w kraju :) Poproszę zdjęcia :D Gio - wiesz masz rację :) Studia się robi teraz dla siebie samego :D Ja się cieszę, że studiowałam to co naprawdę lubię i poszerzyłam sobie horyzonty. Jak się będę musiała przekwalifikować czy dokształcić to to zrobię. Poza tym, podobno dla zdrowia psychicznego powinno się zmieniać pracę co 7 lat. Nie ma się co przyzwyczajać :P hehe Pozdrowienia dla gałki ocznej :P Słyszeliście o tych upałach, które nas czekają pod koniec tygodnia? Podobno w piątek ma być nawet do 36 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znow jestem padnieta i spiaca, co sie dzieje?? no ale jutro wolne, wiec wszystko odespie ;) Air -> bede trzymac kciuki, za Twoja rozmowe. Upaly?? I bardzo dobrze!! ja nic o nich nie slyszalam ale planuje wyjazd nad wode, wiec neich bedzie ladnie!! chociaz 36 stopni to duzo za duzo... Gio -> no wlasnie, czemu dopiero we wrzesniu piwko?? takze sle duzo fluidow zdrowia na oko Twoje 🌻 Szamcia -> jestem niepocieszona, poniewaz nie moge ogladac twoich pocztowek :( sa w formacie \".exe\" a taki moj komp od razu uznaje za wirusa i uniemozliwia otwarcie.. probowalam na rozne sposoby, wylaczalam go i nic :( nie moge nawet zapisac na dysku tego, w ogole nie moge zalacznika otworzyc :( Rokita -> 🖐️ ?? po angielsku?? czy wg ostatniej \"mody\" z wielkim hukiem?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - ale żart :) z tym wyjściem po angielsku. W sumie troche okrutny, ale nie można mu odmówić chumoru, czarnego ale zawsze :P O tych upałach słyszałam rano w Panoramie. Ja myślę, że to jest tropikalna temperatura, na pewno nie odpowiadająca polskiemu klimatowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Gio- no ty to jesteś! Jak czytałam o tych przygodach z okiem to aż mnie skręcało...z bólu! Współczuję , bo musi boleć jak cholera! Może zimny kufelek z zimnym piwkiem przyłóż? :) No dobra- może byc kompres z rumianku.... ;) Wróciłam przed chwilą z Wrocka- objazdy porobili, jeździć sie normalnie nie da- kurna! A w czwartek wyprawiam mojego D. do Warszawki- na ostatni etap rekrutacji do pewnej firmy...Jak by się udało to byłby duży skok w jego karierze, strasznie dużo pracy, ale i satysfakcję by z tego miał i pieniądze jakieś.... Zobaczymy- nic więcej nie mówię, by nie zapeszyć :) O upałach już słyszałam, trochę ciężko mi to sobie teraz wyobrazić, gdy za oknem chmury i chmurzyska, temperatura też nie za bardzo letnia...chociaż we Wrocławiu dziś okropna duchota była . Ja na piątek planuje tylko jedno poranne spotkanie a potem LUZ! Zasiadam sobie w ogródku z czymś zimnym do picia i ksiązką i odpoczywam :) Idę wymyślić jakiś obiad na dziś...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co olałam? nic nie olałam, nawet olać nie mam czasu, nie wiem czy te mszyce już nie wpierdzieliły całych kwiatków, a wogóle nie będę nic artykułować, bo co się odezwę to............... nie mam nic ładnego do powiedzenia. Mam do sprzedania jeszcze pięć miejsc w samolocie na Krym na sobotę (pięć koniecznie, a trzydzieści jest jeszcze wolnych), załatwić wizę mongolską w dwie godziny w piątek, i misterny planik drobnych działań do soboty....jak coś mi się omsknie to przegwizdane... w sobotę wieczorem paść, w niedzielę sie zwlec i opiat od nowa.... Nie mam kuchni, ale to nic, bo jemy w pizzerii raz na dwie doby, albo w pracy, dzieci sie nawet nie dopominają o wizytę, sami sobie układają wakacje. Skrzynkę meilowa mi zezaarło, więc nie wiem czy dostaję od was zdjęcia, załozyłabym nową, ale... i tak będę oglądać dopiero wieczorem , nie wieczorem, jesienią. GIO, żal mi badrzo twojego oka i jeszcze coś miałam pamiętać ale zapomniałam Pozdrowienia dla tych co pracy nie maja i dla zarobionych:) I nie gniewajcie się na mnie - ciepło o was myślę, ale niewiele z tego więcej wyniknie.... a co z remontem kuchni - to nie wiem, bo jest juz tyle lepiej że troszke zaczyna mi się chcieć... więc może - może będą jeszcze ze mnie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..:D..ot ..cala Saszka ..wpadla jak po ogien i ..tyle ja widzial... ...ja tez marze czasem o tym ..zeby nie miec kuchni ..w ogole .. ..co za gooopek wymyslil kuchnie ..pewnie jakis spasiony ..oblesny grubas ..ktory tylko o zarciu mysli ..:) Ninka ..chyba jakies foty beda z wypadu urlopowego?? Szamanka ..Tygrys ... bo we wrzesniu ..wczesniej w moim harmonogramie ( czytaj budzecie domowym ..) nie ma miejsca na ..Motto-kafe .. !!! ..eee co wam bede tlumaczyc .. a miedzy innymi musze uregulowac rachunek za internet ..bo mi sie roczna umowa konczy i jak nie podpisze w sierpniu nowej to ..wypad z kabla ..! Kto wie ..ile teraz trzeba zabulic za badanie komputerowe wzroku i najtansze oprawki ze szklami ..oczywiscie ..:D Musze isc prywatnie bo w naszej przychodni zapisy na pare miesiecy a cos ..ostorc stracilam i przy okazji chce to zbadac dokladnie ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jak ja nie lubie pisac listow motywacyjanych a dzis musialam stworzyc 6 idealnych, jutro bede je rozwozic. na szczescie M. mi pomagal pisac :) Gio -> zaraz motto kafe.... przeciez mozemy chocby piknik na trawie zrobic :) takze sie nie wykrecaj 👄 a co do wizyty u okulisty, odezwij sie na gg, dobrze?? Nina -> co wymyslilas na obiad?? moze mnie natchniesz czyms?? Saszka -> macham Ci lapka na szczescie 🖐️ zeby wszystko udalo Ci sie zalatwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tylko na chwilę, zaraz uciekam do wyrka :) Dostałam mailem zdjęcia od Anioła ;) Wysłałam i Wam - nie wszystkim, tym co ostatnio się tu udzielają (niektórych nie mam maila), jak ktoś się czuje pokrzywdzony i też chciałby dostać, to wołać. :) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz nie mam meila, to spróbuję wkleic :). Dostalismy meilem pismo - ofertę współpracy z firmy jordańskiej: Jordania Jest królestwem Rodu Haszemit. Drogi Podrózuja Koledzy Powitania od AMMANA Jordania , Setki JORDANSKICH Objazdów w róznym celu w JORDANIE, kazdy dla was i wprawia wasze uiszczenie Na LEGENDZIE Objazdy, nasz cel zeby zapewnic iz kazdy biegacz dostaje lale dotykal objazdu. My chcemy, zeby nasi goscie powiedzieli ich przyjaciolom, rodzinie i kolegom, Pójdzcie i widzicie Jordan _ wy bedziecie wprawiane. Morze, Plaza, Kemping, Zabawa, Slonce, Dzialania Powitanie do JORDANA .. Zazyjcie wasz Objazd w Jordania ; Prosze odwiedzcie nas Legend Tours z siedziba w Amanie jest jordanskim biurem podrózy, które powstalo w roku 1985. Nasze dobre uslugi spowodowaly, ze nalezymy miedzy czolowe biura podrózy w Jordanii. Oferujemy szeroka skale programów w Jordanii oraz Syrii, Libanonu, Egipcie, Swietej Ziemi. Oferujemy bilety lotnicze oraz uslugi outgoing. Nasz szkolony i doswiadczony personel moze przygotowac rózne pobyty dla indywidualnych podróznych, VIP i grupy z indywidualnymi wymaganiami. Best Regards --------------------------------------- Tawfiq Makhamreh Tours Manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak goraco.... za goraco, a co bedzie w weekend?? oj chyba nie wyjde z wody... :P Majorek -> dostalam, dziekuje. Brzuszek jest sliczny :) Saszka -> hihihi a coz to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Dzisiaj już jest słonko :D Majorek - dziękuję za zdjęcia :D Bardzo ładnie wyglądasz, ciąża ci służy :) A znasz już płeć dziecka? Czy chcesz mieć niespodziankę? :) Saszka - no boski ten list :) Tak się piąte przez dziesiąte można domyślić o co Jordańczykom chodziło :D Jedno jest pewne, korektor miałby co tam robić :D Tygrysek - :D no, listy motywacyjne to trudna sprawa, ale fajnie, że masz pomocnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, to nie moja wina, że pliki ze zdjęciami mają rozszerzenie exe. to program do obróbki zdjęci ACDSee tak tworzy i inaczej jest gorzej. 3pocztowki, o których pisałam, robił mój I., ja próbowałam stworzyc cos własnego, ale przesadziłam z rozmiarem. poza tym jestem na tyle zakrecona, że juz nie wiem co i komu wysyłałam. dlatego osoby zainteresowane, bardzo prosze o mail au_dela@o2.pl to prześlę zdjęcia. Air, byłam pewna, że do Ciebie wysłałam:-( sorry i wracam do siebie. jakby cos, to jestem momentami na gadaczce tlenowej Gio, nie krec cholera z tym budzetem. co jak co, ale mam ochote na spotkanie. Stawiam! a wrzesien to bedzie goracy okres szkolno-zakupowy i raczej ciezko bedzie mi sie wyrwac! PS. najlepiej w weekend, bo wtedy bede mogla zabrac ze soba kompa do knajpy. czekam na szczegoly spotkania na gadaczce - mam taka sama jak mail:-D 👄 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz wszystko zalatwilam. Koszmarnie sie chodzi w ten upal i zaduch po miescie ale wole to niz moknac w deszczu, wiec nie narzekam za bardzo. Air -> ja naprawde nie lubie pisania tych listow... dlatego potrzebuej kogos do motywacji i zmotywowanie mnie abym sie z ato porzadnie wziela ;) Szam -> ja znow nie moge otworzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×