Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12tydz

katar w ciazy

Polecane posty

Gość 12tydz

pomozcie kobietki co zrobic z katarem w ciazy...w sumie to nawet nie katar co zatkany nos ciagle :-( czemu nie mozna brac kropli do nosa? ja sie chyba udusze bez nich :-( macie jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie poradzisz
trzeba się przemęczyć:O ja po prostu smarkałam w chusteczke dosłownei co 10 minut do tego mleko z miodem i czosnkiem, syrp z cebuli i herbata z dużą iloscią cytryny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciąć nossssssssssssss
to jedyne wyjście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Euphorbium - w spray do nosa pod język granulki - kalium sulfuricum- dziewczyny to są leki homeopatyczne, mi pomogły, smiało można je zazywać w ciązy, miałam okropnie zapchany nos, gęsty katar, utrudniający oddychanie, zawalone całe gardło bez recepty, koszt 30 zł powodzenia w walce z katarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial ze moge sobie kropic kroplami Otrivin.Katar meczy mnie juz od 2miesiecy a jestem taz w 28tc.Na dzien nie kropie ale nocy bym nie przespala tak mi wtedy nos zawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj inhalacji z olejku
Olbas. mi pomogl. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na I ruchy
a mnie lekarz powiedział,ze miejscowo moge używac XYLOMETHAZOLINY,bo mam problem z zatokami i tez wiecznie zapchany nos. Używam tych kropli już 16 tyg tyle ile trwa moja ciąża.Niestety na samym poczatku przechodziłam ostre zapalenie zatok. Mam koleżankę ,która kropli używała przez całą ciążę (problemy z przegrodą i suchośc śluzówki) tez po kons. lekarskiej lekarz powiedział,ze moze uzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Też miałam ten problem :( Domowe sposoby nie pomagały, czosnek, cytryna, miód itd... a katar nadal był. Pani doktor powiedziała, ze leki homeopatyczne mogę brać więc kupiłam spray do nosa Euphorbium :) Na efekty trzeba poczekać trochę, ale naprawdę pomagają :) Ja miałam strasznie zatkane zatoki, a teraz już mi przechodzi :) No i jeszcze parówki :) Nawet co godzinę :) ale ja niestety nie byłam taka systematyczna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam latem alergię na pyłki a w ciążę zaszłam w maju - lekarz powiedział ze w żadnym wypadku mam nie brać leków na alergię (na szczęście nie jest to jakaś drastyczna postać) ale krople do nosa mogę, z tym że też nie dla alergików a zwykłe potem okazało sie ze odziedziczyłam po mamie katar ciążowy (jej przeszło po urodzeniu dziecka, a miała go w obu ciążach) i bez kropli ani rusz bo się duszę (nos zatyka się tak że samo dmuchanie nie pomaga) i tak jadę na kroplach :O z tym, ze biorę xylometazolin 0,05% (słabszy, nawet dla dzieci polecany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Żona gdzieś wynalazła inhalator Baby jak musieliśmy zacząć terapię u niemowlaka i super to wychodzi. Aerozol leci przez smoczek, nie jest to dla malucha specjalnie skomplikowane zadanie żeby possać i pobrać lekarstwo. Gdyby nie taki smoczek to pewnie nie za wiele by wyszło z całej inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 19.02.2019 o 14:29, Gość adam napisał:

Żona gdzieś wynalazła inhalator Baby jak musieliśmy zacząć terapię u niemowlaka i super to wychodzi. Aerozol leci przez smoczek, nie jest to dla malucha specjalnie skomplikowane zadanie żeby possać i pobrać lekarstwo. Gdyby nie taki smoczek to pewnie nie za wiele by wyszło z całej inhalacji.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Ja miałam zatkany kinol w 6 miesiacu. Ahh te nasze hormony. 

Zapytaj się lekarza co możesz brać a jak nic to inhalacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby

Hej dziewczyny jestem w 5 tygodniu ciąży mam potworny katar nos mi tak zatyka ze oddychać nie idzie . Pomocy domowe sposoby nie działają . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×