Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajb

on mnie wykańcza

Polecane posty

Gość ajb

Mieszkam z ojcem mojego dziecka.Dziecko ma 2,5 roku.Ja nie pracuje,szukam jej jednak.On ma prace.Skonczylam studia.Ojciec kocha dziecko,zapewnia mu byt(mnie rowniez) ale cena jest ogromna-zamknal mnie w domu,ubieram sie tak jak on mi kaze,nie wychodze bo mi nie pozwala(nawet na dodatkowe zajecia),jestem 'uwiazana','nieladna','glupia',nie powinnam sie wychylac bo jestem nikim.Czuje sie jak zero.Musze odejsc,nie wytrzymam tego dluzej.Grozi jednak kiedy tylko wspominam ze odejde z dzieckiem.Jakie mam prawa?Jestem psychicznie wykonczona i boje sie.Rodzice zostali przez niego przekonani ze zrobilabym wielki blad odchodzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sa konsekwencje
gdy ma się dziecko z nieodpowiednim człowiekiem w nieodpowiednim czasie albo coś w tym stylu gdyby nie dziecko po prostu byś odeszła a tak sama sobie skomplikowałaś życie na własne życzenie co gorsze nawet Twoich rodziców przekabacił na swoją stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmiła_bez_oka_nogi_i_cycka
Az tak dlugasnego ma ?????????????????????????????????/ mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_swietnie sie czuje
do "takie sa konsekwencje " jak to na wlasne zyczenie tak ma? czy jak wiazesz sie zkims to na wylot go poznajesz? ludzie po 20 latach sie rozwodza, wiec nie pisz takich glopot zeby ja jeszcze bardziej dobić, bo zobaczysz ze kiedys wpadke zaliczysz i tez bedziesz sie meczyc z mezczyzna ktory krolewiczem sie wydawal... a wtedy ktos ci powie... ze tak masz nawlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×