Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EKD 34

Jak się ubrać na wesele w grudniu.

Polecane posty

Jestem straszym zmarzluchem, wiec sukienki na ramiączkach odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kup z rękawami
i w czym problem ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikkkkkkk
np. rękawek 3/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza08
Ja mam podobny dylemat. Poradzcie,co się teraz nosi na takie imprezy. Moja sylwestrowa kiecka nie nadaje się zupełnie na weselną imprezę-czarna,błyszcząca,wydekoltowana. Wyszukuje na allegro propozycji weselnych,ale nic nie wpadło w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweea
ja mam wesele 29.grudnia i zakladam czarna bombke ze srebrna kokarda, bombka jest w kolano, na gorze bez zadnych ramiaczek(jak gorset), na to biore zakiet ktory oczywiscie sciagne,przeciez sala jest ocieplana, czlowiek pijany:) chyba nie bdzie zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja
tez mam impreze i nie wiem co wlozyc:(slub cywilny 29 grudnia...Jestem wysoka ale mam grube uda i boczki....DoDAM ZE to bedzie cywilny plus kolacja w jakiejs restauracji...Dziewczyny pomozcie bo dowiedzialam sie dzisiaj ze jednak idziemy i naprawde nie wiem co mam zalozyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rok temu szlam na wesele
w swieta BN i poniewaz tez jestem zamrzluchem to zakupilam sobie spodnie z satyny ale prawdziwej nie te takie byle blyszczace...czarne i srebna bluzke taka troszke tunikowa wiazana fajna bardzo pod ktora bo byla przebijajaca lekko zalozylam bluzeczke czarna na szeleczkach wiec dodatkowo bylo mi cieplo ....:)wygladalo to calkiem niezle a mi bylo cieplo i wygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sukienki na ramiączkach można dokupić fajny zakiecik czy bolerko i już, jak zrobi się gorąco to mozna zdjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja
w sumie fajne zestawienie.Ja narazie mam czarne eleganckie spodnie ale nie bardzo szerokie,czarno srebrne szpilki i nie wiec co na gore....Koniecznie jakis zakiet ale nie wiem w jakim kolorze no i co pod ten zakiet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja teżżż idę
Ja też idę na wesele, 28 grudnia, w dodatku dwudniowe i mam ten sam problem.. co załozyć... siostra ubiera czerną sukienke, na ramiączkach tzw. malą czerną, do tego bordowe bolerko i bordowe dodatki.. natomiast ja mam problem... moze jakas spódnica i do tego bluzka, trzeba sie rozejrzeć po sklepach i skompletować jakiś strój... mam kiecke ze studniówki, ale ona jest długa, z gorsetem z tafty i nie wydaje mi się by była odpowiednia na taką okazje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie qrwa
pozycz futro od misia z zakopanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja teżżż idę
Jestem przeciwko noszeniu naturalnych futer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna isc
w czarnych eleganckich spodniach,szpilkach i czarnej marynarce?Do tego oczywiscie jakis kolorowy top i moze torebka w kolorze topu....Nie za smutno?ale to tylko kolacja w restauracjii i to na kilka osob doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsa
hm...a ja kupilam swietna czarna spodnice olowkowa do kolana,z eleganckiego satynowego materialu(ale taki grubszy)do tego klade brazowe kozaczki i nie wiem co na gore? Doradzcie,jakis brazowy top?czy marynarka?czy moze jakis ladny delikatny brazowy sweterek? To nie bedzie zadna wielka impeza,gora 10 osob w restauracjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza08
Ja znalazłam! Sukienka przed kolano,na ramiączkach,do tego bolerko - całość w jasnym kolorze. W sumie nawet mi się podoba. Zostaje jakaś mała torebka i buty. Do kościoła kozaczki a na sale weselną sandałki. To chyba uniwersalny zastaw. Ale wiecie..,jest całkiem sporo karnawałowych kreacji nadających się na te nasze tu opisane wyjścia. Oby tylko stonowane i mogą przecież być. Szaleństwo kupić kostium,kiecke i może jeszcze futerko na wesele,no a sukienka sylwestrowa dość błyszcząca bywa.. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×