Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Uppps, to nie wiem, jak z tą fakturą, nikt mi nic o "dodawaniu paragonu" nie mówił... Najprościej byłoby wypisać fakturę ręcznie i do ostatniego numeru przez komputerem dodać jakieś łamanie, np 120/A. A 121 to już będzie numer w systemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dostawę skanuje się kolektorem lub tym czytnikiem przy kasie, zabawa przednia! Ale ponoć od jutra już ma tego nie być, tylko z magazynu ma przychodzić faktura systemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę jak zrobię to "łamanie" w numerze faktury to mogę w razie kontroli US nieźle za to beknąć, bo wcześniej numery były nadawane kolejno a tych faktur jest sporo, bo to faktury zbiorcze za cały miesiąc...ech nie pozostaje mi wiec nic innego jak tylko kwitnąć przy tym komputerze i wprowadzać po kolei te paragony do systemu....napiszę potem jak mi poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak się wprowadza te paragony do systemu też napisz ;) U mnie pan mówił, że tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci informatycy chyba w miarę naszego marudzenia dokładają nowe opcje do tego programu, bo okazuje się, że każdemu co innego mówią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne, że w takich sytuacjach możemy na siebie liczyć, co więcej głów to nie jedna ;) pozdrawiam wszystkie zapracowane dziewczyny i życzę dużych wyników sprzedaży papryki i konserw w naszej drogerii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER praca, SUPER firma tylko spier...... trzeba jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sobie radzicie z kuponami -5zł za zakupy powyżej 50zł z gazetki na nowych kasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie za bardzo niewiem jak te kupony funkcjonuja.Ja ktoras wprowadzala na kase to napiszcie prosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze tak jak bony. wpisujecie kweote gotowki i enter, kwote bonu, jesli tego z gazetki to talon wewnetrzny i enter i na koniec ksieguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a moze bysmy zebraly sie jakas wieksza grupa i napisaly skarge na nowych KR ?? ilez tak mozna dawac sie wykorzystywac?? ich razaca niekompetencja wplywa negatywnie na funkcjonowanie sklepu...wiele decyzji mojego regionalnego wplynelo na zmniejszenie ilosci klientow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, tylko do kogo ta skarga? Bo ja mam wrażenie, że cała góra trzyma się razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talon wewnętrzny nie wchodzi a góra i regionalni na pewno trzymają razem.... Ale Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy, za to co nam teraz robią jeszcze ich spotka odpowiednia nagroda. Trzeba być człowiekiem żeby zrozumieć drugiego człowieka a nie robotem wykonujacym polecenia szefa lub co gorsze samemu wymyślać te obecne głupoty. Jeszcze ich spotka za to nagroda, zobaczycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja widzę tam w oddali ,to mój sklep ukochany, kiedyś Schlecker nazywany. Wchodzę Ci ja do środka i słyszę - Kupi pan dziś konserwę bądź paprykę. Jak nie tupnę nogą,jak się nie skrzywię Co ta paniusia wciska mi na siłę. Słówko jej szepłem,że ja nie po to tu przyszedłem. Ja szukam płynu,jedynego uniwersalnego,co MISTER HOUS zwią go od lat. Szukam między regalami ,cały oblany potami, Co ja pocznę myślę sobie,obiecałem, że kupię żonie. Bo to przecie najlepszy płyn w świecie. Mówię wam ,w moim domu wszyscy go stosują, gdy tylko źle się poczują. Babka do herbatki cytrynowy leje,Wujaszek sosnowym napary robi, aby oczyścić oddechowe drogi, A żona w morskim tapla się w kąpieli i myśli ,że kolejna zmarszczka jej się nie przyklei. Nagle jak nie krzyknę z radości widzę go w całej okazałości. Stoi dumny,wyprostowany, pręży się do każdego klienta,jakby prosił KUP MNIE A BĘDĘ CI ZAWSZE ODDANY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do tych co siedzą na górze i mają gorszy burdel niż nasz polski rząd! kiedy była zmiana cen na tampony Linell i wkładki Linell? Z tego co pamiętam w gazetce promocyjnej były w obniżonych cenach do 6.10. Mamy 22.10 i nadal wchodzą po cenie promocyjnej? Gdzie była o tym informacja? Może też wysyłaćie takie sms widmo jak niektórzy regionalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten system widze jedna wielka lipa. Myslalam ze to bedzie super dzialac. tak jak XXI w. Co chodzi o regionalnych to chyba stary pracownik wie duzo wiecej niz on. Co pytamy to cisza. A wspomne jeszcze o tej inwentaryzacji-teraz im sie przypomnialo zeby nie zamykac sklepow. a do tej pory mogly byc zamkniete.O podlodze to juz nie wspomne o 20.00 zamykamy i przez 15 minut mysla ze sie rozliczymy i ten metr podlogi umyjemy. smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myje podłogę co najmniej 20 min + rozliczenie jest to nie realne zrobić w 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych wszystkich zachwyconych swoimi nowymi kierownikami regionu- oj przejrzycie na oczy jak wam wprowadzą nowy system i od nikogo nie będzie pomocy jak się skończy szkolenie, a już zwłaszcza od nich, będziecie dzwonić po sto razy i tylko będą was odsyłać od jednych do drugich, ci super kierownicy regionu nic nie wiedzą na temat nowego systemu ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma piwo? czy to się w ogõle sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy ale niemamy dostawy w systemie wprowadzonej i nie sprzedajemy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co robicie z cenówkami w przypadku gdy nie ma na chwile obecna towaru a dziury maja byc zastawione???nasza kazała wkładac za listwę cenową albo kumulowac i na koncu pasa umieszczac.juz jest przez ro taki bałagan ze masakra.A macie juz nowe listwy ???Trzeba wciagac białe pasy czy za listwe tylko cenówkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedział wam ktoś gdzie i jak eksponowac to piwo???Miałyscie wolny metr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od momentu gdy będziemy sprzedawac piwo albo już sprzedajecie to od momentu sprzedania pierwszego piwa nasze sklepy stały się sklepami dla MENELÓW,a gdy są menele to po sklepie rosprzestrzenia się piekna woń!!!!!A co do tych skarg,to ja jestem za:-)tylko gdzie to zgłosić, gdzie dzwonić albo pisać albo dzwonić?To jest pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do cenowek to widze ze mamy te sama regionalną bo nasza tez kazała wyciagac jak czegos niema tylko ciekawe jak potem zapamietac gdzie co było a mało tego ile to czasu zajmuje masakra ja obracam cenowki i już bo inacze się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ilu klientów stracimy w tym tygodniu, albo ilu z nas się będzie nabijać za te konserwy i paprykę na kasie..kto to w ogóle wymyślił, ludzie opamiętajcie się, zbliża się Wszystkich Świętych, czas pomyśleć o jakichś NORMALNYCH zniczach lub wkładach a nie starociach z zeszłego roku. Ja może się nie znam ale pracuję tu już ładnych kilka lat i na tym co my teraz z kasy sprzedajemy to obrotu nie zrobimy, tylko będą się z nas śmiać klienci. Porażka, najbardziej żenująca aktywna sprzedaż od czasu wprowadzenia minimalnych ilości produktów sprzedanych na kasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalni to są PUSTAKI oni nie myślą tak jak trzeba.Te nowy komputery to jakiś obciach jak tak to czytam wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech nam dadzą piwo lane!o tym to oni nie pomyśleli jeszcze parasolki przed sklep dwa stoliki i bar Bistro w H*J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz zamiast zniczy będziemy układać na grobach...konserwę tyrolską albo paprykę konserwową!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre!I tak mają nas gdzieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×