Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość leoś
witam,tak czytam te wasze wypowiedzi i śmieszy mnie to co piszecie.my już jesteśmy po inwentaryzacji,nowy system wprowadzony i nareszcie jest jak w prawdziwym sklepie.wiadomo początki trudne ale wszystko pozytywnie.żadnych zmian cen,zwroty na mm,faktury drukujemy i ulepszona praca.pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prymaow cała gama , wasa, cała gama, nowe napoje cała gama sporo sladkości ładnych....kocie języczki i tp:)...a i po zgrzewce pasztetow profi, cała gama smakowa....i z dzika i z jelenia , i włoskie makarony z włoch....to akurat dobry pomysł ...niech bedzie spozywka ale inna niz wszedzie..... a przy okazji do LEOŚ....do ktorej liczyłyście od ktorej??? i o ktorej sklep otwierałyście następnego dnia???.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że coś innego to wszystko dostałyśmy już tydzień temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a te kolektory na inwenture to jest w nich to samo co do zamowienia tj.przez dopisywanie się liczy tak jakbyscie towar zamawiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
liczylysmy dzien wczesniej magazyn a nastepnego dnia od osiemnastej do dwudziestej trzeciej sklep,rano montaz komputerow i szkolenie.ps.nadgodziny płatne i godziny nocne też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak normalnie spisujecie jak przy robieniu zamówienia dajesz na dopisywanie i skanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co pierdoły?. Łyso Wam?. I po co było to Wasze beczenie?. Gdzie się podziały te mądrale narzekające?. Już się zwolniłyście?. Okazuje się,że inwentaryzacja nie trwa całą noc i płacą to siedzicie cicho. Hahaha. Pozdrawiam. Idiotka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie jestes IDIOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. Prawda w oczy Was kole,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedziemy , sie znizac do twojego rynsztokowego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wy jak dzieci jeszcze do przedszkola a nie do pracy sie nadajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nie macie innych problemów ?dopiero jak was zwolnia to wam sie oczy otworza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa ile te panie maja lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys nas wszystkie wymienia na ludzi z grupą,trudno sie mówi,i działa sie dalej,oczy to ja mam cały czas szeroko otwarte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
jakie macie dzisiaj plany indywidualne do wyrobienia z aktywnej sprzedaży na sklepie?? 20 szt, 36 szt????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tego ze nie liczymy w nocy....sama znam 3 sklepy ktore liczyły 1 do 1;00 drugi do 2;30 trzeci 3;00 wiec trudno mi uwierzyc ze ktos konczy o 23 zaczynajac o 18 a o magazyny...ok dzien wczesniej o ile dostaniesz urzadzenia dzień wczesniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te plany są na dzień czy tydzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dzień... każda z was ma tyle do wyrobienia!!! i po każdym rozliczaniu jak idziecie do domu meldować ilość sprzedanych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dzień?????? NIEREALNE...... to jest chore ...to najpierw było 60 czy 70 na tydzień a tera 40 na dzień ...puk puk...ktoś ma nie rowno pod sufitem..... heheh... ja to już leje z tego i ogolnie to mam ubaw...niech se robią co chcą .... niech straszą zwalniają może to i bedzie przysługa........przy 100paru klientach dziennie sprzedać 40 a nawet 60 jak w dostawe są wszystkie ......akurat...puk puk...w dodatku jest takie pojęcie...jak NASYCENIE RYNKU...w małych miejscowosciach to się staje szybciej czy...ktos o tym mysli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
to są po prostu chore wymysły naszych regionalnych!!! upodlić, zgnoić, wykopać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalni lepiej niech se zmienią dilerów, bo ten towar co biorą im nie służy. Albo niech zejdą na ziemię w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Za dużo wciągają nosem żel do wc Mr. House... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami niech sprzedaja sobie te zele nie dojsc ze sa beznadziejne to jeszcze prawie przeterminowane :D ja smsa zatrzymalam co jest napisane MUSCIE ! ja nic nie musze i tez na to leje....niech mnie zwolnia trudno chociaz odprawe dostane 3 miesieczna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha i co mi zrobi jak nie sprzedam tych zeli ?! ciekawe czy czytaja ta kafeterie?! dlatego sa tacy wredni ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzedni regionalni czytali i pan J. również...zawsze był na bieżąco :-) Pzdr. dla pana Jóźwiaka gdziekolwiek PAN jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak możecie to zapisujcie w swoich prywatnych telefonach te sms od nich....kiedyś wam się przydadzą :-) ja mam ich już u siebie 120 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie zapisujemy.....:).....i ja na przyklad nagrywam rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytac , czytaja i to codzień na bieżąco ...zapewniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×