Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

ciągle mam jakieś pomyłki na gg ze 3 razy pisali do mnie szukając Gosi albo i więcej dziś Ewelinka ale mam z tego bekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleśniki wyszły jak to naleśniki zawsze wychodzą ale tych pomorzanki jeszcze nie próbowałem a do późna siedzę bo mi księżyc spać nie daje taki wredny cholernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... podchody ktos moze robic na gg i tyle :) Kobiety maja rozne dziwne pomysly :p A jezeli chodzi o nalesniki pomorzanki, to sama musze wyprobowac, bo spodobal mi sie przepis ;) Ksiezyc spac nie daje? Jak ja bym tak chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie (chcij) ja nawet jak muszę wstać po 6 to i tak nie mogę zasnąć a potem po takim tygodniu niewysypiania się jak mam wolne to do 11 śpię mało przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma czerwonej róży.. choc w dobrej porze to puscili.. :P ja nie oglądam bo potem musze sie przedostac z dołu na górę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można sobie satelitę założyć ale jakoś mi bez telewizora lepiej wiadomości sobie w necie oglądam filmy też z neta tylko diskawery bym sobie pooglądał ale co tam na itvp laboratorium można obejrzeć zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko 7 kanałów nie posiadam satelity w żadnym wydaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no discavery bym chciała mieć. ale ja i tak mało tv oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piraci piraci to mam w ogóle nic nie oglądać system szwankuje skoro są takie programy jak utorent ares emule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×