Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość nimfa1234
doba pracy nie długo ulegnie zmianie ,i zobaczymy jak nasze panie bedziecie sie tłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggf
u nas kierowniczka nigdy nie zamyka. jaka doba pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa1234
zgłoś to do regionalnej ze nie zamyka sklepu,bo one wszedzie w naszej firmie nad używają swojego stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badylak
dziewczyny potrzebuje info jak odczytac date wazności na produktach AS do opalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokom
sama chcialabym wiedziec...ale podobno te ze stara szata graficzna mamy odeslac jako przeterminy,tyle ze te szaty tez mi ciezko odroznic...jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 1988
Nowsze opakowania mają coś w rodzaju rozgwiazdy na etykiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badylak
podobno kiedyś dawno było w poczcie jak to odszyfrować. Żadna z was nie pamięta jak to czytać? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia12345677889000
logo nowe schleckera było z oblamówka biała,widac na tych butelkach róznice stare a nowe logo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu to samo wszystkie soboty druga zmiana nawet z rodziną nie da się nigdzie wyjść.MOŻE KTOŚ Z GÓRY ZAINTERESOWAŁBY SIĘ ZWYKŁYM PRACOWNIKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badylak
moze porozmawiaj ze swoja kierowniczka? u nas kierowniczka dzieli sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHY?
ja mialam dzisiaj wolne i jutro tez mam:) kierowniczka obstawia weekend...i nie widzi w tym problemu...moze wystarczy ze po prostu pogadacie ze swoimi ?? a moze u nas nie ma tego problemu, bo regionalna zabiera kopie grafikow na kazdy nowy miesiac i pilnuje zeby byly ukladane sprawiedliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHY zazdroszczę u nas tego nie ma kr nigdy nie przegląda grafiku a jest bardzo niesprawiedwy pokreślony, non stop mamy zmieniane godziny, kierowniczka zawsze na rano nigdy nie zamyka sklepu w sobotę też jej w pracy nie zastaniesz a o niedzieli nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjrir
u nas to samo, kierowniczka tylko na rano, nigdy na poludnie, weekendy ma wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHY?
to musicie interweniowac!!! tak nie moze byc!!! pismo o tym ze kierowniczka ma rozpisywac grafiki dla pracownikow, a nie pod siebie bylo w zeszlym roku...ma zamykac sklep przynajmniej 2 razy w tygodniu!!! dzwoncie ze skarga do kr!!! macie do tego prawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jakoś trudno mi dać wiare ze kierowniczka nawet w sobote zadną niechodzi.....i nikt tego się niedopatrzył tym bardziej ze teraz ewidencja z godzinami idzie cała..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 1988
Sorry starsze opakowania mają rozgwiazdę.Grafiki pracy analizują kierownicy regionalni i jeśli jest jakaś nieprawidłowość,to kierownik musi to zmienić.Kierownik sklepu ma obowiązek przygotować promocje,więc tak czy owak musi być w pracy 2 soboty.Nasza kierowniczka pracuje w soboty i 1 niedzielę.Rozpisuje tak grafiki,że mamy wolne czasami po 4-5 dni przy 20h tygodniowo,a teraz przy wydłużonym czasie otwarcia sklepów,jak pójdę w sobotę to,mam 12h i niedziela wypada 8.5h,to 5 dni wolnego w tygodniu.Mi to pasuje.Pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -alicj
u nas wszyscy potrafią promocję, zmiany cen wiec kierowniczka może mieć wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA MOJA NIEDZIELA PRACUJĄCA.GRATULUJĘ POMYSŁU Z TYMI NIEDZIELAMI PO PROSTU REWELACJA.NA PEWNO NA NASTĘPNĄ ZAOPATRZĘ SIĘ W JAKĄŚ PRASĘ ALBO KRZYŻÓWKI ŻEBY NIE USNĄĆ NA KASIE.TERAZ TO NA PEWNO BĘDĘ SIĘ DOMAGAĆ ABY KIEROWNICZKA CHODZIŁA DO PRACY W NIEDZIELĘ,NIECH TEŻ SOBIE POSIEDZI W SPOKOJU SKORO NARZEKA ŻE MA ZA DUŻO DO ROBIENIA.A NASZ NOWY PREZES MA ZA DUŻO PIENIĘDZY SKORO GO STAĆ NA DODATKOWE KOSZTY ZWIĄZANE Z OTWARCIEM SKLEPÓW W NIEDZIELĘ KTÓRE NIE PRZYNOSZĄ I NIE BĘDĄ PRZYNOSIĆ ZYSKÓW.UPADEK JEST BLISKI I MOŻE BOLEĆ.ALE CÓŻ MY KASJERKI ZAWSZE ZNAJDZIEMY SOBIE GDZIEŚ PRACĘ A ON PSEUDO BIZNESMEN ZAMIAST DAĆ PRACOWNIKOM PODWYŻKĘ SKORO WSZYSTKO IDZIE W GÓRĘ WOLI PIENIĄDZE TRWONIĆ W COŚ BEZ PRZYSZŁOŚCI.JAK TAK DALEJ BĘDZIE MYŚLAŁ TO ZOBACZYMY GO ZE SKŁADANYM STOLICZKIEM TURYSTYCZNYM NA MIEJSCOWYM BAZARKU JAK SPRZEDAJE PULPETY,FASOLKĘ PO BRETOŃSKU I GOŁĄBKI.JUTRO POGADAM Z MOJĄ KIEROWNICZKĄ O TYCH GODZINACH ZOBACZYMY CO MI POWIE.DAM ZNAĆ CO WYWALCZYŁAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 1234
u mnie tez tak jest w niedziele pustki,totalne,dziwie sie ze otorzyli wszyskie sklepy,rozumiem ze tam gdzie jest jakas galeria to moze sie to sprawdza,ale tam gdzie sa na osiedlach to nikt nie przychodzi,heelo u góry sprawdzcie gdzie to sie opłacato otwieranie sklepu,tak samo do 20,po 18 nie ma ludzi to wszystko to jest dziwne,w tej firmie.robimy za grosze, wyzysk totalny,teraz z tym odkrecaniem na drabinie tych płyt to jest do czasu az któras spadnie,zresszta jak too odkrecic zwykłym srubokretem ,masakra,wszystko pozabierane kazdy grosz dodatkowy,trzeba sie rozgladac za praca,gdzie maja lepszy socjal,nawet biedronka dała podwyżke pracownikom,wypas socjal,a u nas wyzysk i poucinane wszystko co sie da jesli chodzi o finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 1988
DO alicj ja też potrafię przygotować promocję,ale to należy do obowiązków kierowniczki.My jesteśmy w galerii i pracujemy w niedziele od kilku lat,a obroty u nas to tragedia i nikt nie wyciąga z tego wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaikola
rozumiem ze w galerii tez masz 30 zł tak jak my,ze tak mowisz ze tyle lat macie w niedz i utarg jest zły i ze wam kaza pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejestem pewna ale galeria to inna bajka...bo w galeri musi być chyba otwarte.... to galeria dyktuje warunki...ale moze sie myle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelka 28
My pracujemy w kazda niedziele od 2 lat i dziewczyny,zmiana promocji jest w niedziele a nie w soboty...promocja obowiazuje od poniedzialku tak wiec...jak sprzedajecie produkty z cena promo.w niedziele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelka 28
Obroty w niedziele ok.1000-1800 zalezy od tygodnia...jakos juz pogodzilysmy sie z tym faktem i wam tez radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHY?
no to super:) a jak tam wasze nozki po zmianie cen? trzeba bylo sie dzisiaj nalatac!! kompletny balagan!!! nie wiem kto pracuje w dziale cen; albo totalnie nie wie co robi, albo len pierwsza klasa gzrejacy tylek na cieplutkim foteliku...wczesniej cenowki byly ulozone w jakis sensowny sposob i w ilosci takiej zeby starczyla na kilka miejsc w przypadki produktow ktore sa w kilku miejscach... porazkaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxy
ja mam dość po tej zmianie cen!!i jeszcze te worki cholerne!nie dość że ich nikt nie kupuje (przynajmniej u nas)to jeszcze podrożały masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uegbr
wiecie co z umowami?? My w niedziele mialysmy utargu 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
Aneksy do umów mają być nieby w maju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×