Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1979

soczek marchwiowy HIPP na biegunke

Polecane posty

dziewcyzny czy to faktycznie dziala?? dalam 5letniej corce juz lacidofll bo boli ja brzuszek, dalam tez gorzka czekolade i probowalam podac wegiel ale nie chce polknac... czy ten soki HIPPa sie sprawdza?? nie wiem czy mam dzwonic po kogos z rodziny zeby mi pobiegl do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziecko ma teraz
biegunkę, to pewnie jest przeziębione. Lacidophil to bakterie kwasu mlekowego, po biegunce pomoga, ale w trakcie- nie. Po co jej to dajesz????? W ogóle, z jakiego powodu ma te biegunkę? W takich przypadkach NIE podaje się soków owocowych, ani surowych warzyw, ani niczego z cukrem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla z przedszkola z bolem brzuszka. przeziebiona nie jest. podejrzewam ze cos zjadla i tak zareagowala. lakcid lacidofil i acidolac sa oslonowe i w bolu brzucha lekarz kazal podawac. co do sokow to przeciez ten HIPP to jest apteczny wlasnie do podawania w trakcie biegunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie jest to kleik marchwiowo ryzowy Hipp ORS 200 mozna go stosowac u niemowlat nawet od 4 miesiaca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze mozesz podac. Marchwianka i kleik ryzowy to znane sposoby na biegunke. ORS natomiast zapobiega odwodnieniu organizmu. Dobrze robisz, ze podajesz probiotyk. Mojemu synkowi gdy mial biegunke lekarz polecil Dicoflor. Dziala tak jak pisalas oslaniajaco i pomaga odbudowac flore bakteryjna w jelitach. Wczesniej na biegunke gotowalo sie maluszkom marchwianke, teraz jest soczek z Hipp, dziala tak samo a zawiera dodatkowo ORS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×