Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Odnośnie tego "raportu zz" ja jako kierownik nie mam dostępu do tej funkcji a przeterminy nie można zaksięgować transakcji bo "brak podtypu o takim numerze" robiłam to przed chwilą więc sorry nie piszcie czegoś czego same nie możecie zrobić bo system jest zintegrowany i wszędzie są takie same funkcje i możliwości na danym kodzie. No chyba że jakiś kr wstąpił na forum i chciał zabłysnąć, to pozdrawiam, nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze,że nikt nie wie co z tymi bonami...księgowość tez...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak odnosnie tej skargi...to moze zrobimy zmasowany atak listow do dzialu sprzedazy; a moze i do samego prezesa?? skrobniemy pare przykladow niekompetencji kierownictwa regionalnego...z tego co wiem to sa na okresie probnym...moze nie przedluza im umow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja już nic nie wiem teraz jak robic .............niech ktoś proszę napisze komu już płacono bonami i je wbijał na kase jak to się dokładnie robi b niby maja oferty dla klientów ale jak wbijac to już nikt nie napisze i nie powie taka mamy pomoc z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym systemie bony 5zł z gazetki, kupony rabatowe czy te kupony z "faktu" wbijane jako talon wewnętrzny nie wchodzą, czyli tak, jakby ich nie było, więc trzeba obniżać ceny produktów ale w takim przypadku system ma tylko jeden powód obniżania ceny: "cena niezgodna ze stanem rzeczywistym" czy jakoś tak i trzeba to wybrać i lepiej dla własnego spokoju opisać na wydruku po zakończeniu zmiany, że obniżano cenę tyle i tyle razy, ponieważ paragony nr taki i taki klient płacił kuponem z gazetki i "x" razy paragon nr .... sprzedaż kuponu rabatowego. Niestety nie można tego ominąć i dopóki nie poprawią systemu to wg mnie jest jedyny sensowny sposób na to, żeby udokumentować przyczynę obniżania ceny produktów w systemie tak, żeby nas przypadkiem nikt potem nie posądził o sprzedaż w zaniżonej cenie i nie obciążał różnicą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc jeśli regionalni nie służą nam pomocą to może zaczniemy dzwonić do kierownika sprzedaży.... A jak tam dziewczyny wasze inwentaryzacje? możemy wcześniej zamknąć sklepy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc ja też już mam nowy system, i robię bony jako wypłatę. tak mi powiedziała regionalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie tez jako wyplata, tam jak wpisujemy ze kasa wyszla do banku, gdzie sa 3 opcje czy gdzies inedziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa...jako wypłata...mi księgowość też tak powiedziała jak zapytałam o karty i cashback... Tylko,że powiedziała tak dlatego,że nie wie jak to tak naprawdę zrobić... A prawidłowo powinno to być nabijane przy transakcji...bo tak osobno to wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak jest wypłata casbek to to trzeba zrobic jeszcze -KW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy utargi do banku się jakoś księguje w tym nowym systemie? Jeśli tak, to proszę powiedzcie jak to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez juz po inwenturze:) ufff...moj regionalny pokazal sie jak od "najlepszej" strony...w ogole sie nia i nami nie interesowal...zostalysmy pozostawione same sobie...ani razu nie zadzwonil w trakcie jak nam idzie czy zyjemy...a sysyem nie jest taki najgorszy...gorzej z opanowaniem wszystkiego na mega szybkim szkoleniu po kilkunastogodzinnym liczeniu sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dokładnie jak u nas, u nas jeszcze dodatkowo wcześniej poinformował nas że wstrzymał dostawę, a w dniu inwentaryzacji "zonk!" i dostawa przyjechała, dzwoniłam do magazynu a tam drugi "zonk!" bo regionalny dostawy nie wstrzymywał. Zapierdzielałyśmy jak głupie, żeby to policzyć a on miał wieczorem problem o to, że mała sprzedaż produktów z kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a dostalyscie moze te plakaty ktore przyniosl kurier ? wieszacie je na okna ? jakim cudem ? cos trzeba scignC ZEBY cos powiesic nie ? a te male plakaty ktore mamy powiesic na sklepie to gdzie niby ? pomozcie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytanie w sprawie dostawy jak mam ja skanowac na kasie tym czytnikiem kasowym pliss o instrukcje jutro mam dostawe a w systemie nie ma faktury masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie robisz, nie rozkładasz dostawy do momentu aż przyjdzie dokument elektroniczny z magazynu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny tez pytalam sie o te bony za 5 zl no i dowiedzialam sie ze kwote do banku pomniejszamy o ilosc(wartosc bonow) i wpisujemy ilosc i kwote bonow do wydatkow tak jak sodexo wpisywalysmy oraz nie robimy zadnej wyplaty z kasy poniewaz nie mamy takiej opcji na nowych kasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do dostaw to nawet tego nie komentuje bo szkoda slow na ten temat do tej pory mam nie rozlozona dosawe ktora mialam w piatek a jutro znowu kolejna moim zdaniem oni powinni byli wprowadzic nowy system zaczynajc od Krakowa oraz magazynu i go sprawdzic dokladnie a dopiero potem podlaczac sklepu do tego systemu przez to teraz jest wielki balagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoras z was moglaby mi pomoc jak pozbyc sie pracownicy ktora jest osoba nieodpowiedzialna oraz ignoruje polecenia kierowniczki a nadmienie iz ten problem zglaszalam juz regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię na nowej kasie bony z gazetki jako wypłatę. A żeby zrobić wypłatę na nowym systemie, musicie wejść w opcje operacje i tam poszukajcie sobie opcji KASA- i otworzy wam się kasetka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak Ci pomóc koleżanko, my jako kierowniczki nie mamy takiego prawa, żeby kogoś zwalniać. Jeśli zgłaszałaś ten problem regionalnej to już ona dalej teoretycznie powinna zająć się tą sprawą, jedyne wyjście to dalej jej zgłaszać, że są problemy albo dzwonić w tej sprawie do kierownika sprzedaży, powiedzieć co i jak, myślę, że on dość szybko rozwiąże Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki bardzo za podpowiedz tez juz o tym myslalam zeby zadzwonic w tej sprawie do niego skoro regionalna ma to gdzies przeciez to ja zżeram nerwy przez ta pracownice a nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam po dzisiejszych dostawach jest już w końcu towar regularny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi z tymi wpłatami do banku ?dlaczego tam wyświetla się kwota na czerwono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi też powiedział ze jako wyplate.... ale nie powiedzial jakjej dokonać ...a co z tego ze sie kasetka otwiera i co dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyświetli się jakieś okienko i wtedy będziesz musiała podać powód dlaczego zrobiłaś tą wypłatę wpisać kwotę i zatwierdzić. wyjdzie Ci z kasy potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dzisiaj mialam dostawe z tego co zamawialam nie przyszlo nic sklep swieci pustkami ale za to przyslali kontener zeli i plynow do podlogi mr. house i chyba z 50 szamponow elseve, i oto moja dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zartujesz tym mr hausem to my już zygamy jeszcze miesiąc i pojdzie 130 sztuk na przeterminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tymi plakatami co dzisiaj przyszły ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×