Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Janeczek83

Srebro i złoto koloidalne

Polecane posty

Srebro koloidalne ma właściwości antybakteryjne. Jednak stosowanie go wyłącznie na trądzik nie pomoże. Zmiany trądzikowe są wynikiem złej pracy gruczołów łojowych. Zatem srebro koloidalne poprawi kondycję skóry, ale nie powstrzyma pojawiania się nowych zmian. Dlatego krem na trądzik powinien zostać wzbogacony dodatkowo o cynk i krzem, które wspomogą organizm w regulacji gruczołów na skórze. Polecam zapoznać się z preparatem Beta-Skin Acne Care Cream i przeczytać o nim opinie: https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli już działac to własnie czymś znacznei skuteczniejszym To jest spray który naprawde przy takich poważnych dolegliowściach może nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccek44
Witam, osobiście stosuje złoto koloidalne od paru lat jako swój naturalny antybiotyk chroniący przed chorobami. Jest naprawdę skuteczny, stosuje go z całą rodziną i jego wydajność jest naprawdę zadowalająca. Osobiście kupuję w swoim sąsiednim sklepie zielarskim, bądź też ty internetowym, mają niezłe ceny ! http://sklepateraz.pl/Monoatomowe_Zloto_Au100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja991
Odnośnie srebra to ja stosuję serum z mikrosrebrem od Repechage. Długo szukałam czegoś, co by pomogło na moją cerę i ostatecznie właśnie to złagodziło u mnie trądzik: https://www.repechagepolska.pl/produkt/hydra-4-red-out-serum-lagodzace/ . Długo się zastanawiałam z zakupem, ale ostatecznie nie żałuję. Używał ktoś innych produktów tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę uwierzyć że tak ślepo wierzymy farmacji, a oni nas okradają. Poczytajcie trochę o koloidach srebra czy też platyny. Ludzie zaczynają je stosować na raka bo ktoś kompetentny zaczął robić na tym badania. Ja sama stosuję serum platyny i złota (z firmy nano-koloid) z warszawy na twarz pod swój krem i lepszy efekt niż drogi krem z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z Jubilea pl srebrna bransoletke kupowalam tu przez internet https://www.jubilea.pl/bransoletki-cat-2 z oryginalnej bizuteri proby 925 z tego sklepu jest chyba najtaniej i sprawdzalam juz kilka razy i rzeczywiscie jest wszystko oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannapik
Srebro koloidalne w wysokiej jakości produkuje Pro Aktiv, ich mam sprawdzonych w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pro Activ nie jest producentem tylko dystrybutorem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askadudek8
Zainwestowałam na początku roku w złoto koloidalne Pro Aktiv i bardzo jestem z niego zadowolona. Bardzo wszechstronny preparat, z jednej strony wiem że ludzie leczą się czymś takim onkologicznie, mi akurat pomaga na problemy z wypadaniem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebro Koloidalne jest coraz bardziej powszechnie stosowane, coraz bardziej znane. Ja używam srebra jako spray do nosa na katar....rewelacja! Mąż pryska na twarz po goleniu.....dotąd miał krosty teraz ich brak. Znalazłam je u producenta nanogrp.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francuskie kosmetyki Christian Laurent są do kupienia w Rossmannie, je bym polecała. Wszystkich co prawda nie mam wypróbowanych ale na pewno krem przeciwzmarszczkowy dla 45 plus jest dobry i też brązujący balsam ze złotem jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ciekawych preparatów ze złotem w składzie ma Christian Laurent, ja ogólnie mam przekonanie do francuskich kosmetyków rzadko się na tych produkcjach z kraju nad Loarą zawodzę jakoś :) Tę firmę Rossmann sprzedaje więc praktycznie w każdym mieście można ich kremy dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszechstronne zastosowanie ma srebro koloidalne na pewno, ja kupowałam Pro Aktiv i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdkrywającaSrebro
Tak srebro koloidalne nie jest chemią tak jak antybiotyki....odkrywam wciąż jego nowe zalety. Kupuję w sklepie internetowym Nano-Koloid bo słyszałam od znajomej aptekarki że to producent i to z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nano złoto i platyna z nano koloid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.natura24.pl - stosuję osobiście, na skórę, oczy - często mam jęczmień, stosuję także wew. - super sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaa

Duży wybór metali do naturalnej terapii ma Pro Aktiv. Oczywiście jest złoto koloidalne i srebro, ale mają też miedź i ja bym właśnie na miedź szczególnie chciała zwrócić uwagę, bo działanie u mnie miała cudowne! Zniknęły migreny, gdzie wcześniej chodziłam od gabinetu do gabinetu po co raz to nowsze proszki i nic na dłuższą metę nie pomagało, dopiero właśnie miedź koloidalna dała efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebro jonowe

Witam. Prowadze produkcje srebra koloidalnego . Mam stalych odbiorcow . Moje srebro ma wysoka skutecznosc w leczeniu. Bez stabilizatorow. Produkowane na swieżo z oczyszczonej wody z metali ciezkich.

Moge sobie pozwolic na reklame ?

Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Koleżanka, która pracuje w salonie medycyny estetycznej poleciła mi https://proaktiv.pl/s/2-30-0-NIEJONOWA-NANO-MIEDZ-KOLOIDALNA-CU-500---z-atomizerem-100-ml.html na zmarszczki, zamiast typowych zabiegów. Faktycznie działa, chociaż na początku, może skóra delikatnie boleć. Organizm się przyzwyczaja. Wygładzenie zmarszczek zauważalne po około dwóch miesiącach regularnego użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie stosowałam nigdy srebra koloidalnego wewnętrznie, ale stosuję zewnętrznie. Na początku jako tonik. Potem dokupiłam sobie jeszcze żel, który uzywam przed kremem (dodatkowo stosuję koreanską pielęgnację cery).  Mam problem z trądzikiem od wielu lat, stosowałam wiele kuracji i dla mnie srebro koloidalne jest odkryciem, z którego nie zrezygnuję.Cera ma mniejsze wydzielanie sebum, tworzy mi się o wiele mniej wyprysków, w sytuacji jeśli coś już mi wyskoczy to znacznie szybciej zasycha. Oraz nie tworzą mi sie po tym blizny. 

Dodam, ze dobrze jest zwracać uwagę jakie pochodzenie mają stosowane suplementy:

https://auraherbals.pl/

Zerknij sobie na tego producenta. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srebro nano-koloidalne jest stosowane jako naturalny środek do walki z bakteriami, grzybami i wirusami, ponieważ jest całkowicie nietoksyczny, również w technologi budowlanej, odnajduje się jako wysoce skuteczny dodatek przeciw pleśniowy stosowany w farbach, gruntach czy tynkach dla pomieszczeń charakteryzujących się obfitą produkcją pary wodnej jak  -  łazienki czy kuchnie.  

Farba antygrzybiczna  ze srebrem nano - koloidalnym to skuteczne i bezpieczne rozwiązanie w zapobieganiu proliferacji zarodników pleśni na powierzchniach ścian i sufitów.  https://spranda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, zigi napisał:

Srebro nano-koloidalne jest stosowane jako naturalny środek do walki z bakteriami, grzybami i wirusami, ponieważ jest całkowicie nietoksyczny, również w technologi budowlanej, odnajduje się jako wysoce skuteczny dodatek przeciw pleśniowy stosowany w farbach, gruntach czy tynkach dla pomieszczeń charakteryzujących się obfitą produkcją pary wodnej jak  -  łazienki czy kuchnie.  

Farba antygrzybiczna  ze srebrem nano - koloidalnym to skuteczne i bezpieczne rozwiązanie w zapobieganiu proliferacji zarodników pleśni na powierzchniach ścian i sufitów.  https://spranda.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że prawdziwe srebro koloidalne ma odcień żółty lub herbaciany, złoto kolor fioletowo-buraczkowy. Srebra i złota białe nie nadają się do picia a do zewnętrznego stosowania maja za słabe właściwości, a to wina ich otrzymywania  ponieważ białe otrzymuje się sztucznie przez zastosowanie elektrod - co powoduje utratę tych cudownych właściwości srebra i złota koloidalnego. Stosujmy tylko to żółtawe, srebro i fioletowo-buraczkowe złoto,  pijmy je i stosujmy regularnie nie dajcie się oszukać :)  Srebro koloidalne  zapewnia zdrowie, a złoto koloidalne młodość 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×