Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
to chyba logiczne...... im też układają trasy i jesli to niejest duże miasto jak np.wrocław, poznań,krakow.... to nietety....nie da rady .... tez pytałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam po super środzie..... i jak produkty z kasy kontra papryka..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też do południa kurier... to po co jakiś ferment siać i pisać głupoty że od 16-18...nie wiem, komu na tym zależy bo z praktyki wiemy jak to wygląda w rzeczywistości...co do papryki to może przemilczę, bo porażka po całej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy zrobione stałe zlecenie z kurierem i przyjezdza 15:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas kurier ma co tydzień ała,że on w pobliżu był ok. 9 i dlaczego nie nadałyśmy paczki prędzej. No ale ostatecznie przyjeżdża o tej 15-16, więc luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wystrzałowej to papryki przemilczę a płatków koło 100 szt poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytajcie sie aby kurier przyjezdzał pózniej,bo NA 100 % MOZE,u mnie tez mnie wykiwali 3 razy ze nie moze,uparłam sie i przyjezdza popołudniu jednak,bo wiem ze tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kurier przyjeżdża po 15, więc zamówienie robimy spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuriera sie nie pytaj bo on zawsze ci powie ze nie moze,bo ustawi sobie tresy tak jak mu pasuje,a jak zaznaczysz w rozmowie przez telefon to tak musi byc i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dayli
Co do waszych wypowiedzi to macie racje! Pomału to się zaczyna robi OBÓZ PRACY! Ciągle narzekania , pretensje, piękne sms-y. Jak tak dalej będzie to pójdę do Sądu Pracy, regionalna jest najmądrzejsza. Wogule wszyscy co tam siędzą i się wymąndrzają są nie normalni.Sami niech usiądą za kasę i niech robią a ktywną sprzedaż!Juz to widzę jak klienci jej dziękują bo w Biedronce jest taniej i nie przeterminowane:-)Tak wogule to tez nie miałam jeszcze przelewuL:-(a kasa jest potrzebna,ale kto sdię tasm tym przejmuje.Za Schleckera pieniądze zawsze były wcześnie.Jedna wielka MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak to jest z tymi urlopami? Mogą nas zmusić do wybierania ich w tym roku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie dostały info o urlopach? zamykają nas czy o co kaman??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie.....ja tez sie na urlop niewybieram juz w tym roku.... niema takiego prawa ktore nakazuje mi go teraz brac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałyśmy info że wybieranie urlopów póki co wstrzymane w związku z wprowadzaniem nowego systemu.Ale do sprawy jeszcze wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a powiedzcie mi prosze nie mam zwrotow na jana niezbednego sztucce, kubki itd :/ i kartki dla dzieci nie mam formularza to jak to mam zrobic?no i raidy mam nie ktore takie brzydkie od cenowek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w srodew nowe systemy już mamy a w wtorek inwentaryzacja po zamknieciu sklepu nareszcie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towar do zwrotu musi być pełnowartościowy.Wraca do producenta.Nie wolno zwracać jeśli są na nim jakieś ślady lub uszkodzenia.Na JANA my też nie mamy formularza,więc nie zwracamy.Na razie zostaje w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dayli
Chyba ich popykało że przyjdę w nocy na inwenturę !Niech sobie sami robią!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak tam po dostawach w tym tyg??Co zrobiłyscie z nowosciami ze spozywki??macie miejsce zeby to gdzies ułozyc??Jak sie maja wasze magazyny??Ja jestem zdołowana na maxa!!!Nie ma sie z tym towarem gdzie podziac.A po co kolejna partia papryki jak juz po promocji jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inwentaryzacja w nocy? i pewnie ma byc cala obsada? to zapytam kto przyjdzie rano na zmiane? regionalny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje :) a co do inwentury ... masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlaśnie też o tym myslałam....ktos zamyka.....ktoś otwiera.........czyli na 4 w sklepie na inwenture zostają 2 plus ewentualnie region.....czyli truja a przy tych stanach w sklepie i dokładności tej inwentury...( kazdziusieńka sztuka osobno kolor, zapach,itd) noc to zamało....i moze jeszcze w ramach godziń sklepowych to mamy robic....wie ktoś coś blizej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał juz ktoś taką inwenture???? jak to wyglada w praktyce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie nowości ze spożywki przyjechały w dostawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z inwenturą gdzie są 3 osoby zatrudnione ? 2 pracują a trzecia na rano przyjdzie ? jak nadgodziny rozpisać? a osoby na cały etat przecież nie mają nadgodzin tylko kiedy wtedy im wolne oddać ? jak to u Was wyglądało napiszcie proszę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z grupa nie moga pracowac w nocy ani nadgodzin brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy można odmówić pracy w nocy?? mówię o tej inwenturze, bo ja nie mają zamiaru extra zapłacić to szczerze mam to gdzieś żeby przychodzić do pracy w nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×