Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puszczam się bo chcę

topik dla rozpustnych kobiet. cnotki niewydymki nie wchodzić

Polecane posty

Gość Cały ja
Pokaż co tam masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra puszczadla dawac
fote to moze sobie jakies kurwisko wybiore z was bo mi sie poruchac za darmo chce...ktor pierwsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra puszczadla dawac
foty powiedzialem kurwy jedne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcieale fajny topik:)może i ja się przyłącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEGRAMOTNY
Puszczalska bzyka się dla sportu i przyjemności, Qrwy oficjalnie za siano, a Cichodajki? Po cichu dają za coś, na pewno nie za darmo i przyjemności? Moja sąsiadka daje żonatemu koledze z pracy za rąbanie drzewa i naprawę auta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam 25 lat szukam sponsora jestem miła,ładna i mieszkam w Tychach mój adres to Tychy 43-100 ul.Starokościelna 38a Sylwia Drob możesz do mnie przyjść,mój numer to 513498924 Czekam na poważne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie też puszczam z żonatym , najpierw odwożi żone do pracy a potem jedzie do mnie na bzykanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się nie puszczam :) ale topik mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecie seks potrzebny tak
tak samo jak facetowi, skoro facet może ruchac na lewo i prawo bez wzgledu na to czy ma żone, dziewczynę, dzieci... i nikt z tego hal;o nie robi to kobieta.....wolna, samodzielna, niezalezna..nie może mieć wolnego seksu? nie z zonatym, zajętym z wolnym facetem na raz....dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMan
Straciłaś to na zawsze (szansę na prawdziwy i trwały stały związek z elementami romantyzmu): http://www.youtube.com/watch?v=ZBt0qz1BMh8 żaden normalny mężczyzna Cię już nie zechce (jesteś zużyta i popsuta nieodwracalnie, niezdolna do uczuć wyższych i widać to na Twojej twarzy i w zachowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMan --> co za pierdoly znowu... wiekszosc dziewczyn traci dziewictwo z kims innym niz mezem i zyja sobie w szczesliwym zwiazku. tylko nie pisz jeszcze, ze taki maz ja potem zdradza, bo rownym stopniu taki maz zdradza swoja zone ktora z nim stracila dziewictwo - potem jeszcze usprawiedliwajac sie tym, ze zona byla nudna w lozku i nie eksperymentowala. zdrada nie ma nic do dziewictwa zony, romantyzm tym bardziej. wezcie w koncu do XXI wieku sie przeniscie jak normalni ludzie, bo jak tak czytam te brednie to mam wrazenie, ze wy jeszcze z XIX..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cho cho
A może jest tu jakaś rozpustna dziewczyna z Łodzi? Mam ochotę na loda w plenerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
ty ale ok powiedz na czym polega to twoje puszczanie bo napisalas ze to robisz ze to lupisz i co z tego... jak juz to wyjasniałas to sory ale nie czytalem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adkadzban
chce ktoś ocenić? (fotki) Tylko poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cho cho
ale takiego głębokiego i z połykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie sie bzykac i jestem rozpustna. teraz daje mojemu koledze z pracy, pare razy zdarzylo nam sie nawet ruchac w biurowej toalecie. on nie mogl wytrzymac do konca dnia, ja tez mialam na niego wieksza ochote niz zwykle i poszlismy do lazienki. powiem wam ze warto bylo, od tamtego razu co jakis czas robimy sobie urozmaicenie w pracy - potem lepiej sie pracuje. sprobujcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cho cho
Ja też rżnąłem koleżankę na biurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak,,,,,to nie mój topik,wypisuje się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cho cho
a dziś mam ochotę zerżnąć rozpustną dziewkę głęboko w usta w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de_najsłodsza_w_mieście
ja robię to dla sportu i nie widzę w tym nic złego. nie tylko facet może przelecieć kobietę... niestety niektórym panom tak się wydaje. natomiast mając chłopaka nie zdradziłabym go, ale obecnie nie mam takiego dylematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cho cho
no i gdzie te rozpustne rozwiązłe dziewczyny? Jak co do czego to nie ma żadnej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de_najsłodsza_w_mieście
o cho cho, a co? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cho cho
jak to co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×