Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Acha i jak masz zaległy urlop, to mogą Cię na niego wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chętnie skorzystam z tej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze ci ! pewnie znalazlas inna prace ? super ! :) powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do dawnych kierowników to się zgadzam,brakuje nam tego wsparcia!A co Pani D.Z to tez nie mam dobrego zdania,a co że ma szkołe detyktywistyczną skończoną to co z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co detektywem jest p.D.Z matko swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o wypowiedzenie to to napewno sie liczy od piatku bo moja kolezanka jak skladala to liczylo sie dopiero od piatku. teraz ja tez bede sie zwalniac bo mam dosc wypowiedzenie juz wydrukowane czekam tylko na piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć ma ukończoną szkołe,tak słyszałam!A co do niedziel to powinni sobie odpuścić,raz że mało klientów,małe obroty to szkoda prądu i tych smiesznych niedziel z promocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my chcemy wolne niedziele niech to dotrze do kierowników regionalnych i do wyszej władzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jest chore co wy robicie,wy siedzicie w domach a my musimy siedzieć w sklepie chore to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ma pilnowac tej Beatki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka5
hej, a po ile u was szamponetki mariona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że chore a my sobie mozemy pisac :D ! he he ! id ejutro do pracy ale ide na luzie pieprzy mnie ten sklep gleboko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka5
hej a po ile u was saszetki mariona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan szanowny kierownik sprzedaży może tylko podziękować swoim kierownikom regionu, którzy poprzez stosowanie chorych i zupełnie nieprofesjonalnych metod nadzoru nad pracownikami sklepów Dayli w ciągu 1,5 miesiąca!!!! swojej pracy doprowadzili do tego, ze większość pracownic sklepów 1. myśli nad odejściem z pracy, 2. czuje, że pracuje pod presją, 3. nie ma motywacji i chęci do pracy, 3. odczuwa znaczne pogorszenie warunków pracy, 4. czuje, że w sytuacjach ważnych dla funkcjonowania sklepów jest pozostawiona samemu sobie etc. etc. Gratuluję stworzenia "przyjaznej" atmosfery w pracy, brawo. Niech ktoś się w końcu obudzi i zrobi z tym porządek zanim będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mała ciekawostka z Kodeksu Pracy: "Art. 1519a. 1. Praca w święta w placówkach handlowych jest niedozwolona. 2. Przepis ust. 1 stosuje się także, jeżeli święto przypada w niedzielę. 3. Praca w niedziele jest dozwolona w placówkach handlowych przy wykonywaniu prac koniecznych ze względu na ich użyteczność społeczną i codzienne potrzeby ludności." Więc może mi ktoś powie, jaki udział nasza "placówka handlowa" ma w codziennych potrzebach ludności. Zwłaszcza, że tej "ludności" jest ok 15 sztuk w niedzielę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jestesmy sklepem pierwszej potrzeby,np człowiekowi braknie kostki do WC i co musi szybko leciec do naszego sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ma kurs czy cos w tym stylu to co. Nie zasluguje na miano kkierowniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie oco chodzi kolezanko bo sie urwałąs jak z choinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie Jeśli chodzi o inwentaryzacje to naszym obowiązkiem jest ją zrobić,jakoś w każdym sklepie pracownice robią to nawet po nocach i nie marudzą.Przyzwyczaiłyście się że inwentaryzacje robi regionalna z kierownikiem sklepu w godzinach pracy.Cieszcie się, że nie musicie robić jej 31 grudnia(bo tam gdzie pracowałam wcześniej tak było i właściciela g***o obchodziły nasze plany sylwestrowe).Praca nie jest ciężka tak która narzeka niech idzie do biedronki albo gdzieś na stanowisko mięsne,widać że doświadczenie u was na takich stanowiskach jest marne z całym szacunkiem!!A jesli chodzi o sprzedaż przy kasową fakt u nas schodzi jak krew z nosa ,ale w innych sklepach tez jest za brak jej wypłaty nie zabiorą co najwyżej premie kierownikowi .Co do niedziel to obrót u nas mniejszy niż na tacy w kościele.Ogólnie mniej ludzi i utargu bo i brak towaru nie mamy zadnego mydła w kostce,szafy kosmetyczne puste,szamponów sztuk kilka,o farbach lakierach i piankach do włosów nie wspomnę nawet brak papieru toaletowego z promocji a o żelach adidasa z aktualnych promocji nie mamy ,o prefumach zapomnijcie nie ma,i tak wymienił by cały sklep oprócz spożywki!To czym tu handlować i robić utargi chyba MR .Hausem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest na spotkaniu z work service mialyscie juz ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie znowu spotkanie z work service??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakie znów spotkanie chodzi,przeciez już było!Ja nie będę załatwiała sobie papierów o niepełnosprawności bo ja jestem zdrowa i dla ich dobra nie będę sobie zalatwiala gowniach papierów niech się wala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co od dzisiaj sprzedajemy?. Cisza na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie już nieaktualne. Tylko kurcze nie wiem jak ten proszek na tej kasie z konserwami upchnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym regionie mamy spotkanie z workiem a na kasie ma byc proszek e ten 6kg i jeszcze da znac co oprocz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te work service to dalej ciągnie sprawę tej niepełnosprawności, albo bedziemy zatrudnieni u nich i oddelegowani do dayli, tak jak to jest np. w tesco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super nie mozna zamknac sklepu wczesniej i robic inwenture dopiero mozna po zamknieciu a najlepsze jest to ze mamy myc sklep po zamknieciu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuscie sobie to mycie jest sucho wiec nie przesadzajcie ja żadnej podlogi ne myje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prośbę niech ktoś coś napisze na temat tego nowego systemu jak sie pracuje na tych nowych kasach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę myć sklep po zamknięciu ale wtedy dopisze sobie że nie wyszłam o 20.15 tylko o 20.45. kilka razy tak w tygodniu i mam kilka nadgodzin dodatkowo. niech mi zapłacą. za free to nawet 1 min. nie zostanę i będę myć podłogę tak jak mi pasuje a nie tak jak chce hrabiostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×