Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perła_25

Jak myślicie jaki jest najgorszy typ faceta???

Polecane posty

Gość Perła_25

Moim zdaniem najgorszy typ faceta to taki, który NIE WIE CZEGO CHCE OD ŻYCIA, taki niezdecydowany- typowy tchórz życiowy. Zawsze mnie to raziło i nadal razi. Obym już na swojej drodze nie natrafiła na takiego. Po prostu ja na ich miejscu bym się wstydziła być "mężczyzną"- choć te słowo do nich w 100% nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorszy to taki
któremu tylko się wydaje,że wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
najgorsi sa maminsynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa2342
prymitywni maczo, wampiry emocjonalne, dresy,skini, neonaziści, gwałciciele, zboczeńcy seksualni, damscy bokserzy i psychiczne wampiry-maminsynki i nieudacznicy życiowi to przy nich małe piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choleryk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee123
ktoś mi moze wyjasnić co to znaczy "wampiry emocjonalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfddf
Perła_25 --> dokladnie tak jak piszesz!!! moj byly byl wlasnie taki. najsmieszniejsze, ze z poczatku udawal dojrzalego faceta, ktory po jakims czasie dopiero okazal sie zalosnym tchorzem i stwierdzil, ze sam nie wie czego chce od zycia. tak to chyba najgorszy typ faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który
spotyka się z kobietą tylko po to , żeby miał komu udowadniać że jest śmieciem, a on jest taki cudowny i właściwie powinna mu dziękować że się z nią spotyka, bo ona na nikogo nie zasługuje. Znałam.Całe szczęście to nie był mój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likon
dla każdej kobiety kto inny będzie najgorszym typem jedna będzie lubiła macho inna, która spotkała w życiu brutala może pożądać kogoś spokojnego, można lubić facetów wiedzących czego chcą od życia ale kompletnie nie zwracających uwagi na potrzeby nnych, są kobiety mocno dominujące, które będą chciały być z facetem, który będzie ich potrzebował itp. każda kobieta ma swe wymagania, swe potrzeby i każda oczekuje czegoś innego uwarunkowanego jej wychowaniem,, wykształceniem czy też wreszcie doświadczeniem życiowym lub jego brakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee123
ktoś mi moze wyjasnić co to znaczy "wampiry emocjonalne" strasznie mnie to intryguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumny, mysli ze niewiadomo kim jest, nie potrafi okazac zazdrosci i nie potrafi wprost powiedziec ze kocha... Mily dla wszystkich, ze az zal dupe sciska, a dla Ciebie jest taki, jaki jest naprawde. Ma miliony kolezanek, smsuje z nimi, a do Ciebie ledwo skleci nawet jednego smsa. Ustawia na gg opisy o jakis innych laskach, zebys byla zazdrosna. Nie potrafi sie przyznac do bledu i przeprosic. I co najgorsze nie potrafi sie pierwszy do Ciebie odezwac. Podnieca sie, bo ma fajny samochod i myslil, ze jest zajebisty. Uparty, nigdy nie popusci. Krytykuje Twoj wizerunek na kazdym kroku, mimo ze wiesz ze mu sie podobasz... Moglabym tak pisac bez bez konca... Mysle, ze istnieje tylko jeden taki facet na swiecie. Nie polecam nikomu. Beznadziejny przypadek :O Szkoda, ze mimo wszystko kocha sie kogos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wampiry emocjonalne\" - no wiec... wampir wysysa krew z czlowieka... Wiec wampir emocjonalny wysysa z Ciebie wszystkie emocje, tak?? Tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetów
TERAZ juz wiecie co nie lubia kobiety- mam nadzieje, ze wezmiecie to do siebie i zaczniecie wprowadzac to do swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co to znaczy że "nie wie czego chce"? Jakieś przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym złożyła wszystkie wasze wypowiedzi w jednego faceta. Spotykał się ze mną długo, podrywał, a chwilę później udawał koleżeństwo, i znowu dystans, by zaraz się do mnie kleić. Później uciekł bez słowa, bo wkoło pełno było kolejnych ofiar. I z nimi to samo, zabawa i ucieczka. Przepłakałam rok, a on biegał z kwiatka na kwiatek. W końcu powstałam i związałam się z innym. Co on na to? Agresja, obelgi i dramatyzowanie...bo przecież powinnam była za nim płakać i umierać z tęsknoty, podczas gdy on się bawi innymi :D Generalnie z facetem było coś nie tak, zobaczyłam to dopiero jak przemyślałam tę relację na chłodno. Często mi dogryzał, nigdy nie powiedział żadnego komplementu, źle traktował innych ludzi, krytykował każdego, a miły był tylko gdy był interesowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To źle trafiłaś. Nie wybieraj takiego faceta co akurat tylko leci z kwiatka na kwiatek..Po prostu nie warto. Wybierz sobie jakiegoś skromnego chłopaczka co akurat nie będzie tak skakał z dziewczyny na dziewczynę i tylko wybierze jakąś to jedną osobę czyli ciebie kobietko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy typ faceta to taki, który kończy związek z kobietą niemalże bez żadnego wyjaśnienia i uważa że tak właśnie jest lepiej OTÓŻ NIE JEST WCALE LEPIEJ, WRECZ JEST GORZEJ DLA KOBIETY, WIEM CO MÓWIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to się strasznie nadziałam na takiego. Wydawał się poważny i wytonowany, czuły i troskliwy, bez nałogów. Taki właśnie spokojny, nawet średnio przystojny,. Po toksycznym związku myslałam ze Boga za nogi złapałam. Troche pogubiony wiec go się starałam dowartosciowac, jak mu pióra odrosły to nagle lovelas na podrywy poszedł. :O Nagle dosłownie w przeciągu kilku dni stał się oziebły obojetny choć skory na seks. Juz byla inna. Ja wczesniej tez byłam ta inna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wampir energetyczny inaczej ... taka osoba zabiera ci całą energię,radość zycia .... przy czym sama z siebie nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wampir emocjonalny to taka osoba która zalewa cie swoimi problemami i jeszcze robi tak żebyś zaczęła mieć problemy, jest zadowolona kiedy coś ci się nie udaje i złości się kiedy odnosisz sukces, od zwykłego s********a odróżnia się tym, że po rozmowie z wampirem czujesz się bardzo źle, myślisz o tej osobie źle godzinami, jak wydaje ci się że już się uwolniłas i zapomniałaś wampir dzwoni i o sobie przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy to taki lovelas co miał co dwa,trzy mies.inna kobiete,każdej oczy mydlił,do lozka zaciągnął i nastepna bo on nie chce zwiazku,szkoda czasu na takiego dlatego najpierw trzeba zbadać jego przeszłość i juz wszystko jasne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet może bić, poniżać, zdradzać itd. ważne bynie był prawiczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepialskich, marud, tchórzy, osaczających, podglądaczy, robiących specjlnie do zazdrości i złości, kłamczuchów i takich co "podchodzi do mnie jak pies do jeża" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypisz wymaluj ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki który był zainteresowany i nagle milknie bez słowa wyjaśnienia, albo zaliczy i zostawi czyli nieuczciwy. Lepsza najgorsza prawda - odchodze bo jestes taka czy owaka - niż potem sie zastanawiać dlaczego odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy jest męski macho, który patrzy na kobiety z góry i przegląda się w każdym lusterku, rozmowę z kobietą zaczyna od prezenia klaty i sprawdzania czy zrobił wrażenie, do kobiet odnosi się jak do małych zwierzątek. Strasznie mnie takie lovelasy wkurzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×