Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona90

Nie chce być w tak duzym stopniu uzależniona od rodziców.

Polecane posty

O każdą złotówkę muszę się prosić Nie mam żadnych swoich pieniędzy bo niby skąd mam je wziasc. Męczy mnie ta sytuacja. Nie dostaję kieszonkowego. Żle sie czuję z tym, że proszę ciągle rodziców o pieniądze. Poza tym, wiem, że Oni je mają jednak nigdy nie pozwolili mi tego odczuc. Nie obieram sie w drogich sklepach. kupuje to co najtańsze. Chodze w 3 parach spodni. Zreszta każda moja prośba o pieniadze na ubrania kończy sie wykładem na ten temat i czuje, że dostaje te kase z łaska. Obecnie musze kupic nowy telefon bo stary jest na wykonczeniu staruszek ciagle umyka od tego pomysłu a ja musze się prosic. Mam tego dosc. Chce sama zarobic na kosmetyki, miec kase zeby pójsc ze znajomymi do baru...no własnie dzisiaj andrzejki a ja w domu. Mam 17 lat...ucze sie. Boję sie, że gdy poszukam jakiejs pracy zawale szkołe a i tak nie mam z tym łatwo. I co to robic...? Ja wiem, że pieniadze nie sa najwazniejsze. Ciesze sie że mam wspaniała rodzine jednak żyć na całkowitej łasce rodziców nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiaszcie
ja pracowalam juz od ukonczenia 15 roku zycia na promocjach i nie musialam sie prosic rodzicow o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w same soboty też można pracować... zależy gdzie mieszkasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×