Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Witam i o samopoczucie pytam :D Bo u mnie jest git naczy sie 2 browary na to wplynely :D:D Nadal szukam pozytywnych stron w pracy i jedn z takich to jest to ze mam teraz tak jak w tej reklamie Idei co se gosc na plazy mazy ;) Nina ...ty mi powiedz jak wyscie tramwaj z telefonem na pasaz wtargali skoro w miescie tylko tory kolejowe:D;) Gio .. no! to badz grzeczna, co by zupa nie byla za slona:D;):D ...to sie bedziemy na spotkaniu fleszami wymieniac:D Kasiek...pewnie jak sie usmiechniesz do bruneta wieczorowa pora to ... kto wie;):) Airka ...znaczy ze co ..praca jest .? no to oblewanie jakies...co?:) Tygrys ... no z wawka to zas problem, bo znowu nie jezdzimy do wawki, chyba ze w drodze powrotnej z mazur, ale Ty mi lepiej powiedz co Cie zagnalo az do Zagania;)? hihihi...ale mialem historyjke w tym tyg. mianowicie bylo tak, we wtorek sobie smigam pod legnica... i widze w lusterku ze jakis palant sie za mna goni, mryga mi swiatlami, w koncu wyprzegza, cos tam macha bym sie zatrzymal, wiec zatrzymuje sie .. podchodzi do mnie i sie pyta czy nie zabiore mu reklamacji do firmy ..bo mu sie zepsula ...ja na niego jak na kosmite, i mu mówie niech sobie wysle albo zawiezie do firmy... tak go delikatnie mowiac olalem :] po czym dzis dzwonie do nowego klienta by sie umowic na spotkanie, umawiamy sie .... ja patrze, a to ten gosc co mnie we wtorek na ulicy zatrzymal :D qwa !!! normalnie szok w trampkach!! tlumaczylem sie jak dzieciak :D:D ale jakos sie udalo:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha..Ninka ..bo ja nie jestem za bardzo rozrzutna ..jak kupie jeden lakier to go mam az sie skonczy ..a i znowu kupilam tez sam kolor ..jakos mi pasuje ..to jest Inglot ..ceglasty ..polecam ta firme ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...no niee....aż tak bardzo miałabym być grzeczna?! hmm, to by mnie musiał do tego skłonić jakiś fajniejszy model tego aparatu ;) fotek jeszcze nie dostalam ale moze przyjda z opóźnionym zapłonem Borewicz...no chyba też se strzele dwa browce skoro mówisz że działa :) z tym klientem to jednak cholera świat jest mały... do bruneta sie uśmiecham non stop i co? nic :D Nina...hmm, a mnie sie zawsze zdawało że Julia do najpiekniejszych nie należy...chociaż jest świetną aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz Borewicz jaki z Ciebie ..gosciu ..olales porzadnego klienta ..a potem swieciles oczami ..! ..tak se ne robi ..:D Jakos se nie moge tego wyobrazic jak MY se bedziemy po tych oczach fleszami strzelac ..ale ..powymieniamy wrazenia z plenerow W kazdym badz razie najwazniejsze ze sprzecior jest ..potem to juz tylko zagrycha i ..procenty ..a flesze same beda strzelac ..!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- też lubie Inglota :) Śliweczka właśnie z tej firmy jest :) Borewicz- jaki tramwaj, jaki pasaż? Ke? kasiek-Julia piękna jest! Ja ją uwielbiam!Jak bym była facetem to uła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek ..model mozesz sobie wybrac jak najlepszy ale co ci szkodzi troche posciemniac ze niby ..robisz wszystko zeby GO miec ..!!:) Mnie nie stwarza problemu ..odgrywac rozne role na krotka mete ..potem znowu jestem soba ..:D ..do nastepnego razu ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra- idę spac chyba.... Wrócił mój ślubny z \"treningu\" (czytaj: kilka chwil gry zespołowej w siatę, kilka machnięc hantlami a potem MORZE PIWKAAAA ) i narobił zapachów bo sobie piętrowe kanapki robi! Kurna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha- i kazał was pozdrowić! naopowiadałam mu ostatnio trochę....troszkę...o diabełkach :) Idę juz sobie- wygońcie mnie, bo jutro nie wstanę! Wrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka to podaj mi numer tego lakieru ..i czy ta sliwka wpada we wrzos czy bordo ..bo rozne widzialam .. a co do Julii Roberts uwazam ze ona jako kobieta nie jest ladna ..bo ma za bardzo meskie rysy twarzy ..za duze usta ..( podobna do brata a on jest bardzo meski ).. ale jest ogolnie bardzo zgrabna i dlatego ..seksi ..Pozatym strasznie ja lubie ..!:) No i wzrost swoje robi na korzysc bo gdyby byla taka mala jak ja ..to normalny kaszalot w trampkach !!!:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo Gio : 176 I nie wiem w co wpada...chyba we wrzos....Sama ocenisz na palecie próbek Tylko Gio potrafi z Julii zrobić kaszalota w trampkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Borewicz - no pracy jeszcze nie ma, czekam na wyniki :D Przeraziła mnie historia z klientem, bo to dowodzi, że nigdy nie wiesz z kim gadasz i zawsze się trzeba mieć na baczności :P Nina - mi się też Julia Roberts nie podoba. Uśmiech od ucha do ucha w ogóle mi nie pasuje. Ale nie można jej odmówić, że jest świetną aktorką. Gio - no, jaka pani wyczesana :D Bardzo fajna ta fryzurka, moja mam ma podobną tylko bardziej nastroszoną na czubku :) Mój aparat pojechał na wakacje ze znajomymi, którzy go pożyczyli :P Niech sobie chłopak użyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sie dzis fatalnie czuje :( lepek peka i w ogola taka jakas do niczego jestem... a na dodatek M. pojechal do domu na weekend :( no ale byla dzis wyplata (mnie niz sie spodziewalam :( ) wiec na pocieszenie kupilam sobie serek wanilinowy i czekolade "dmuchana" :) Borek -> nie co a kto... M. mnie tam zagnal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre...jakbyś jeszcze kiedyś była zagoniona w okolice to pamietaj ze ja tez we Wrocławiu ;) Gio...no nawet niezle ci to pozowanie wychodzi;) z tą grzecznoscią poćwicze :D a ja w poniedziałek podpisuje umowe o prace :D na okres próbny ale ciesze sie straszliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorek odrobine lepszy, dzieki dzieciakom... wpadly na chwile, wiec sie powyglupialysmy... cwiczylysmy szare komorki wymyslajac wlasny jezyk... Kasiek -> pamietam, pamietam ale mysmy tylko przez miasto przejezdzali... ale jak bede na dluzej to na pewno dam znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu_
A co to za diabeł pod łozkiem? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Deszcze niespokojne :) Nie pamiętam kiedy ostatnio była taka pogoda, całe niebo szare i deszcz pada. Miała być leśna wycieczka, będzie kanapa i film, tyż dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj na razie nia pada, ale jest szaro-buro i ponuro... Agu, jakto jaki Diabel?? podlozkowy ;) bardzo sympatyczna istota :D Air -> ja jednak mysle, ze spacerki sa lepsze ale przy takiej pogodzie to rzeczywiscie nie ma jak kanapa i film... no ewentualnie ksiazka, bo skad ja wezme filmik fajny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bida i kawa lura z tą pogodą ..jak juz wolny weekend ..i nie ma nic do roboty to oczywiście ..musi sie pogoda spier..niczyć:P Szam ..dzięki za fotki ...qrde ..normalne rewelacja :) Gio ..co do aparata ..to mamy takie same ..tylko różnią sie ..tymi pixelami bo ja mam 4:) ostatnio ..robiłem foty w trakcie burzy ..cholera chciałem ..pierona uchwycić..ale tak sie błyskało .. kiedy nie było trzeba:D ale jednego mam. i pare fajnych widoków z okna jak sie błyskało :) a ..! widziałem ..towje toty ..qrde ..ale czadersko masz urządzone mieszkanie ..i do tego to własna robota !WoW!!!! [ukłon w gaciach od przodu] Nina .. no taki trening twojego diabła to ja rozumiem :D a pasaż,rynek,deptak ..jak zawł tak zwał ..ale tramwaj tam stał :P;) Kasiek ..uśmiechaj się ...uśmiechaj ..to i on sie uśmiechnie :D;):) Airka .. faktycznie ..to dowodzi że świat mały jak cholera..ale całe szczęście że to było wesołe zakończenie, a nie obraza majestatu :D Tygrys ..znaczy sie że co? teraz to tak jakoś regularnie ..będą przewozy \"regionalne\" Wawka - Żagań. powiedz cos tam więcej ..a nie oczy mrużysz ;) Saszka ..no ..czekamy :) Agu ..diabeł jest taki ..jak sobie go malujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hu ..hu ..ha ..Ja to mam farta ..kiedy nie zajrze z nienadzka to Borewicz na wpisie ..:) ..no aparaty mamy prawiec identico ...znaczy sie ze nie jestesmy takie goopie ..( oba )..i wiemy co dobre ..!:D Fakt ..mam ( jeszcze nie calkiem moj )ciut lepszy ..o te pixele no i ekran troche wiekszy .Ty masz 1.5 cala a ja ..1.8 ..ale to rybka plum ..zwyczajnie mam wieksze powiekszenie zrobionej fotki .. Poza tym aparaty odlotowe .. ja tez bede polowala na burze ..a niech mnie piorun strzeli ..ale zrobie blyskawice ..:D Dzieki za uznanie co do chalupy ..No i oczywiscie gdybys chcial jakas boazerie , glazurke czy terakote ..robote masz za frico ..wystarczy jedno twoje slowo a bedzie spelniona ..wola twoja ..czyli ..kupujesz tylko towar i ....lezysz i piwko popijasz i tylko patrzysz czy rowno klade ..( mowie powaznie ..) :) ..a Elles bedzie w kuchni ..obiad gotowac ..!!!:D ..ide nad jeziorko ..zdjecia robic w plenerze to wam pokaze gdzie mieszkam i jak u mnie pieknie ..nie musze na Mazury jezdzic ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Mieszkanie wypucowane wspolnymi silami- teraz moge z czystym sumieniem oddac sie blogiemu lenistwu ;) Borewicz- aaaa!!! Wiem o jaki tramwaj chodzi :) Fakt przytaszczyli, stoi sobie i niby ma robic wrazenie...no wlasnie NIBY...Podobno przed moim urodzeniem posciagali wszystkie tory, gdyz tramwaje skonczyly kariere w moim miescie.... Wczoraj nasza zaprzyjazniona para dostala klucze do wyczekanego mieszkanka! Tez wpakowali sie w kredyt, ale w tych czasach inaczej sie nie da... Mieszkanie wymaga remontu, pomagalismy im zrywac wstretne buro-brazowe (!) tapety z kuchni i przedpokoju. Najbardziej rozwalila mnie lazienka: cala, CALA! wylozona drewnem! To nawet fajnie wyglada, ale nie wiem czy to praktyczne jest.... Jak dopadlismy sie do zrywania paneli i drewinianych sufitow to sie okazala , ze pod tym juz zielone sciany...porosniete czyms dziwnym...brrr! Ale ciesza sie jak dzieci , az milo popatrzec :) My juz od ponad roku \"na swoim\" i tez juz sobie nie umiem wyobrazic innego miejsca na ziemi... U mnie tez leje, ale i slonce co jakis czas sie pokazuje. Od wczoraj mamy w Borowicach koncert poezji spiewanej, zjechalo sie mnostwo ludzikow..szkoda mi tych co spia na polu namiotowym .... A my dzis z ekipa idziemy na obchod lokali- zobaczymy co sie dzieje wieczorkiem w naszym miescie :) Pozdrawiam i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) Piszę do Was już jako wolna istota :) Ostatnio ledwo zyłam wykończona pracą, atmosferą w firmie, kłamstwami i kombinacjami moich szefów...i dopomogli mi, podjęli za mnie decyzję, której sama bałam się podjąć. Czyli powiedzili mi o godzinie 15, że od juta zatąpi mnie jakaś baba :) Szkoda, że emocje nie pozwoliły mi nalezycie się wypowiedzieć na temat łapówek, kłamstw i innych rzeczy, które miały miejsce w firmie. Babka jak zobaczyła ile i jakiej ma pracy, zaczęła ostro wątpić czy chce pracować, a ja wzięłam rzeczy i wyszłam :) Teraz czekam na telefon, że sobie nie radzi z czymś i potrzebuje pomocy :) Teraz, kiedy emocje opadły, chętnie się pobawię .... :) Szukam więc pracy :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal szaro-buro, wiec aby dzien jakos uprzyjemnic zrobilam ciach z wisnami. Rewelacyjnie wyszlo!!!! Borek -> nieee!! to byl jednorazowy poniekad wypad. nastepny raz moze za rok a moze nigdy :P kto wie.... ja poprosze zdjecia burzy i pioruna!!!!! Gio -> pstryknij sciezke rowerowa, to bede sie mogla pochwalic, ze tamtedy jezdze prawie codziennie ;) no wlasnie jutro znow bede smigac kolo Ciebie. O ktorej wychodzisz na spacerek to moze Wam pomacham?? Kluska -> oj tak teraz na spokojnie mozesz sie \"zabawic\" ich kosztem... a jakies perspektywy na nowa prace sa?? Nina -> wow ale super spedzasz czas... ja lubie takie destrukcyjne prace, jesli wiadomo, ze beda zmiany na lepsze :) dzis bylam u sasiadki i ona tez ma lazienke cala w ciemny drewnie - super to wyglada!!!!!! no ladnie, ladnie.... ochod lokali ;) moze zakup kefirek na jutro rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, nie ma, podziękowali mi w czwartek, od wczoraj siedzę w domku, chwilkę odpocznę i wpadam w szał szukania. nie sądziłam, że ludzie mogą być tak podli, ale jednak. Juz przebolałam, dostałam wspaniałe wsparcie od przyjaciół, rodziców, znjaomych, współpracowaników...to mówi mi więcej niż zachowanie ludzi, którym pieniądze świat przesłaniają :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dobra śniadanie zjedzone :D.. muszę sobie dziś jakoś zagospodarować czas.. bo tak w zasadzie ..to nie mam nic na oku do zrobienia ..a sprzątać..to ani mi sie śni :P wiec może pojade uruchomic moje autko ..które wczoraj stwierdziło ..że ma mnie w d.. i nie odpaliło ..padł akumulator, więc ja je też olałem ..i zostawiłem tam gdzie stało i poszedłem z buta do dom. oczywiście akumulator dałem do naładowania :) Gio ...ja tam jakieś sumienie jeszcze mam ..i nie planuje remontów:) a jeśli juz to poproszę wtedy o dokładny wykład łopatologiąstosowaną ..jak to sie robi ;):D Kluska ..no niestety tak to jest z naszymi pracodawcami ..szukać ich jak ze świecą, a oni nasz przez wyborczą:P Ciekawe jak by dać ogloszenie \" Szukam Normalnego Pracodawcy\" to ilu by sie zgłosiło :D:D Nina ..mówisz ..że mieliście ..kiedyś tramwaje ..ciekawe ..gdzie jeździły :) Tygrys ...łe a ja juz myślałem ..że to będż jakieś nagminne przejazdy ..;) ta.... duba ..nie ide po sam .. juz pada i grzmi grrrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasypalam was dzisiaj zdjeciami ze spaceru z Sheila ..kto dostanie niech powie ..:) I powiedziec szczerze ktop nie chce dostawac zdjec ..bez krepacji ..:) Borewicz ..swietne ujecia ..miales farta ze pieruna sciagneles ..a mnie sie nie udalo ..ale tez byla super burza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie lepiej nie czuje.... a nawet gorzej :( Borek -> niestety nie bede regularnie przez Wrocek przejezdzac... to co dzis robiles?? wielkie NIC?? ;) Gio -> ja dostalam oraz jak prosze o jeszcze, gdy cos pstrykniesz... Kluska -> oczywiscie, ze takie wsparcie jest duzo wazniejsze i wiecej warte niz jakies slowa zaslepionych pieniedzmi ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×