Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonaa

miesiaczka

Polecane posty

witam. wiem ze powinnam odwiedzic lekarza i odwiedze pytam sie tutaj bo chce wiedziec czy moze ktoras miala podobnie i moze mi pomoc... wiec... rozstalam sie zchlopakiem.. byl to dla mnie duzy szok duzy stres duzo plakalam... okres nie ndachodzil... spoznil sie miesiac ale w koncu byl.. ginek twierdzil ejst jest OK... potem byl kolejny(ale o dziwo bez okropnych boli brzucha ktore zawsze mialam bez bolu piersi bez mdlosci...) potem byl kolejny ktory byl bardzo krotki trwal 5 dni... i w tym miechu dosc szybko nadszedl bo mialam tylko 23 dniowy cykl i wlasnie powinanm miec 4 dzien ale go juz nie ma... wydaje mi sie ze nie wszystko ejst OK.. ale to przez ten stres czy jak?? co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka20 latek
ilonko zrob sobie pobieranie krwi i zbadaj hormony.Bylam w podobnej sytacji i mam teraz rozlegulowany cykl a musz ebrac antykoncpecje bo wlasnie wynik wykazal ze mam podnieisony jeden hormon. Teraz czekam na okres, boli mnie brzuch a juz 2 dzien sie spoznia eh my kobiety zawsze na wszytsko czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz:) wlasnie podejrzewam ze jest rozregulowany ale nigdy nie mialam 3dniowego okresu... jestem umowiona na wtorek do ginka... oby bylo OK wszystko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×