Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darksik

eleganckie kozaki do wieczorowej sukienki blagam o pomoc

Polecane posty

Gość darksik

niedlugo wybieram sie na bankiet i zastanawiam sie czy do czarnej sukienki przed kolana moge ubrac czarne kozaczki na obcasie!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
nie nie i jeszcze raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że się nosi
Do krótkiej sukienki jak najbardziej. Znawczynie się znalazły :O Trochę orginalności i odwagi a te już się bulwersują :O Jak się nie znacie to sza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nosi sie obsolutnie chyba ze do taniego klubu z dziwkami :o i to nie jest zadna oryginalnosc tylko brak gustu i klasy :o do eleganckiej sukienki tylko szpileczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zalozycielka topiku chyba wybiea sie na bankiet wiec takie buty jak w linku wyzej to pod latarnie chyba a nie na BANKIET ja pierdole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrra
jeśli to te buty z linka ,to fatalnie będą wyglądały w połączeniu ze spódnica przed kolano.jeśli to jest bankiet,to na litość,włóż kryte buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncaiov
Można, tylo trzeba je ostrożnie dobrać. Widziałam gdzieś Korzuchowską w sukience wieczorowej i kozaczkach, jak gdzieś znajdę to zamieszczę foto. pain au chocolat - a ty skąd to niby wiesz? Mama ci tak powiedziała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ncaiov nie mama mi nie musiala mowic bo mam oczy i widze jak sie czasami nasze kochane rodaczki ubiora to nie wiem czy smiac sie czyy plakac a tutaj mamy taki zajebisty bazarowy przykklad ubierania sie moja droga............... kozaczki za kolano jeszcze pewnie z lateksu do sukienki wieczorowej i Ty sadzisz ze autrka badzie potrafila dobrac ładnie to wszystko? bo ja watpie naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncaiov
A dlaczego od razu z lateksu i za kolano? :O Tylko takie widziałaś? Współczuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozacka wypowiedź
*jestem na NIE, gdy: -idziesz na oficjalną imprezę/bankiet, gdzie obowiazuje strój galowy, czyli Twój facet w smokingu/fraku, a Ty sukienka wieczorowa/koktailowa, ( na takie imprezy czesto dostaje sie "dress code", wlasnie po to zeby nie miec dylematów co pasuje ubrac a co nie) -idziesz na impreze do kogos do domu/mieszkania, czyli ogólnie jest ciepło, domowo, jest dywan, fotele;) moze byc niewygodnie (zawsze m ozesz wziąc na zmianę i zdecydujesz na miejscu) *jestem na TAK, gdy: -twój strój całościowo jest doskonale dobrany, dobrze dostylizowany, przemyślany, nieprzypadkowy, a nie jakies puzzle ni z dupy ni z pietruchy:P -kozaki nie mają wielkich śladów znoszenia- sflaczałe, obdarte fleczki, zadarty czubek, obcasy(gdy sa oblekane skóra)- absolutnie odpada -idziesz na imprezę do klubu gdzieś w miescie-nikt nie będzie od Ciebie wymagał "butów zmiennych" tymbardziej ze zima i pomykać przez maisto w galanterkach/czółenkach jeśli nie jedziesz taksówką/samochodem to trudno -idziesz z bliskimi znajomymi, którzy zawsze moga Ci wybaczyć ewentualną wpadkę:P -jest to impreza gdzieś w remizie i kozaki tylko dopełnią wszechobecnie tam panujący folklor:) (to naprawdę jest bez złośliwości) -jeśli naprawde czujesz sie dobrze i bez żadnych skrępowań w tym stroju,( bo to zawsze widać jak komuś niewygodnie i ciagle sie poprawia) i bedziesz czuła sie pewnie nawet gdy bedzesz tą jedyną w kozaczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×