Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Wydruk w poczcie razem z planogramem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydruk jest ale to wszystko niestety recznie trzeba wprowadzac a typowego katalogu nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam;czy ktoś robił inwenturę i czy liczyliście uszkodzone ,przeterminowane ,zużycie własne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się ten towar liczyło,przez jest na stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dayli
Nam też by się przydała klimatyzacja bo latem jest nie do wytrzymania, a jak oni sobie to wyobrażają mając na sklepie tyle spożywki to nie mam pojęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam w przyszłym tygodniu inwenturę zrobić. Mam pozwolenie zamknąć dwie godziny wcześniej ( w o w !) i podobno damy radę do 22.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się liczyło przeterminowane ,zużycie własne ,uszkodzone ale czy teraz też liczymy wiecie coś na ten temat i jeszcze jedno a co z odpisami???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inwentura w 4 h przy tych stanach....nierealne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nierealne.Za schleckera a liczyło sie od rana co najmniej do 14 czy 15.Pojecie maja.jeszcze tym bardziej ze trzeba to zrobic szczegółowo a nie jak u Antka,ze mozna było łaczyc soki w jednej cenie czy inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to przeraza inwentura po zamknieciu a na drugi dzień o 7 w pracy bo informatycy wchodzą ciekawe jak będziemy po 20 godzinach pracy będziemy się uczyc nowego systemu masakra...................................nikt się z nami nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to tez jest chore.My pracujemy tylko w trójke więc niewiem jak potem obsadzic kolejny dzien i zreszta dzien w którym ma sie odbyc inwentura tez.Masakra jakas!!!!To sie nadaje do PIPu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta inwentura to jest ilosciowa czy kwotowa ?my jeszcze nic nie wiemy tez jestesmy we trzy na sklepie ciekawevike wczesniej dadza nam znac dostajemy. urzadzenia mdm czy tylko spis ?ile czekamy na wyniki inwentur a co jak wyjda duze braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwentaryzację robi się takimi kolektorami, jak zamówienie, a potem panowie po prostu przerzucają te dane do komputera, żeby stworzyć faktyczny stan magazynowy danego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko czyli. sprawdzaja faktyczny. stan kwotowy zatowarowania sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A"propos dostaw czy też otrzymujecie kosmiczne ilości napojów izotonicznych i energetycznych?Ja się zastanawiam czy te płyny to nam przysyłają ,abyśmy je wypiły na nocną inwenturę i na następny dzień,żeby być pełnymi energii?Pozdrawiam i piszcie jak już będziecie po nocce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie? pracuje tu od nie dawna i nie wiem co robić? wczoraj miałam klientkę która przyszła z kuponem na maszynki do golenia z Faktu. Nie wzięłam go bo nie wiem czy mam to księgowac jako bon SODEXO czy to są takie bony jak były nie dawno jeszcze za pasem cenowym? Może mi ktoś to powie? Sprzedać produkt po rabacie a co zrobić z tym kuponem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bonie z faktu jest 4cyfrowy numer ktory wklepujsz na kase a na koniec dnia wpisuje sobie ilość tych bonów i kwote tam gdzie wpisujesz sodexo... przecież dostałyśmy o tym informacje sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dzisiaj bonu nie przyjęłam bo klientka stwierdziła że to jest niesprawiedliwe. ma 2 synów i chciała kupić 2 żele pod prysznic na jeden kupon i niestety nie zgodziłam się. a ona do mnie że jeśli ma kupować tylkę gazet Fakt ile ma osób w domu żeby wszystkim pokupić z rabatem to się jej to nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny macie może kupon na jutrzejsza promocje worków na śmieci??? jeśli któraś z was ma to podajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajcie co do inwentury nocnej, ok przyjde ale napewno nie rano nastepnego dnia :/ nie mozna, dzwonilam do inspekcji pracy i powiedzialam jaka jest sytuacja pani powiedziala ze absolutnie nie mozemy po nocce przyjsc do pracy :/ wiec ja sie bede oto klocic, pytalam rowniez o wybranie urlopu tez nie mozna nas zmusic do wybrania go teraz :/ tylko do wrzesnia 2014:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak sie składa że ja też dzwoniłam i to samo usłyszałam......:) o inwenturze info narazie niemam wiec tylko czekam.... NIECH ZAMKNĄ SKLEPY PRĘDZEJ!!!!!!!!!!!! ALBO NA CAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!! zreszta pani pytała jaka to firma wiec odpowiedziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za kod na worki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
No to skoro Pani z PIP-u się pytała co to za firma możemy szykować się na wzmożone kontrole...i bardzo dobrze!!!! My nie mamy nic do ukrycia...a nie jedno człowiek jeszcze swoje dopowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie ! czekajmy ! nie mamy sobie nic do zarzucenia :) kazdy mi mowi ze mjie zwolnia ale ja mam to gdzies ! za co ?! za to ze jest jak jest ?! a niech sie jebia !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak tam idzie sprzedaż żeli mr.house z nieuchronnym terminem ważności? Powiedzcie czy spożywka w ogóle się u was sprzedaje, bo ciągle poszerzają asortyment spożywczy ale u nas klient nie jest tym zainteresowany.Ludzie ciągle szukają u nas dobrej chemii i kosmetyków których jest coraz mniej? Czy jest szansa że zrezygnują ze spożywki ; jak myślicie ?Macie jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w tej firmie niecałe 3 lata, ale za Antka było o wiele lepiej.... No i teraz ta inwentura..... nasza w przyszłym tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie zrezygnują ze spożywki.... prędzej chyba z farb do włosów.... u nas nic nie idzie... a mr. house Boże pomóż bo szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze inwentury jutro zobaczymy jak pojdzie kolektory i komputery doszły zobaczymy................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas spozywka sie wogole nie sprzedaje jedynie to co my dziewczyny sobie kupimy do domu nikt wiecej nie kupuje. papryka czy ogorki jak byly w promocji to poza tym co my kupilismy to moze z 6 sloikow sie sprzedalo a tu kolejne 180 szt papryki dostalismy w dostawie a na zapleczu jeszce 90 szt z ostatniej promocji lezy.farb do wlosow nie dostaje juz 2 miesiac toniki czy mleczka z loreala wogole nie mamy tak samo kremy evite szkoda gadac na 600 pozycji zamowienia kontenerow dostaje 6 szkoda ze zaledwie 3 skrzynki sa zamowionego towaru a reszta to spozywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×