Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cati82

Palette E20 superjasny blond..

Polecane posty

Gość cati82

Uzylam tej farby wczoraj na moje wlosy juz blond ale uzyskany dzieki fryzjerowm, mialam platyne,pasemka, moj naturalny to popielaty blond, rude tez mialam wiec 3 kolory. Nalozylam wczoraj palette E20 i wyszly mi owszem jednolite ale taki zolty...:( Tragedia!!!! Okropny kolor!!!! I co ja teraz mam zrobic? Mysle zeby nalozyc na to farbe popielaty blond.. albo skandynawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszanieszara
Idź do fryzjera. Fryzjer Ci "naprawi" włoski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób sobie fioletową płukankę
są specjalne szampony które nadają srebrny odcień, likwidują właśnie rudawo- różte odcienie koloru blond poszukaj w drogeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
Macie racje, ze do fryzjera jednyny ratunek... Pewnie nalozy mi jakas farbe np.platyna czy cos takiego.Ale ja jestem za granica a tu fryzjer kosztuje bardzo duzooooo.Pasemka 80 euro... A plukanke mam srebra z allegro, tylko ze ona nie zlikwiduje koloru ktory mi wyszedl na wlosach,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
Wiecie cos juz nigdy nie zafarbuje czyms co rozjasnia o 4-6 tonow!! Niewazne jaka to marka farby! Ale wygladam jak kurczak! jak jakas rosjanka!!!bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
Wiecie naloze na ten zolty jutro wieczorem farbe Lorel excellence bardzo jasny popielaty blond 9.1 zobaczymy czy przyciemni troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
naszla mnie chec i zafarbowalam dzis ta farba, i wyszly super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Dokladnie tak jak na obrazku farby Loreal Excellence!!! Mam jasny popielaty blond, wpada troche w srebro jest super!!! jak oznica pomiedzy tym ohydnym zoltym po palette e tym Teraz tylko Loreal!!:) Mam nadzieje ze moje experymenty sie komus przydaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednamała
ja używam tej farby kilka lat i kolor wychodzi mi rewelacyjny taki ciepły odcień jasnego blondu jestem z niego bardzo zadowolona nie niszczy włosów i nei blaknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djanka
a jak ta farba wychodzi na brdzo ciemnym szatynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×