Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ugh

cel 55 kg 4.12 start zapraszam do wspólnego odchudzania

Polecane posty

hej...u mnie dzis miseczka zupy, jogurt i 4 chlebki wasa z serem...no i kawa...dzien bez kawy dniem straconym:)...poza tym spokojnie...zadnych napadow glodu czy ssania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle nam idzie dziewczyny damy rade !! najgorsze beda swieta tyle ciast potraw te zapachy ah :O :o ale musimy dac rade 5min w ustach 5 lat w biodrach :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
No i szlag trafił moją głodówkę;-)))) Stwierdziłam że nie jestem stworzona do żadnych diet, ale dam sobie jeszcze jedną szansę. Jak dwa lata temu rzucałam palenie, a paliłam bardzo długo i bardzo dużo, też myślałam że nie dam rady. W kryzysowych momentach żułam gumę i wychodziłam na spacer. Najgorsze były wieczory i teraz też tak jest. Postanawiam więc wrócić do tego zwyczaju. I mam nadzieję że to juz poraz ostatni coś zaczynam. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugh prosze nie wspominaj mi o swietach...bigosik mojego taty, barszczyk i diablitki, rybka...ech...ale co tam troche mozna co nie...z umiarem...nie zeby sie nazrec nie wiadomo ile ale troche...czy nie??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka55
hej dziewczyny, ci do swiat to mozna wszystkiego sprobiwac ale zeby nie przeginac z porcjami:) ja dzis mialam maly atak glodu i ok.19 zjadlam miche makaronu z sosem ale bez miesa...hmmm...nie byl to najlepszy posilek na wieczor no ale coz:). mam nadzieje ze nie bede sie lamac i bede miala silna wole jeszcze dlugo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam się z chęcią, cho mam słabą wolę, moim celem i marzeniem od kilku lat jest właśnie 55 kg, ważę teraz znienawidzone 66 mam 176 cm wzrostu i 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellenna 🖐️ mamy ten sam cel, wzrost i niemalże ta samą wagę... ważne żeby nie tracić woli i nie przejmować się drobnymi nie powodzeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57UOT
warta grzechu!!!!! super, trzymajmy się razem, uda się, choć ja niestety mam słabą wolę, ale kiedyś byłam szczuplutka, bo maleńko jadłam i lubiłam to swoje niejedzenie....a teraz? porażka, jeszcze ta niedoczynność tarczycy......ale mam zamiar na początek od poniedziałku zacząć dietę kopenhaską, a później sport, zdrowe jedzenie i powoli do celu, może zaczniesz ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na górze to ja, moja zgrabna współlokatorka krzyczy na jakąś anorektyczkę z innego topicu...je co chce małpa jedna hehe warta grzechu....mam w planach sobotnią balangę, więc już tak obliczyłam, ze akurat do świąt te 6 kilo by poleciało, jakbym dała radę od tego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka55
fisiowna- to samo mialam i zjadlam kisiel;/ taki w kubku- musialam cos zjesc bo bym nie wytrzymala, ide wieczorem na aerobik to spale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam mikolaj co dostalyscie ?? ja perfumy kremik misia i mase slodyczy :) zjadlam tylko małą aero :( ale coz na objad zjadlam 2 mielone z surowka a na kolacyjke kanapeczke :) dzisiaj wiecej niz zwykle by bylam u babci a babcia zawsze mnie dokarmia :) na pewno wytrzymamy uda nam sie musimy byc silne i wspierac sie :):) całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
A ja się nie wypowiadam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce w koncu schudnac :(:( kiedy bedzie to 55 ? :( damy rade ? dzis zjaglam 4 cukierki jajecznice z 1 jajka i 2 kanapki :( jutro biore sie ostro za siebie tak nie moze dalej byc zaczynam cwiczyc (kiedys cwiczylam ale przestalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dołaczam do Was:) nick..........wzrost.............waga początkowa.....cel .......zostało ugh............175..................59kg................ ...55 kg........4 kg myszka83....158..................53..................... .48............5kg lady_IB........170..................71.................. ....60...........11kg dziki storczyk- 1,58..............66.......................55............11k g kitka55.........170.................60.................. ...56.............4kg gravis..........180.................70.................. .....61............9kg warta grzechu 175...............65........................55............10 kg kiks.................................65................. .......55.............10kg fisiowna................................................ ....................8-10kg jokasta........164...............59..................... ....55............4kg miki małas.....165..............63..........................55... ........8kg asiunia............................80................... .......55...........25kg Ysiaa...........165..............55...........................49...........6 kg Damy rade:) Akurat też dietę zaczełam 4.12;] Tylko strasznie chce mi sie słodyczy:( Ale wole mam mocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz tez dalam czadu...moze nie bardzo ale lekko...ale ciiiii jutro tez jest dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
A ja mam remont łazienki i nie mam kibelka... wiecie jak ja sie czuję :-( I ciagle nie mam nic sensownego do powiedzenia na temat mojej diety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade ! zjadlam sobie na kolacje kotlecika sojowego :) co myslicie o kotletach sojowych ? podobno nie tuczą. zastanawiam sie czy nie zostac wegetarianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
Ja czytałam o kotletach sojowych bo tez chciałam się na nie przerzucić, ale wyczyałam że maja tyle samo wartosci odżywczych i kalorycznych co schabowy, bo o to wtym chodzi żeby nie jesc miesa ale wartosci pozostały te same.. raczej dieta na tym żadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kotletami sojowymi nie chodzi mi o diete. juz od dawna zastanawiam sie czy nie zostac wegetarianka. dzisiaj sobota ja zawsze w sobote jem wiecej i bardziej kalorycznie :):) zaraz pojde zrobic sobie tosty :) jak wam idzie dziewczyny ? cos cicho na topiku sie robi :( znacie jakies fajne diety mozemy ktoras wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
Ja od poniedziałku przechodzę na ryżową. Znalazłam ją w ''Super Lini'' Szklankę ryżu ugotowac i jak ziarenka będa miękkie to wkroić 2-3 jabłka, można doprawic cynamonem lub inna przyprawą. Ta porcja ma starczyć na cały dzień. No i oczywiście dużo pijemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co sie stalo? tyle osob wpisalo sie do tabelki a teraz nikt nie pisze. u mnie super na razie ie staje na wage mam zamiar dopiero w niedziele. mam nadzieje ze bedzie przynajmniej 57 :) jak tam u was >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×