Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość paździochowa
No to chyba dobrze bo inaczej kierownik nie miałby prawa iść na urlop czy na zwolnienie bo sklep by się zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja nie do odrzucenia
Dziewczyny proponuję wszystkie wykropkowane na czarno miejsca na półkach wypełnić ogórkami .Hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauur
to całe jedzenie to kpina. Nikt nie kupuje tego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byby
przestancie w koncu narzekac i wezcie sie za robote.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olallllaaaa
do byby za jaką robotę ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAĆKA5
Do roboty to są koń, woły i ludzie bez szkoły. A MY TO SAME MECENASKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolbył
szlachta jutro pracuje. Posiedzi na pustym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
ja nie wiem na co wy narzekacie,poki co jest praca,jest placa a roboty i klientów brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da-pula
narzekacie a gdzie znajdziecie druga pracę w której nic oprócz przyjścia nie trzeba robic i wam za to płacą ? Jak sie wam nudzi to myjcie półki albo składajcie długopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
u nas napewno padł rekord,było aż 4 klientów;-) normalnie szał!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja u Was,piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzostwo
hehe u nas tez bylo 4 klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
u nas 11 wiec szal :D wiecie co z koszulkami badz umowami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba2013
Ja mam pytanie odnośnie niedziel pracujacych czy kierowniczki też mogą przychodzić do pracy jeśli zgadzaja jej sie godziny miesiecznie,bo przeciez to jest teraz normalny dzien roboczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaOna
KIEROWNICZKI mogą przyjść w niedzielę do pracy,rozpisując swoje nominalne godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHY?
koszulki?? hehee...a co w nich sprzedawac?? kurz na pustych półkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba2013
Ja mam pytanie czy nasze kierowniczki we firmie to maja specjalne jakieś przywileje,nie niedziele im sie nie chce chodzic oraz tylko na rano chodza w tygodniu co to ma być,czasy komuny sie skończyły mam nadzieje że ktoś z góry tu zaglada i bedzię monitorował zachowanie naszych pań kierowniczek,i da odpowiednie pismo aby do tych głów doszło im ,ze każdy jest na równi i nie ma wyróznień,bo wszystkie pracujemy i robimy też to co kierownik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest u was na sklepie ale u nas kierowniczka chodzi i na rano i na popołudnie. Nie pracuję po 8h jak urzędasy tylko robi tak grafik żeby było sprawiedliwie. Zdarza się że to my cały czas chodzimy na rano a ona zamyka sklep codziennie. Mamy wszystkie soboty wolne :-) bo ona wtedy chodzi.Za to my chciałyśmy same chodzic w niedziele. Wychodzi nam wtedy co druga niedziela pracująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie wiec zgłoś jak masz jakieś halo do swojej kierowniczki a nie jedną miarą jedziesz wszystkie......bo ty chcesz na rano...a u mnie dziewczyny niechcą choc i tak czasem muszą wiadomo....wiec to indywidualna kwestia....sklep i zespoł zespołowi nierowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba2013
widzę że prawda boli,nic się nie stanie jak będzie pismo do wszystkich prawda!Bo wiem dobrze że nadużywacie kochanie Panie swojego stanowiska.i koniec tematu że ja mam do swojej niby tylko kierowniczki pretensje wiem dokłądnie,że w całej firmie jest jakis chory wymyślony przepis pozostałośc po schlekercie.i mam nadzieje, że z góry wezma sie za was.przynajmniej teraz jak jest nowa dyrekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiężkoWyczuć
naucz się najpierw pisać koleżanko. I tak jak pisała poprzedniczka, nie mierz wszystkich jedną miarą tylko porozmawiaj ze swoją kierowniczką, a jak ci tak strasznie źle to zmień pracę, o która w dzisiejszych czasach jest bardzo ciężko i założę się, że na twoje miejsce już jest kilka chętnych, którym nie będzie przeszkadzało, że muszą przyjść w niedzielę czy pracować same popołudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba2013
jak prawda boli,to wtedy czepiacie sie błedów a nie przyznacie sie że tak właśnie jest jak ja pisze,to że jest kryzys z praca to tym bardziej trzeba się liczyc z drugim pracownikiem,a nie liczyc na ciągła zmiane pracowników zastraszonych nie majacych za co życ,i wtedy to można po takiej osobie jeżdzic,bo ona będzie biedna i zaciśnie zęby i sie nie odezwie,i właśnie dlatego,poruszę to wszędzie,aby wam utrzec nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibynaniby
tak tak same popołudnia a 3 dni w tygodniu wolne...albo 4 jak dobry miesiac.....i musi isc wszystki pozostałe 4 lub 3 dni na popołudni....ech w dodatku na 8 godzin...a to przeciez poł etatu wiec jak 8 godzin ciągiem....no...ale o dniach wolnych nikt niepisze....a jak kierownik wolne ma to tez na popołudniu napewno idziesz ...a rano zamkniete napewno...:) no bo ty tylko popołudniowki robisz...NIEDRAMATYZUJ DROGA KOLEŻANKO.....brudy się pierze we własnym sklepie a nie zali dookoła bo ja tez jestem z tych co to układ w miejscu pracy mam dobry...a takich marud jak ty to juz sie u nas troche przewineło.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba2013
kochana maruda to sama jestes,a skąd ty bierzesz te 3 lub 4 dni wolne chyba padne ze śmiechu,powiem krótko kończe tu pisac bo jestescie załośne,same kierowniczki tu piszą i jak sie oburzaja,hahahha uderzyłam w czuły punkt,zgłoszę jak się dzieje we firmie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibynaniby
no to kto jest na rano jak niema kierowniczki????...hm koleżanka....hmmm.... radziła bym też zgłosic koleżankę :)heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
kierowniczki powinny normalnie chodzic w niedziele, a nie ze sie wykrecaja.. ;/ co to ma byc?? sprawiedliwosc to sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHY?
same stwarzacie sobie problemy...moja kierowniczka zamyka sklep 2-3 razy w tygodniu, pracuje tez w niedziele...sprawiedliwie uklada grafik; kwestia dogadania sie i juz !!! a nie kablowania jedna na druga...oj nieladnie, nieladnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uegbr
gdzie jest napisane, ze kierowniczka ma zamykac 2 razy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było kiedyś w poczcie.....tak tu czytam ...i widze a jakos nikt nie wspomina o dobie pracy ktorej tez musimy przestrzegac..... wiec wszystkich sie nieda zadowolic drogie panie.....ZYCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×