Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
mam pytanie dla dziewczyn gdzie jest już "nowy" system....czy rano są jakieś problemy z zameldowaniem kasetek??? bo w starym systemie często u nas nie mogłyśmy rano zameldować kasy nr.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_121
Jesli chodzi o zwroty z dni poprzedzających wdrożenie systemu dopisujemy w: Sprzedaż>Zwroty>Zwroty towaru anulowanie>F1 Dopisz Paragon>F1 Dodaj. Dodajemy wszystkie pozycje z paragonu i wpisujemy cene>Księgujemy i robimy zwrot na taki paragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze trzeba dopisać numer systemowy tego starego paragonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z******ty wierszyk !! wielkie brawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ja tez jestem za skarga ! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie w nowym systemie jest ilosc klientów na paragonie imieennym.i czy na koniec dnia robimy jakas podsume z dwóch kas aby nam wydrukowało wspólny paragon,jak było na starej kasie,czy trzeba recznie wyliczac utarg dzienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze jaki koszmar. Na kase chemia z konserwami i papryczka. Ja rowniez w naszym sklepie odwracam cenowki i w te braki wykladam cos co jest nad stan. I oklejam aktualna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilosc klientow jest u gory zapisana jako ilosc paragonu ale w raporcie musisz dodac paragony z jedynki i dwojki to samo z utargiem trzeba dodawac samemu:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za info ,ale ulepszyli prace ze trzeba samemu liczyc super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy system jest TRAGICZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a trzeba wprowadzac na kasie kwote wplacanych pieniedzy do banku? Slyszalam,ze teraz tak ma byc robione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym systemie system sam nalicza oddawaną gotówkę i co dwa dni trzeba ją księgować jako wypłatę z kasy do banku. Niestety naliczona kwota nie jest pomniejszona o wypłaty cashback i jeśli są różnice kasowe to są one wliczone do kwoty oddawanej do sejfu a potem przy wpłacie to wszystko wisi na czerwono jako minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiegowanie co dwa dni? nic mi o tym niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgujesz na kasie wypłatę z kasy (czyli to co z sejfu) do banku, drukujesz ten dokument, zostaje on w sklepie, wypisujesz standardowy druk wpłaty do banku i idziesz do banku z pieniędzmi, wpłaty zawsze były co dwa dni i nie było żadnego info o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1122
Dziewczyny, jak długo robilyscie inwenture? Nas czeka to na dnuach... glowa boli od ilosci towaru na magazynie... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozecie dokladnie opisac te wplate jak robic na kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w chozisz w finanse potem operacje kasowe i klikamy date raportu i F1 dopisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko boska przeraza mnie to wszystko my jeszcze noego systemu nie mamy a ja juz mam w porach. nie wyobrazam sobie tego, mam chca system dac zebysmy to ogarnely a same niemaja pojecia o nim bo do naszej KR kiedy sie nie zadzwoni z jakims pytaniem to albo mowi NIEWIEM albo nie moge rozmawiac bo tak najprosciej uciec od problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
system nie jest łatwy,i do d**y bo nie zlicza czarno na białym tylko sama se musisz liczyc do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po ile sprzedajecie paprykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wchodzi...tylko,że u nas był sms 16,że od 21 po 3,99 i tak sprzedajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też, z tym że po tej cenie to rok ją będziemy i tak sprzedawać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha Dziewczynki macie świętą racje jeżeli chodzi paprykę. my mamy pol magazynu samej papryki i wszelkie próby sprzedaży kończą sie tak samo, czyli nie dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wracając do tematu nowego systemu slyszalam ze nie jest taki straszny, u nas tez jeszcze go nie ma ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tą paprykę i konserwy to klienci z nas się tylko śmieją i......idą do konkurencji żeby zrobić zakupy, bo skoro już przyszli do drogerii to chyba oczekują asortymentu jak w drogerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym systemie papryka wchodzi 3,99. A jeśli chodzi o raporty do banku to nikt mnie nie informował,że mam robić jakieś operacje w systemie. Jasnowidzem nie jestem i robię jak do tej pory. Biorę kasę z sejfu i niosę do wrzutni. Powinni nas poinformować o WSZYSTKIM CI ,JAK I GDZIE mamy teraz wpisywać a czego noie wpisywać. Samemu sobie trzeba radzić a opieprz to każdy potrafi dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz wejsc w finanse > operacje kasowe> wpłaty do banku i po kolei wg wpłaconych kwot robić wypłaty do banku... bo tam jest teraz taka kwota w kasie że możesz się przerazić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info. Ale jak bym nie wchodziła na forum to widzę,że dużo bym wiedziała.! Po co nam kierownik regionalny się pytam? Lepiej niech nam podwyższą pensje bo zapieprzamy za dwóch i mamy być wszystkowiedzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś mi powie co mam zrobić z dostawą? Nabijać wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Firma szuka oszczędności a miesięcznie kilkanaście tysięcy złotych idzie na wypłaty ludzi, którzy potrafią odpowiadać tylko "nie wiem", "nie mogę rozmawiać", "zadzwoń do kadr", "zadzwoń do księgowości", "zadzwoń do magazynu" itd bez końca. Po to chyba byli zatrudnieni na te stanowiska, zeby chyba wspierać sklepy a nie je olewać. Rażąca niekompetencja tych ludzi w dziedzinie sprzedaży dodatkowo doprowadza do tego że tracimy klientów, których i tak już mamy mniej bo nie ma tego atrakcyjnego towaru co kiedyś. Czy nie lepiej byłoby zatrudnić jednego na całą Polskę, zamiast tych kilku "nie wiem", sms-y z info i tak dostajemy z Krakowa, możemy i do Krakowa je wysyłać, a codzienne raporty ze wszystkim po wprowadzeniu nowego systemu i tak będą w Krakowie widoczne, wiec po co oni i ich zestawienia w exellu kto ile sprzedał i ile z aktywnej sprzedaży, teraz to będzie ogólnie dostępne. Niech ktoś w końcu przejrzy na oczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×