Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Dosyć się namyjecie podłogi jak spadnie śnieg! odpuście sobie a jak regionalna ma pretensje to scierka w raczki i jazda po sklepie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem szczerze,że ja myje podłogę o 19.oo i tak już nikt nie przychodzi do 20.00.tak jak był sklep otwarty za Schleckera to było dobrze a nie siedzieć do 20.00 i być w domu o 21.oo jak ktoś dojezdza ale kogo to obchodzi no nie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój regionalny jest do niczego!!ja niewiem kto go zatrudnił on niema o niczym pojęcia to jest jakaś jedna wielka pomyłka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchajcie dziewczyny, z tym myciem podłóg po zamknięciu sklepu powinna być dodatkowo informacja, że to w godzinach pracy, a te co mają nowy system już to kończą pracę według systemu w momencie rozliczania kasy ;) więc reszta to nadgodziny he he. Do koleżanki powyżej: mamy chyba tego samego regionalnego, bo mój też do bani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w innych firmach może i myją sklep po zamknięciu ale to wtedy ludzie wpisują to do listy obecności i mają za to zapłacone. może któraś z was za darmo im będzie podłogę myć ale ja nie mam zamiaru. mam w grafiku do 20.15 i tak wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w innych firmach może i myją sklep po zamknięciu ale to wtedy ludzie wpisują to do listy obecności i mają za to zapłacone. może któraś z was za darmo im będzie podłogę myć ale ja nie mam zamiaru. mam w grafiku do 20.15 i tak wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy system jest do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciągle mamy jakiś problem. Nie ma kogo spytać. Poczta nas już nie dotyczy bo co mi po numerze kuponu na podpaski jak teraz sobie go nie wbiję? Dłużej trwa obsługa klienta. Po nabiciu towaru trzeba kliknąć zapłać,gotówka (lub karta),potem wbić kwotę,następnie kliknąć enter,dopiero otworzy się szuflada i jeszcze żeby paragon się wydrukował kliknąć księguj i poczekać za wydruczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czuje ze będzie jazda z tymi kasami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze nie ma ogólnego raportu trzeba sobie dodawać wszystkie raporty z całego dnia,a jakie kwoty wychodzą do banku!?.Cashback się nie odejmuje komputer pokazuje ,że te pieniądze idą do sejfu,a ma je klient. Potem kasa do banku nie pasuje. Ciągle wisimy na tel.jedna do drugiej i oprócz tego,że wychodzę z pracy długo po czasie to jeszcze jestem w sklepie z wieczora i z rana bo ciągle coś nawywijane i muszę poprawiać. Szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś miał wcześniej różnicę na kasie to następna osoba mogła sobie zameldowac kasę prawidłowo teraz to nie jest takie proste. Tylko kierownik ma wejście do poprawek. I wiele można by mówić ale nie chcę nikogo straszyć. Może to tylko moje odczucia,że teraz jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglada robienie zamowienia z nowym systemem??? Zasuwa sie z mde czy jak?Nie ma sie normalnie kogo zapytac bo moj region na drugie ma nie wiem.Dziewczyny u mnie przerazone a i ja tyle mam pytan ze bania siada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy system nie jest zły do ogarniecia pracujemy dopiero tydzień na nim także spokojnie ale z tymi wpłatami do banku racja zawsze jakiś minus jest i niema raportu z na końcu ....a do połowy rzeczy ma dostep tylko kierownik.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie wszystko pozostaje po staremu czyli robimy zamówienie a kurier odbiera mde i magazyn daje swój przydział ;) a w dostawie trzeba szybko znaleść mde i zrobić zamówienie pro forma i zeskanować dostawę a potem zczytać dane z urządzenia. to będzie dopiero jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no racja, wpłaty zawsze wiszą w systemie jako minus a w rzeczywistości są to kwoty cashback wypłacone klientowi... ciekawe co na to księgowość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to zeskanować dostawę?? to ja mam jeszcze 10 wózków skanować??? towar po towarze???? to ja tą dostawę będę 4 dni rozkładać....czy tam ktoś do góry nie myśli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki ale ja nie rozumiem chyba:-S Dostawe mam przeleciec z mde i wbic w to w kasy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tak, albo wpisać ilości z faktury ale to pod warunkiem, że się zgadzają z zamówieniem pro forma, pan powiedział, że lepiej skanować dostawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,mozemy sie jakos zgadac telefonicznie???Procz nas samych to chyba nikt nam nie pomoze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej... bo ja tez tak to zrozumiałam....w dzień dostawy zeskanować cały towar sztuka po sztuce i jeszcze zrobić zamówienie??? Ja tu chyba p*****lca zaraz dostanę...to jest Ku...a nie realne!!!! A dlaczego kierownik ma mieć tylko podgląd na niektóre rzeczy?? A jak pójdzie na urlop albo na chorobowe to kto to będzie robił?? PAPIEŻ Franciszek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier......to jest ulatwienie?????? Ja nie mam nic innego do roboty tylko skanowac towar,rzecz po rzeczy np.9 wozkow??????To jest chwilowe czy juz na zawsze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kur.......rozkladamy towar prawie do 19,te pier.....papryki i inne chu.....i ja mam znalezc czas co by sobie siasc jak krolowa i skanowac caly towar zeby to zaksiegowac????2 na zmianie w tym tylko 1 rozklada towar??? Zaraz krew mnie zaleje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a czym zrobisz zamówienie pro forma jak mde pojechało kurierem do magazynu? ale to tylko kilka rzeczy trzeba zeskanować byleby coś było a jak już będziemy nie wysyłać mde to wtedy to regularne zamówienie będzie pro formą do czasu dostawy i odpadnie robienie tego drugiego, chociaż pan nie do końca potrafił zrozumieć że my nie dostajemy tego co zamawiamy tylko z przydziału- a to nie jest uwzględnione na zamówieniu i bedzie raport niezgodności, którym się ponoć nie ma co przejmować... Natomiast jeśli chodzi o uprawnienia kierownika to fakt są większe ale też potrzebne do funkcjonowania sklepu przez cały dzień, więc u mnie dziewczyny w razie potrzeby logują sie moim kodem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w dayli latwiej znaczy trudniej..... Masakra.....na chwile obecna nic a nic nie rozumiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tymbardziej.......informatyk przedemną.... o co pytać przedewszystkim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a wystawiała może już któraś fakturę vat do paragonu ze starych kas poprzez opcji "dodanie paragonu" ? Czy towar wrócił na stan, pomimo że nie był policzony bo juz był sprzedany a potem zszedł ze stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisz po prostu tę fakturę jeszcze ręcznie, po co jakieś dziwne kombinacje? System widzi paragony, które już zarejestrował, a nie wcześniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie można ręcznie, bo jest nadany kolejny numer faktury w systemie i jak wypiszę ręcznie to potem numer faktury sie nie będzie zgadzał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą tak samo jest jak klient przyjdzie ze zwrotem i ma paragon ze starej kasy to też trzeba go najpierw wprowadzić do systemu, żeby zrobić zwrot i oddać pieniądze, inaczej nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pan powiedział,że nie wie jak do czasu mojej dostawy będą funkcjonować z systemem tam na górze i nie wiem co mam zrobić, w dzień dostawy będę się dowiadywać. Zamówienia nie składałam bo czytnika nie dostałam z ostatnią dostawą. Będzie przydział...A później to nie będziemy wcale towaru zamawiać, będziemy dostawać tyle ile sprzedamy. W razie potrzeby możemy sobie jakoś domówić przez komputer ,ale jeszcze nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale też kazał skanować cała dostawę albo wprowadzić ręcznie z faktury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×