Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaśnie Pani

Ankieta dla mam.

Polecane posty

wypełniłam wczoraj ;) tylko długo nie mogłam się zdecydować, na jaki wózek głosować, bo używam kilku, które lubię :) a trzeba było wybrać tylko jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - na tym serwisie, który oferował darmowe sondy, nie było możliwości ankiet wielokrotnego wyboru. Poza tym powinna być moim zdaniem możliwość sprawdzenia wyników ankiety bez głosowania i weryfikacja wielokrotnego głosowania inna niż poprzez sprawdzanie numeru IP. No ale czego oczekiwać od darmowego serwisu - fajnie, że w ogóle istnieje :) Zresztą ja sama nie wszystko zauważyłam, w 2 ankietach mamy często wybierają opcję \"inne\" - to może świadczyć o tym, że zapomniałam o jakiejś ważnej marce :) I szczerze mówiąc, nie potrafię dojść do tego, o jakiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasnie Pani chyba nie zapomnialas zadnej waznej marki, ja nie mieszkam w Polsce wiec sila rzeczy nie moge kupowac np ubranek, niektorych kosmetykow ktore sa popularne w Polsce, pewnie inne mamy tez tak maja :) ankieta fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypominam o ankiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłosowałam ole
ale brakuje Ci w wózkach graco - to duża firma. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala uwaga ktora mialam napisac wczesniej ale brakowalo czasu :) w chusteczkach dorzucilabym dada i babydream - sporo moich kolezanek je uzywa wkladki laktacyjne - brakuje mi Johnsona i Medeli (wg mnie najlepszych) wozki - w prawdzie ja takiego nie mam ale u mnie po ulicach zasuwaja mamusie z graco, dymex, adbor czy lux do kosmetykow dorzucilabym jeszcze oilatum bo z tego co czytam w roznych tematach czesto mamy tego uzywaja ale ankieta bardzo fajna. podeslalam ja wszystkim znajomym mamusiom :) bede czekala na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adbor jest w ankiecie, reszty niestety nie znałam :(. Mam taką opcję \"edytuj\", ale boję się jej tykać, żeby nie daj Boże dotychczasowych wyników nie zdeletować :o Szkoda by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam! Musimy tylko ustalić, do jakiej liczby głosów będzie głosowanko, no i czy ankietę wysłać też na inne mamine fora - jak myślicie? Na razie jest nasza, \"kafeteryjna\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej ankiecie to mnie najbardziej zaskoczył odsetek mam stosujących szczepionki skojarzone. Nieźle sobie NFZ oszczędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×