Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lena84

Eurocash

Polecane posty

Gość dhpaulus
Czy ty nie jesteś z Łomży? W C346 identyczna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w Eurocashu już kilka lat - tragedia jednym słowem. Za soboty w pracy - oczywiście nie płacą - jest dzień wolny do odbioru w środku tygodnia - którego i tak nigdy nie masz, bo kierownik hali mówi, że nas jest za mało i wszyscy muszą przyjść do pracy, żeby się z robotą wyrobić. Zawsze obiecuje, że za ten brak dnia wolnego będzie zapłacone..... po czym okazuje się, że pod koniec miesiąca hurtownia nie wyrobiła zaplanowanego obrotu - dlatego też Area Menager nie dała zgody na nadgodziny. koniec końców nie masz ani dnia wolnego, ani zapłacone za ten dzień. "nadgodziny do wybrania" - ciekawe kiedy. wiecznie słyszymy: przyjdź wcześniej, zostań dłużej, muszę przesunąć Ci urlop, nie ma dni wonnych w tym tygodniu, bo tysiąc powodów. I jeszcze najlepiej jakbyś kierownikowi hurtowni zrobił loda, za to że możesz sobie wykupić multikarnet, albo dostaniesz paczke na święta za 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu jagość
z nadgodzinami u nas różnie bywało, ale atmosfera pracy sprawiała, że chciało się pracować... a teraz to jakaś masakra, jest nas mało, brak szacunku dla pracownika i ogólna nerwówka... masz to zrobić i tyle, masz możliwość, czy nie, ale i tak ma być zrobione.... mini inwentura "na wczoraj", audyt "na przedwczoraj".... zabrakło jednego człowieka i wszystko się wali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOŚ 1234
W Łomży było ok. A teraz jest wielka kicha. Jeden mądrala przyszedł i uważa się za Pana i Władcę. Ale wszystko ma swój koniec i na Pana A też koniec nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOŚ 1234
Nawet dobrowolne nadgodziny stały się przymusowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dziewczyna co była tak krótko to kto to był? I czemu jej już nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel były merch
Ona z tego co wiem jest kierowniczką hurtowni w Ostrowii Maz. Teraz jest pan Łatacz z Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość12345678
Z mojego punktu widzenia w Łomży nastąpiła znaczna poprawa, towar jest dostępny, a hala wygląda czysto. Za rządów poprzedniego kierownika, stała paleta przy palecie, ciasno i ogólnie bałagan. Co do ww. opinii, jeśli ktoś chce pracować to pracuje, a jeśli ktoś jest legatem i trzepakiem, to zawsze będzie miał pretensje do wszystkich innych byle nie do siebie. Pozdrawiam i życzę trochę samokrytycyzmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient gość
No i tu mylisz się, porządek na hali nastał jeszcze przed obecnym kierownikiem, dzięki ciężkiej pracy pracowników (i R z Ostrołęki), a Pan A siedzi za biurkiem i w kamery patrzy: co? kto? gdzie? to dyktator, a nie lider.... nie szanuje ludzi, zarozumiały, niedługo zostaną tam tylko desperatki, odeszły osoby pracowite i lojalne, lubiane, nie będę wymieniać, bo kto chce, ten wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś 1234
ciekawe co PAN A powie o mieszance wedlowskiej i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ktoś1234 Nie wiem co z Ciebie za ''ktoś'', ale wnioskuje po Twoich nietaktownych wypowiedziach, że jesteś zdegradowanym pracownikiem roku, po wietrzeniu magazynu w Eurocashu. Nie tłumacz wrodzonej złośliwości, krytyką innych. Pisz lepiej pamiętniki, których nikt nie będzie musiał czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś 1234
Jesteś w błędzie, ale nawet nie mam zamiaru się przed Tobą tłumaczyć. Mało wiesz, jak Ci się nie podoba, to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś 1234
Zresztą EC nie "degraduje" pracowników i "nie wietrzy" Górnolotne slogany, jak widzę.... Ludzie sami odchodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćooooo
a jak jest w błoniu, ktoś podpowie? mają nabór na sprzedaż, powiedzcie proszę czy ciężko wyrobić targety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przeczytałem kilka opinii na temat EC, osób z długim stażem i postanowiłem przyłączyć się do rozmowy. Pracuję pół roku, czyli nie dużo, ale z tego co zauważyłem, to jak nie robisz nadgodzin, to nie masz premii. Zawsze myślałem, że w wypłacie jest: 1: podstawa, którą dostaje każdy 2: premia (zależnie od tego, kto jak się starał) 3: ewentualne nadgodziny (jeśli ktoś zostawał po pracy) Na hurtowni w Katowicach punkt 3 nie istnieje. A jeśli nie zostajesz po pracy, to nawet nie masz co liczyć na punkt 2. Wcześniej pracowałem w różnych firmach budowlano-wykończeniowych i nawet tam była wypłacana premia, a jeśli robota się przeciągała, to były wypłacane nadgodziny. Po pół roku, jedyne co mogę powiedzieć, to że nie polecam pracy w Eurocashu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugoletni pracownik
u nas praca to jak w kamieniołomach, jak na sybirze, jak w auschwitz, ciagła pogoń, bez chleba, bez picia, bez chwili wytchnienia. kierowniczka eurocash w wodzisławiu- bez komentarza, na imprezach firmowych nikt nie chce z nią gadać- niech sobie w końcu uświadomi że nikt jej nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalskaasia
Witam szanowne fakturzystki:)ktora z was napisała by info jak robic depozyty itp. nagradzam w postaci karty do tel.Niestety w mojej firmie kazdy dba o swoja dupę,idziesz na kasę bez szkolenia a kolezanki przemadrzałe niema mowy aby cos sobie zanotowac.To mój adres kowalskaasia1983@wp.pl napisz-odpiszę bardzo mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalskaasia
Witam szanowne fakturzystki:)ktora z was napisała by info jak robic depozyty itp. nagradzam w postaci karty do tel.Niestety w mojej firmie kazdy dba o swoja dupę,idziesz na kasę bez szkolenia a kolezanki przemadrzałe niema mowy aby cos sobie zanotowac.To mój adres kowalskaasia1983@wp.pl napisz-odpiszę bardzo mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eurocash 1450 zł netto na rękę + premia dla tych co tyrają za wszystkich. Praca ciężka, czasami i brudna, zdrowie ehh zdrowie w tej pracy wysiada, tzn stres ciągły stres każdego dnia przez osiem godzin człowiek jest zestresowany znerwicowany, Ja osobiście nie polecam jeżeli macie ludzie inną pracę, szczerze gdybym mógł pracować na budowie to chyba bym wybrał budowlankę pracując po 10 godzin dziennie niż w Eurocashu hurtownia tragiczna, trzeba mieć uprawienia na wózki widłowe, strach jeździć wózkami bo ludzie są wredni czasami mi się wydaje że specjalnie podchodzą pod drogę magazynierom, poza tym strach jeździć wózkami dlaczego ? a to dlatego ponieważ że ciasne są uliczki, alejki z alkoholami lub spożywką np ogórkami itd to w mgnieniu oka można rozwalić na kawałki, oczywiście my za to płacimy. Ogólnie to ja pracuję w takim miejscu ale tylko jeszcze chwilę i uciekam i nigdy więcej tam nogi nie postawię nawet jako kupujący towar, ludzie są naiwni że tam cokolwiek kupują. Połowa rzeczy jest droższa niż w niektórych " sklepach ", np filety, ryby itd to wszystko czasami było w koszach albo z robalami, magazynierzy to myją i dają na półki a ludzie to kupują i jedzą albo sprzedają dalej... idźcie Państwo Chók z taką pracą. Ludzie nie którzy no jak wszędzie znajdą się i fajni i tacy skur... którzy wykorzystują, w moim przypadku wielokrotnie zdarzyło się tak że ja pracowałem a inni poszli sobie i siedzieli na d****h. W Eurocash ludzie pracujący są nie udolni lub nie potrafią sobie znaleźć dobrej pracy, takie jest moje zdanie, mi osobiście ciężko znaleźć dobrą pracę, ale ja ją znajdę albo emigruję do innego kraju, bo w Polsce zwłaszcza " Małopolsce " żyć normalnie się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca po 10-12 godzin dziennie... masz nadzieje że wypłata będzie fajna. A okazuje się że dostajesz 1700zł. paska z wypłaty nawet nie odstaniesz od kierownika, bo by się nie daj boże okazało, że nadgodziny nie wypłacone, że cała premia obcięta i już by w ogóle ludziom odechciało się tam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos moze napisac jak to jest z bhp-owcami w ec. Czy i na tym stanowisku wyzyskuje sie czlowieka? Jak wyglada praca inspektora bhp w ec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dostałam zaproszenie na rozmowę na stanowisko sprzedawca-fakturzysta w Eurocash w Krakowie . Pilnie proszę o info na czym ta praca polega? Czy to jest praca na kasie czy w biurze ? Jakie są zarobki? Będę wdzięczna za odpowiedź bo z ogłoszenia niewiele wynika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w opocznie to jest takie chore ze masakra Magda C wszystkim kierownika lize rowa jakby mogla to by w du... weszla i rodzine wciaga nie ma kto robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wszystkim szukających niezłej lub dobrej pracy stałej, w eurocash można jedynie nerwicy dostać, na początku ludzie są w porządku ale po pewnym czasie okazuje się że wszyscy są fałszywi nawet kierownicy magazynu. Odradzam, Fałszerstwo 100 % , Mobbing 100 %, kasa 1500 zł netto nic więcej, premii nie ma w ogóle, jeżeli na rozmowie lub w ogłoszeniu usłyszycie lub zobaczycie że premia jest 200 - 350 zł to wiedzcie że to jest kłamstwo. Nie ma premii i nigdy nie będzie w tej firmie. Możecie się starać tyrać i wszystko umieć robić ale i tak premii nie dostaniecie. Pochwały dostają ci którzy przeklinają, przychodzą pijani do pracy a ci co są spokojni i chcą po prostu wypracować swoje godziny i iść do swojego domu to są ci gorsi. Mobbing jest straszny w tej firmie. Nie polecam, pracowałem tam dwa lata. Obóz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Eurocash Piekary śląskie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgsn
Przypadkiem tam pracuję. :) nie ukrywam, chwilowo jest ciężko. Sezon na 500+ uznaje za otwarty, ale gdy etaty obsadzone jest lżej. Praca jak praca, za darmo nikt nic nie da.. niestety. Wiele osób sobie chwali, część narzekało bo za ciężko. Tu po prostu trzeba pracować. Jeżeli czlowiek się tego nie boi to da radę. Kasa też niezła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż pracował kilka miesięcy w Eurocashu w Lublinie. Odradzam wszystkim poszukującym normalnej roboty- to wykorzystywanie ludzi w najczystszej postaci, nie mówiąc już o łamaniu kodeksu pracy! Powinna zająć się tym inspekcja pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×