Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwww

mamy ktore tu urodzily!!!!!!

Polecane posty

Gość wwwwwwww

witam panie goraco!!!!!!!chce urodzic tu dziecko bo razem z mezem mieszkamy tu i pracujemy. mam jednak pewne obawy bo tyle dziwnych rzeczy sie nasluchalam o porodach tutaj i opiece.czy faktycznie jest tak jak pogloski niosa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww
w uk .to mnie interesuje,bo tutaj zostaje i chce urodzic i jak to wszystko wyglada od strony prawnej czy musze dziecko zarejestrowac w polsce jesli sie tu urodzilo czy moge zrobic to pozniej.jak z paszportem dla malucha itp.wszystko co nowa mama powinna i musi wiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mother to be
rozumiem ze nie jestes jeszcze w ciazy... jezeli obydwoje macie polskie obywatelstwa to chyba dziecko trzeba w Polsce zarejestrowac, w przeciwnym razie jaki paszport ma miec? Jestem w 6 miesiacu ciazy, znam kilka dziewczyn co tu urodzily, nie ma sie czym przejmowac. 6 lat temu bylam przy porodzie kolezanki i musze powiedziec luz blues. Wiadomo zawsze znajda sie takie co beda jeczec i narzekac ale nie sluchaj takich ludzi, kazdy ma inne oczekiwania. Trzeba byc realista, a dziewczynom ktore narzekaja na tutejsza opieke proponuje wrocic do Polski. Ja nawet nie wiem jak wyglada urlop macierzynski, chyba czas cos nie co poczytac na necie. A moze ktos cos podpowie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwww
jestem poprostu zielona w tych sprawach!!caly czas pracuje juz od poltora roku ale nadal przez agencje,maz ponagla na drugie dziecko ale ja obawiam sie ze z jednej wyplaty to bedzie cienko!!!!juz jedno przezylismy odmawiajac sobie praktycznie wszystkiego ma dzisiaj 10 lat,drugie chcemy ale ja ciagle boje sie ze nie damy rady-to nie polska gdzie rodzice i dobre ciocie pomoga!!!!!!na co moze liczyc rodzina z dwojka dzieci?jesli chcialabym kontynulowac prace a bardzo mi na niej zalezy jakie koszty sa zlobka czy przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×