Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

:( bueeee...:( zgadzam sie w całej rozciągłej rozciągłości...bueeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Tajemniczym Tajnym Gabinecie otwartym dla wszystkich lubiacych tajemnice a niekoniecznie wtajemniczonych :D Saszka - autodestrukcja,egzodestrukcja,endoderstrukcja...taaaaa.... ale Kamieniec Podolski...jak to brzmi jednak:) a Podhajce,Bił ( ł - dźwięczne rzecz jasna) ka Szlachecka ,Biłka Królewska; ciekawe jak to sie teraz wszystko nazywa? [ tu zamyslila sie głęboko].... Mała-wybacz smiałośc ale czy miałaś zrobione bad. z krwi:p/ciała CCP? pozdrawiam, nieustajaco zapraszam na maila - kaczka dziwaczka (tak sie powinnam wg charakteru i gabarytów nazywać) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł :o ten jęzor nie wiem skad się był wziął :o mialo być p-ciała CCP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamienec Podilski, Pidgajcy, a Biłkę to bym musiała namierzyć gdzie ona - i sprawdzić. Królewska może się ostała, ale Szlachecka raczej nie. Jazłowiec na przykład do niedawna na mapach był Jabloniwką - ale ponieważ wszyscy i tak używali starej nazwy, to i na mapach zaczęła się spowrotem pojawiać :) A Podhajce są uroczą malowniczą dziurą, na zadko uczęszczanej przedziurawej drodze, z cennym kościołem (XV wiek) z którego dachu jeszcze 2lata temu sterczało drzewo - jak teraz nie wiem.... miejsce gdzie trzeba zamyśllić się głęboko... Chyba że jest się z nimi emocjonalnie związanym przez osobę Jeremiasza Apollona Hytza ze \"Wstępu do imagineskopii\", to co innego, chociaż nie całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszeńka 👄 znasz Bilkę? i Podhajce? masz moze jakieś fotki? To moje korzenie:) Tatko \"zy\" Lwowa z urodzenia a Mamcia od gimnazjum.Byłam we Lwowie 1x, 1 dzień, może kiedyś uda mi się na dłużej:) Mała-w 80-90% przypadkow RZS wychodzi dodatnie miano p-ciał p/cytrulinowych ( w polsce B=35-40PLN) warto zrobic-życzę aby byly ujemne:) pozdrawiam tajnie-carramba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokita8
Saszka-a gdzie jeździsz w Istebnej? ja znam tylko "marko' czy ajkos tak...10.XII mam jechać na narty na tydzień ale rozwalilam sobie kolano 2 tygodnie temu na Babiej Górze (widoki jak zwykle bossskie) i nie wiemjak to bedzie :( jestem lekko pod wplywem - sorki -rokita kopnięty przez kaczkę 👄cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, Rokita :) na razie nie badaja mi przyczyn choroby, bo miałam okropną opuchliznę - skupiono się przede wszystkim na jej zlikwidowaniu teraz pewnie zaczną się badania właściwe na razie leczę się u reumatologa prywatnie, bo na wizytę państwową muszę czekać do 2 stycznia ;) pozdrawiam tajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita, boję się zaczynać opowiadać, bo zejdzie mi do rana, a trzeba się trochę zdrzemnąć.... Wiem, że masz lwowskie korzenie - zgadnij skąd? Zdjęć z Podhajec kilka się znajdzie, tylko nie wiem czy zeskanowane.... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokita8
mam nadzieję,ze buszując ( nie w zbożu) trafisz tu :) nie wiem czy dostałas mój list dziękczynny, bo skasowałam sobie twoj adres i odtwarzałam z pamieci-teraz sie zorientowałam,że przecież jest pod stopką :o moze nastawisz sie altruistycznie i soc skrobniesz? gdybym wiedziała,ze mogę - pisałabym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie czerwonych ciuchów (czarnych zreszta tez nie :o) może teraz jest czas na snucie opowieści do rana? za tydzień jadę na narty, właśnie pichcę i od jutr pasteryzyję- nie cierpie tego:( a mojeslalomy stoją pod duzym znakiem zapytania, bo nawet z kucków bez bolu nie umiem wstać :( zamówilam ortezę na kolanisko i sie łudzę - co mi zostało:o zawsze moze byc gorzej - to wiem na pewno... pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz, pisz znaczy wyjazd na narty gdzieś dalej - początek grudnia czyli jakieś free ski, apartamenty z karnetem i dojazdem? kolano może byćkonieczne... idę sprawdzić pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w poczcie nic nowego... jeżeli masz w wysłanych to powtórz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dostałaś ode nie jednego meila czy dwa? bo nie wiem - coś mi poczta nie tak chodzi... (wysyłałam dwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam w prezencie urodzinowym od braciszka z dalekich krajów dawno zapomnianą piosenkę (która chodzi za mną od tygodnia i miałam jej w necie poszukać) : Не то весна, Не то слепая осень. Не то сквозняк, Не то не повезло. Я вспомнил вдруг, Что мне уж тридцать восемь, Пора искать Земное ремесло

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosneczka rzuca na kolana :D ale braciszek okrutny nieco? :) bo ty młodziutka dzierlatka jesteś:) zrobilam jak mówiłaś-byl błąd w adresie-luknij do skrzynki i sprawdź. padam z nóg-do zobaczenia:) pozdrowienia tajne i tajemne dla Wszystkich,którzy tu zajrzą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jestem bo jestem wredny, zly ,smutasowaty,leniwy rokita tajnie udajacy wesołego diabła...a bueeeee!!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia, radosci, milości z okazju Świat życzy rikita - mówiący ludzkim głosem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokita8
Na całej połaci – śnieg. W przeróżnej postaci- śnieg. Na siostry i braci – zimowy plakacik- śnieg- śnieg. Na naszą równinę- śnieg. Na każdą mieścinę- śnieg. Na tłoczek przed kinem- na ładną dziewczynę- śnieg- śnieg. Na pociąg do Jasła - na wzmiankę, że zgasła- na napis: „brak masła”- na flaszki od wódki- na tego te skutki- na puste ogródki – na dzionek za krótki- Na w sinej mgle dale – śnieg. Na „kocham cię stale”-śnieg. Na żale, że – wcale...i na-tak dalej- tak dalej-tak-dalej-tak-dalej Tak dalej- śnieg- Śnieg- Śnieg- Śnieg- sypie, sypie, sypie, zasypaaa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Снег, снег, снег, снег, Снег за окошком кружиться Он не коснется твоих сомкнутых век Снег, снег, снег, снег, Что тебе милая сниться Над тишиной замерзающих рек Снег, снег, снег...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Diabłach, statystycznie, w Wigilię, wśród potraw, królowała KUTIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i nie tylko na Diabłach! też na to zwróciłam uwagę:D czyli górą ci....co znaja Józefa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×