Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

proto i krotko kiedy dac zaproszenia slbubne??

Polecane posty

Gość kasia2020
myślę, że tak 2 miesiące przed uroczystością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21.06 slub myslalam ze w polowie kjwietnia po swietach. Ale tesciowa mowi ze za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakiś dwa do trzech
miesięcy przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
początkiem kwietnia możesz zacząć i już rozdawać , ewentulnie końcem marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozdawałam 2 miesiące rpzed
i to było zdecydowanie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapapapaaa
miesiac wczesniej po co tyle miesiecy wcesniej??? litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
apapapapaaa----------->> kochanie miesiąc wcześniej może tobie można rozdawać zaproszenie, z kilku bardzo prostych przyczych chcociażby warto 2 miesiące przed: -nie każdy ma jakiś strój, a niekiedy miesiąc nie wystarczy -trzeba pomyśleć nad prezentem -można by w ten czas zapoznać pana lub panią młoda, zalezy kogo nie znamy, żeby na weselu glupio nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tych
2 miesiące przed ślubem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tych
a jednej ciotce daliśmy nawet 4 miesiące przed ślubem ponieważ nawet nie podejrzewali że będą zaproszeni (jest ich 5 osób) a finansowo wtedy nie najlepiej stali i po prostu chcieliśmy żeby prędzej wiedzieli i zdążyli się przyszykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasada jest taka, ze osobom z dalszej rodziny dajesz (wysylasz) wczesniej, a z najblizszej mozesz spokojnie na miesiac-poltora przed. Oczywiscie zapraszanie MUSICIE uzaleznic od sytuacji rodzinno-finansowej kazdego z zapraszanych. Nie ludxmy sie ze ludzie nie uzalezniaja swojego pobytu na weselu od posiadanych srodkow finansowych. Pamietac tez nalezy czy ktos ma dzieci male, lub osobe starsza ktora sie opiekuje. Czy moze miec problemy z dojazdem. Moze studiuje, pracuje na zmiany etc. Mysle, ze 3 miesiace przed jest wystarczajace dla kazdego z gosci, ktorym naprawde zalezy na tym by byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miesiąc !!!!! pomyśleliście o tych co muszą planować urlopy?? nie każdy ma na zawołanie. jak z daleka goście to nawet 3 mies. wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawałam ok 2 mieisące wcześniej.Zapraszaliśmy tylko najbliższych więc każdy w rodzinie wiedizał kiedy ma być ślub i wesele.Tak więc zaproszenie było tylko czystą formalnością.Natomiast osoby które mieszkają za granicą to i 3-4 miesiące rpzed by dorbze się przygotowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka w kompocieee
to zalezy czy rodzina wie o slubie, bo jezeli tak to zaproszenia to tylko kwestia czasu kiedy dacie, aleejzeli to dlasza rodzina to faktycznie lepiej dac wczesniej, bo slub tojednak spory wydatek jezeli ktos mieszka dalej, cche sobie kupic nowe ubranko i prezent wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele
mnie to najbardziej bawi jak ludzie przychodzą zaprosić na wesele i nie mówią normalnie o co im chodzi tylko recytują jakieś badziewne wierszyki to już wtedy wiadomo że wesele będzie kiczowate i tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heth
ze 2-3 miech wcześniej, żeby se urlopy pozałatwiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapapapa
jakie urlopy??? to to wesele tygodniowe??? przeciez o ile mi wiadomo wesele trwa 1 noc??? wiec jaki do cholery urlop i komus na kupno kiecki nei wystarczy miesieac? ale pierdzielicieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że za póżno ludzie już planują urlopy my mamy w lipcu a już zaczeliśmy rozdawać zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez wszyscy wiedzieli z pół roku wcześniej, więc zaproszenia były \"formalnością\". Wręczaliśmy je tak 1,5-2 miesiące wcześniej. Tymczasem kuzyn wręczył nam zaproszenie miesiąc przed swoim i musieliśmy przez to skrócić miodowy \"miesiąc\". W dodatku to był Sylwester, więc przykro nam było zrezygnować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rodzina dobrze wie ze sie zenimy i mieszka nie daleko wiec miesiac przed wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heth
srakie urlopy, bezmyślna babo. niektórzy pracują w systemie trzyzmianowym świątek, piątek i niedziela. lekarze, pielęgniarki, nauczyciele akademiccy, budowlańcy, policjanci, dziennikarze, kierownicy (nienormowany czas pracy), przedsiębiorcy czy nawet zwykli robole muszą planować sobie życie. ciebie to chyba nadal mamcia z papcią utrzymują, że masz takie wyobrażenie o życiu. jak zaprasza się rodzinę z drugiego końca Polski czy z zagranicy, to ludzie nie są na ogół na bieżąco z planami przyszłych państwa młodych. jak się im nie powie, to nie przewidzą sytuacji.no, chyba że masz ciotki - wróżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×