Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maaaaja

jaka kołdra lepsza - puchowa czy syntetyczna??

Polecane posty

Gość kasia89222
To wszystko tak naprawdę zależy od Twoich upodobań i od tego, czego wymagasz od swojej kołdry. Ja lubię obie. Gdy kupuję jakąś większą rzecz to zaglądam na stronę https://najlepszyranking.pl/ranking-koldry bo dzięki temu zawsze kupię najlepszy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lepsza jest kołdra puchowa bo naturalna i ciepła, zawsze kupuje u jednego producenta i jestem bardzo zadowolona. www.henmar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1704
ja zawsze kupuje z firmy Henmar www.henmar.com.pl i zawsze jestem zadowolona. Kilka razy jak nie wiedziałam co wybrać to do nich dzwoniłam, zawsze fachowo doradzali... POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziłem jaki rodzaj kołdry wybrać dlatego postanowiłem udać się do expertsnu tam mi doradzono z czego jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy pościel z wełny lamy, w sumie dwustronna na wszystkie pory roku. Gorzej z córka- 4 latka, alergia na roztocza. No to trzeba było szukać odpowiedniej poduszki, kołderki. W końcu trafiłam na firmę Fiki Miki- mają atestowane, rekomendowane prze Instytut Matki i dziecka w W-wie materace, pościele itd właśnie też dla dzieci z alergiami http://materacyk.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam Wasze opinie. Posciel syntetyczna czy puchowa..? Chce sie podzielic swoja opinia. Dwa lata temu kupiłam w YISK kołdre i poduchy silikonowe z poszyciem bawełnianym / z wyzszej połki /. Napisane było iz mozna prac, no i wyprałam wg. przepisu. Posciel nadawła sie na smietnik, co tez uczyniłam. Dwa dni temu zakupiłam z puchu obszycie bawelniane. Metka rowniez zapewnia o praniu....jednak w niskiej tem. Ciekawa jestem jak bedzie sie uzytkowac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wypełnieniami naturalnymi różnie jest, ale można też liczyć na to co proponuje obecnie Luxury Sweet Dreams - luxurysweetdreams.com, ponieważ firma stara się proponować klientom takie propozycje, gdzie jest kacze i gęsie wypełnienie do kołder i poduszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×