Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiśienka

Co sądzicie o pracy...

Polecane posty

Gość Wiśienka

...biurowej, polegającej głownie na dzwonieniu do klientów, tzn do firm i oferowanie pewnego roadzju ubezpieczenia. Z tym że moja praca miałaby polegać tylko na szukaniu chętnych osób i umawianiu ich z konsultantem. Wynagrodzenie na rękę (na początek)1200 zł, a praca od pon-pt od 8-16.Chyba niezła propozycja nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddiils
fajna.. a gdzie ona jest? ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna telemarketing
bardzo frustrujące i nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Hmm praca biurowa....To co opisałaś to pewny rodzaj akwizycji.Musisz komuś coś sprzedać.Nie wydaje mi się żeby płacili tak dużo.Podejrzewam że Twoja pensja będzie zależna od Twoich wyników czyli sprzedanych ubezpieczeń.Ludzie różnie reagują na takie telefony,połowa odkłada słuchawkę więc nie będzie łatwo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
mysle tak samo jak poprzedniczka :/ ta praca tak ladnie sie nazywa "biurowa" a glownie jest to akwizycja :( Co prawda sa osoby ktore sie szybko odnajduja w takiej pracy ale niewielu jest takich... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśienka
Hej!Dzieki za odpowiedzi! Moja pensja nie jst uzalezniona od niczego, poprostu dostaje na reke 1200 zl, natomiast moze premia bedzie od tego zalezna. Jak juz pisalam ja nie bede dzwonic do indywidualnych osob ale do firm i moim zadaniem tez nie bedzie tłumaczenie co to za ubezpieczenia tylko od razu umawiac z konsultantem. A jeszcze bede musiala dzwonic tez do stałych klientów plus prace biurowe. To jest firma ochrony prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśienka
nazwa D.A.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam kiedys w firmie któta sprzedawała szkolenia przez telefon!!!! Horror!wciąż trzeba namawiać i namawiać.....a ludzie tego nie chą! szef ma pretensje o to, nie kuma,że szkolenia są za drogie!!!!!!!!!!!beznadzieja nikomu nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ....też dzwoniłam do firm! Ludzie po prostu nie mają czasu, lub nie chą z tobą gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×