Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ugh

cel 55 kg 4.12 start zapraszam do wspólnego odchudzania

Polecane posty

nick..........wzrost.............waga początkowa.....cel .......zostało ugh............175..................59kg................ ...55 kg........4 kg myszka83....158..................53..................... .48............5kg lady_IB........170..................71.................. ....60...........11kg -dziki storczyk- 1,58..............66.......................55............11kg Myszka tak rodziłam w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka55
ja tez sie przylaczam...powolutku chce schudnac kilka kg:) mam podobny problem jak lady_IB- jedno ciastko nie starczy- albo paczka albo nic;/ dlatego staram sie nawet nie jesc jednego bo jak zaczne to skoncze az pekne.... poki co ruch, ograniczenie slodkosci do minimum, rezygnacja z kolacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka55
glodna jak wilk jestem teraz ale nie zjem juz:) do uslyszenia jutro !!! dobranoc nick..........wzrost.............waga początkowa.....cel .......zostało ugh............175..................59kg................ ...55 kg........4 kg myszka83....158..................53..................... .48............5kg lady_IB........170..................71.................. ....60...........11kg -dziki storczyk- 1,58..............66.......................55............11k g kitka55.........170.................60.......................56.............4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
To mi taka dietka tez odpowiada i chetnie sie przyłącze. Rano malusio, no obiad troszeczke a na kolacje już nic.. dam radę. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooeifj
oj widze ze tu nowe mamusie sa :) powiedzcie mi czy podczas ciazy duzo przytylyscie???bo ja mam kolezanke i ona jest w 6 miesiacu i nic nie przytyla,jedynie brzuch sie wiekszy zrobil :) hehe i ona sie martwi czy aby wszystko okay?? a pozniej jak zrzucalyscie wage i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka55
dzien dobry dziewczyny! jak tam minela nocka? ja spalam spokojnie, juz nic nie zjadlam:). Rano solidne sniadanko, teraz juz jestem w pracy, mam prace biurowa-praktycznie zero ruchu;/ to utrudnia zrzucenie kg...no ale cwicze po poludniu...jak tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
Ja w ciązy przytyłam 30kg! Po dwóch miesiącach schudłam 20kg. Nie stosowałam żadnej diety, poprostu samo spadło. kolejne dziesięc straciłam jak wróciłam do pracy i tak przez 8 lat mogłam jeśc co chciałam i kiedy chiałam. Teraz od trzech lat nie pracuję rzuciłam palenie i nazbierałam 20kg. Moim marzeniem jest stracić 15. Dziś robię porządki w szafkach kucennych i o juterka zaczynam. rano wdepnę na wage i przyznam się ile tam jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam w zeszlym roku oj duz nie wiem w sumie jak. teraz od miesiaca chodze 3 razy w tygodniu na aqua aerobic daje super efekty- polecam kazdemu. juz kupilam spodnie rozmiar mniejsze i dopinam sie w starych:] ogolnie czuje sie lepiej ale waga cos nie chce schodzic w dol. mysle o zapisaniu sie na step :] AHA NIE JEM SLODYCZY;] no czasem cos malego np zbozowy batonik, jogurt, jakies draze. jak sie nie je cukru nie ma sie na niego ochoty :] pozdrawiam wszystkich:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuuuunnniiaaaa
czesc dziewczynki :) przylanczam sie do was :) waze 80kg, moj cel to 55kg,mam nadzieje,ze mi sie uda :D moje postanowienie to sniadanie:jogurt light z musli, obiad: surówka,. lub kromka razowego z szynką z indyka, kolacja marchewka duuuzoo wody niegazowanej... musi mi sie udac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuuuunnniiaaaa
ja w ciazy przytylam 30 kg !!!! zawsze wazylam 50-60 kg. nigdy wiecej a teraz po ciazy 80,koszmar, czuje sie jak slonica.wstyd mi na dwor wychodzic,bo czuje na sobie wzrok innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuuuunnniiaaaa
dziewczyny,a co sądzicie o hydrokolonoterapii ? podobno szybko sie po tym chudnie,bo przyspiesza sie przemiana materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze ciagnelo mnie do slodyczy ale teraz juz nie ciagnie. dzis nie jaglam jeszcze nic ale teraz jestem w trakcie robienia mojego ulubionego dania - omletu z gulazem :):):). fajnie ze nas tak duzo :):) nick..........wzrost.............waga początkowa.....cel .......zostało ugh............175..................59kg................ ...55 kg........4 kg myszka83....158..................53..................... .48............5kg lady_IB........170..................71.................. ....60...........11kg dziki storczyk- 1,58..............66.......................55............11k g kitka55.........170.................60.................. ...56.............4kg gravis..........180.................70.......................61............9kg warta grzechu 175...............65........................55............10kg kiks.................................65........................55.............10kg fisiowna....................................................................8-10kg jokasta........164...............59.........................55............4kg miki małas.....165..............63..........................55...........8kg asiunia............................80..........................55...........25kg jak kogos nie zapisalam to przepraszam :) dopiszcie się dzis zwazylam sie o 16 i bylo 57 ale 22h nic nie jadlam wiec po obiedzie bedzie 59 :) pozdrawiam Was dziewczynki i trzymam kciuki za nas :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki...wiem ze nie powinno sie chwalic dnia przed zachodem slonca ale dzis jestem z siebie zadowolona:D...zero slodyczy:D...poza tym nie przekroczylam 1000 kcal...zobaczymy jak bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje fisiowna :):) ja dzisiaj tylko omlecik ok 400kcla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
ugh, jak robisz swój omlecik. Zdradzisz przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za dopisanie mnie do tabelki. Dzień minął mi bez wpadek. Mam nadzieję, że uda mi się choć trzy kg do Świąt pozbyć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze zdradze :):) jedno jajko 4 łyżki mleka i wymieszac to wrzucic do miski i do tego dodac co chcesz :) ja dodaje: 0,5 cebuli pokrojonej, 1/3 puszki kukurydzy, kiełbase pokrojona w kostke,2 plasterki sera żółtego starkowanego lub pokrojonego w kostke ziemniaka ugotowanego pokrojonego w krążki i to dodac to jajka z mlekiem i na patelni smazyc pod przykrywka okolo 3 min az sie zroni :). ja talez wyscielam salata na to klade omlet polewam gulazem i w okolo ukladam plastry ogorka i pomidora. ten omlet jam ja i moja mama na spole dla jednej osoby jest stanowczo za duzy ! smacznego :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
Dzięki za przepis, ale raczej nie skorzystam:-) O jutra przechodzę na głodówkę, tzn będę pić tylko wodę, w razie kryzysu wspomogę się błonnikiem. Napewno dam radę. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuuuunniiiiaaaa
dziewczyny,a zazywacie błonnik? jesli tak,to jaki/ bo slyszalam,ze ten w tabletkach jest nie najlepszy,ze najlepszy jest sypany,,,,na allegro juz widzialam sypany i zastanawiam sie nad zakupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka55
helloooooo..... moj dzien ok, ale zjadlam ok.21 twarogu chudego troche i jablko, bo bylam 2 ghodz na aerobiku i jednak zglodnialam potwornie.to chyba nie tragedia:D ja nie biore blonniku, biore za to siemie lniane, dosypuje do jogurtu na przyklad,poza tym biore l-karnityne przed cwiczeniami-podobno wzmaga spalanie tluszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie bralam i nie biore nic zadnego blonnika siemia tabletek odchudzajacych herbatek odchudzajacych nic :). dzis zjadlam miseczke zurku i pol bulki i kostke bialej czekolady. jutro mikolajki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jakos mija:] jadlam tylko jablko i miesko z pomidorem na obiad :] aha do slodyczy mnie nadal nie ciagnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×