Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna oliwka

płaszcz - pytanie

Polecane posty

Witam. Mam płaszcz, który jest na mnie niedopasowany (trochę za luźny, rękawy przy ramionach za szerokie) i mam w związku z tym pytanie. Czy można go przerobić na bardziej szczupły i idealnie dopasowany na mnie? Da się coś takiego zrobić? Czy pozostaje mi kupno nowego? I jeśli można to ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze możesz przerobić. i w pasie i w rękawach. z czego masz płaszcz? cena zależy od miasta, ilości przeróbek koleżanka przerabiała skórzany to dość doża kwota ale z pewnością mniejsza niż zakup nowego chyba 100zł płaciła no nowy to 800 więc i tak sie jej opłacało. musisz się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaszcz mam hmmm... z takiego zwykłego, czarnego, grubego materiału, co łatwo łapie sierść czy niteczki z włochatego szala na przykład (to płaszcz zimowy). Nie jest to w żadnym wypadku skóra ani nic podobnego. Mam nadzieję, że zrozumiale to wyjaśniłam ;) Wychodzi taniej jeśli nie jest ze skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co koleżanka mówiła to taniej by ją wyszło jak by nie był skórzany ale nie mam pojęcia o ile. myślę że taki płaszcz jak najbardziej da się przerobić. może odezwie sie jeszcze ktoś bop ja nigdy czegoś takiego nie robiłam więc nie chce cię wprowadzać w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibys - tak czy inaczej dzięki za odzew i ogólną informację ;) Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwężałam płaszcz z materiału i zapłaciłam 36 zł. zwęzałam rekawy i w pasie,bo był za szeroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to był taki gruby płaszcz? Z podszewką czy jak to się nazywa? Ja mam wrażenie, że jest za szeroki w barach, tak jakbym mierzyła płaszcz dla faceta. Da się z tego zrobić ładny, kobiecy, zgrabny płaszczyk? Gdzie go poprawiałaś? Bo ja myśle, żeby pójść do sklepu w którym go kupiłam. To jest sklep z płaszczami, które sami robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Też często mam taki problem, że spodoba mi się dany płaszcz i, i tak go wezmę mimo, że dobrze nie leży. Ale no jeśli często tak masz to zerknij na poradnik o dobieraniu płaszcza do sylwetki http://feef.pl/jak-nosic-plaszcze-jak-dobrac-plaszcz-do-sylwetki/ może to będzie dla Ciebie jakaś pomoc. Możesz też wziąć kogoś, kto doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×