Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maaaaja

jaka kołdra lepsza - puchowa czy syntetyczna??

Polecane posty

Gość gość
Ja proponuję kołdrę polskich producentów! To zależy jaką kołdrę kto woli, kołdry z poliestru silikonowego są lekkie i puszyste, kołdry z piór są cięższe i czasem pióra wychodzą, to zależy kto co woli polecam tu http://drosek.pl/kategoria/koldry-puchowe-antyalergiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaj86
ostatnio kupiłam tu kołdrę http://www.tophaus.pl/12-promocje.html bardzo fajny sklep. Bardzo dobra jokosc produktow w dobrej cenie. Bardzo mi się spodobał ten sklep, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syntetyczna odpada, lepsza będzie puchowa lub antyalergiczna ale od polskich lech-pol.eu/ producentów kołder antyalergicznych żeby była z dobrego materiału, który nie zużywa się za szybko, nie podrze przy zabawie z dziećmi, najlepiej lekka i przewiewna letnia kołdra puchowa żeby byłą dobra na chłodniejsze dni w lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do pościeli ja mam od lat już wełnianą kołdrę z Welamxu, kupiliśmy lata wstecz jak byłam z koleżanką na pokazie firmy. Różne sa opinie o nich, wiem dobrze. Ja jednak nie narzekam, pościel rewelacyjna na kazdą porę roku, nawet dla dziecka z alergia. Zdrowa, miła w dotyku. Mam porównanie bo później tesciowa kupiła wełnianą kołdrę w jakimś markecie. Bez porównania. Badziew jak nie wiem. Wiem , że chciała zamówić taką jak my mamy z owiec merynosów www.welmax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela444
Już ponad rok temu kupiłam kołdrę od polskiego sprzedawcy Amejzon.pl i jestem naprawdę zadowolona. Kołdra nazywa się 4 pory roku i składa się z dwóch kołder, które gdy jest nam za ciepło to można rozpinać. Kupiłam kołdrę w największym rozmiarze 200x220 cm i zapłaciłam za nią trochę więcej niż 100 zł. Naprawdę polecam ten sklep: www.amejzon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekss
Mam dobre doświadczenia z firmą Tera. Ich ręczniki są rewelacyjne, długo prowadzę pensjonat z żoną, ale jeszcze z taką jakością materiału się nie spotykaliśmy. Miękkie, chłonne, łatwe w czyszczeniu. Dość szybko schną, wystarczy wywiesić i po jakimś czasie znowu są suche. Co do konkretów to najlepiej pytać obsługę, na stronie tera.org.pl jest mail/tel i dokładne parametry wybranych zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota68
Znalazłam w Auchan kołdrę marki Wendre. Zdziwiło mnie, że jest lekka i ciepła jednocześnie. Wybrałam antyalergiczny model bo mam uczulenie na kurz i teraz śpi mi się zdecydowanie lepiej. Jak znajdę poduszki to sobie dokupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam tylko kołdrę puchową (z puchu gęsiego). Przerobiłam już wszystkie kołdry od syntetycznych po wełniane. Kołdra z puchu jest lekka, ciepła i puszysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czterech powodów - sztuczna, najlepiej z mikrofibry 1. nie wyłazi pierze i nie lata po pokoju 2. nie uczula 3. łatwo się pierze i suszy 4. nie powstaje skutkiem cierpienia zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka35
Mikrofibra powstaje z nylonu i poliestru z którego wytwarza się… plastikowe butelki. Poliester powoduje podrażnienia i nadmierną potliwość... tylko "polecać" taką pościel, ze zwierząt to cierpi tylko człowiek, który pod nią śpi. moje dzieci śpią pod puchem gęsim od urodzenia i nie ma żadnych uczuleń! Nie wymyślono nic lepszego od natury. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi śpi sie pod tą kołdrą bardzo dobrze, jest tak leciutka, że jej nie czuć, jest pachnąca i nic z niej nie wyłazi. Rajstop nie nosisz i polarów też, bo są z plastiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to kup sobie kołdrę naturalną, na przykład z puchem gęsim. Ja na przykład mam z firmy Dilani https://dilani.pl/ kołdrę z linii comfort, która ma 80% puchu gęsi i 20% pociętych drobnych piórek gęsich. Jest w bardzo dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, na Dilani mają naprawde fajne produkty. Malo teraz takich producentów z taką rzetelną ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka32
Przejrzałam ten sklep "Dilani" kołdra 80% puchu najwyższej jakośco za 175 zł? ja tyle za poduszkę z puchu i pierza płaciłam u polskiego producenta ;)) Przed zakupem pościeli puchowej dzwoniłąm do kilku firm, wszędzie powiedziano mi podobnie, zeby omijać takie produkty. Na prawdziwą pościel puchową trzeba po prostu wydać konkretne pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Dilani najlepsza linia to kołdry Exclusive ze 100% zawartością puchu gęsiego. A te zaczynają się od 349 zł (letnia), więc jakość kosztuje, ale też jest rozsądnie wyceniona. Odezwałem się, bo pod taką śpię, tyle że całoroczną, która jest trochę droższa. Jest super, bo lekka i bardzo ciepła. Pół roku wcześniej kupiłem podobną od dużego producenta, a potem okazało się, że to mieszanka z pociętym pierzem i chociaż jest prawie nowa, to teraz leży spakowana w piwnicy, bo to nie to. Kupiłem, bo nie podali dokładnego składu. Dlatego z doświadczenia wiem, że Dilani jest dużo lepsza, a skład jest dokładnie podany. Ale zrób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczi
Ja kupiłam kołdrę puchową a Lech-pol z dmowa poduszkami za okolo 400 zł i po kilku tygodniach uzywania odradzam. po pierwsze puch zaczol sie zbijac , kołdra jest niby przeszyta zeby utrzymac puch po rowno a i tak sie zbija, jak chce dobrze koldrę roztrzrepac to mam pełno piór latajacych po sypialni. podobnie zpoduszkami. na poczatku były tak pełne ze miałam problem zeby je zmiescic do poszewki, dzisiaj musiałabym przeszyć poszewke na pół bo puch zniknol. Ja sie dlugo zastanawiałam jakie wypelnienie wziąć, ze niby puchjest naturalny i oddychające a g****o prawda. Kupcie sobie z innym wypełnieniem. wybór jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pościel WEŁNIANĄ! Jest naprawdę rewelacyjna. Żałuję, że nie przekonałam się o tym wcześniej, bo nie mozna jej porównać z żadną inną . Skóra się nie poci (nawet latem) a zimą przyjemnie grzeje. Trzeba tylko szukać dobrej jakości, bo jest w sieci sporo podróbek, ja kupiłam na www.lysaowca.pl bo przekonało mnie, że jest w pełni ekologiczna i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha34
Dzieciom alergicznym bardzo ciężko jest dobrać kołdry. Dla każdej mamy borykającej się z takim problemem polecam pościele zawierające pierze gęsi tybetańskiej. Są one idealne dla dzieci, ponieważ są lekkie, a dodatkowo bardzo ciepłe. Śpi się pod nimi bardzo przyjemnie, można powiedzieć że wręcz luksusowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamira5
Zgadzam się kołdra z puchem gesi tybetańskich jest świetna! Moja córeczka ma alergię , zakupiłam jej taką i teraz śpi spokojnie. Jestem bardzo zadowolona z tej kołderki. Kołderka jest bardzo lekka a zarazem bardzo cieplutka także idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szczerze polecam kołdrę wełnianą, wg. mnie i mojej rodziny pościel wełniana nie może się równać z żadną pościelą syntetyczną. Fakt, że jest to niecą większy wydatek ale naprawdę warto. Dobra pościel z wełny jest mięciutka, w ogóle nie gryzie, nie gromadzi roztoczy i przede wszystkim skóra pod nią oddycha a nie tak jak pod kołdrą syntetyczną, człowiek budzi się zlany potem. Ja ostatnio kupiłam komplet pościeli dla mojej córeczki na www.lysaowca.pl - jedyny sklep jaki znalazłam ze 100% ekologiczną pościelą z wełny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×