Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Myśmy nie dostały żadnego sms-a w sprawie papryki :/. Sprzedajemy po 5,99 tzn nie sprzedajemy bo nikt nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas mówią że tą samą pojemność papryki kupili w Biedronce za 1.99 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy Wy dalej wysyłacie sms do regionu z utargiem dziennym,i jak go liczycie z nowego systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dostawe i co mam z nią zrobić w nowym systemie?nabijać z faktury czy czekac az magazyn prześle dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my sprzedajemy papryke za 3,99.dostalismy info.Ci co maja nowy system maja cene 3,99 a ze starym systemem wchodzi za 5,99 wiec trzeba nabijac recznie z nizsza cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym systemie ilość paragonów i kwota sprzedaży brutto macie dziewczyny w Raporty/Raporty sprzedażowe/Raport ZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz dostep do raportu zz bo ja jako kierownik jak na początku próbowałam tam wejść to nie szło może cos zmienili.A dostawy nie ruszamy dopóki z magazynu nie pzryjdzie faktura my mamy 12 wozkow i stoja a w pon kolejna dostawa jesteśmy przerażone masakra...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też jest brak dostępu do tej funkcji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie niby ułatwienie z komputerami a tu kicha a robiłyście już przeterminowane na nowym systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak nabijacie kupon za 5 zł przy płatności kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeterminowane: magazyn/operacje magazynowe/rejestr ubytków/tworzone ubytki tam dodać F1 dokument (typ dokumentu wybrać pierwszy czyli przeterminowane i uszkodzone) F10 potwierdzić tworzenie dokumentu. Automatycznie wtedy do niego wejdzie. Przez F1 pododawać produkty i ilości, a potem zaksięgować wszystko przez F10 - automatycznie zejdą ze stanu i będą w rejestrze ubytków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czasu znalezienia odpowiedzi na to pytanie przez regionalnego/centrale proponuje obnizac cene w operacjach na ktorys z produktow o 5 zl (tylko, zeby nie obnizyc jej ponizej ceny zakupu, bo wtedy nie przejdzie, wtedy trzeba 2 produkty obnizyc po np. 2.5) podobno pozniej ilc ma pomogac centrali przy takich akcjach i beda juz wchodzily z kodow kreskowych nowe kupony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ciekawe, bo dzisiaj księgowa nic takiego mi nie powiedziała... Natomiast powiedziała zupełnie coś innego... A kto jest Waszym regionalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale obniżać sobie cenę same mamy?. To bezsensu w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o księgowanie przeterminowanych to robiłam to przy informatyku, wszystko było ok do momentu księgowania a wtedy system odrzucił taki dokument, nawet informatyk nie wiedział dlaczego, niech napisze to ktoś jak to zrobił i mu ściągło ze stanu i wydrukowało ten dokument, zużycia własne ok, można robić bez problemu, ale nie przeterminowane i zniszczone, bynajmniej u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z zużyciem własnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak niemam zrobionego zużycia własnego od września to można to zrobić te dwa miesiące czy jak to jest bo niebyło kolektorów i nie robiło się ale w książce zapisane to jest a wypełniacie czerwona ksiazke jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ze zmiana cen bo kartki przyszły w poczcie na zmiane cen ja nie licze bo system z automatu to robi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze zużyciem własnym dokładnie tak samo koleżanko jak wyżej ktoś napisał z przeterminowanymi - ja wchodzę w operacje magazynowe, a potem rozchód wewnętrzny (w nowym programie tak to nazwali) w tworzone i tam przez f1 dodaję produkty. Potem księguję F10. To jest fajne, że wszędzie robi się tak samo - zakładasz coś przez F1 i później tak samo dodajesz i F10 księgowanie - idzie się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
system może i nie taki zły wszystkiego się idzie nauczyć u nas pan informatyk był bardzo fajny i fajnie wszystko i po woli tłumaczył tylko ja nie popracuje na nim długo bo się zwalniam i nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co odejmowac 5 zł z produktow?? i co wpijac recznie towar ktory wchodzi normalnie na kase?? my kupon przyjmujemy jako 5zł a potem robimy wypłate na 5 zł?? a wy jak w koncu radzicie sobie z tymi kuponami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,że przyjmujemy ten bon jako 5 zł przy płatnosci gotówką, to oczywiste. Ale jak robicie przy płatnosci kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy płatnosci karta wbijamy kwote na terminal nizsza o 5 zł potem ta kwote na kase > płatność karta > 5 zł (kupon) > płatnośc gotowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transakcja łączona: 5 zł gotówka, reszta kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak. transakcja łączona. potem oczywiscie wypłata na 5 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, czyli myślimy tak samo... A przy cashbacku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to nad tym jeszcze nie myslalysmy hmmm..... sama nie wiem. a wy wiecie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przy nim nie zrobi się transakcji łączonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba pozostaje powiedziec klientowi ze chyba jego karta nie ma funkcji cashback bo cos terminal tego nie widzi :) pierwszy pomysl jaki przyszedl mi do głowy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×