Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
halo help...jak wyplate gotowki za sodexu zrobic.....i dziewczyny gdzie wam wisza te czerwone kwoty za cashbacki i gotowka do banku o czym wcześniej było...???? no i jak np ze szczoteczkami chicco ktore za 1 zł do pasty miały byc.... ps. komu nie wchodza gazety????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozliczenie sodex to ja jako kierownik nie mam uprawnień (;)) na razie nikt u nas dzięki Bogu nie płacił, wypłaty z kasy na każde trzeba KW, wpłaty do banku póki co obliczamy wg kwoty oddawanej do banku i wpisujemy ręcznie, na to też trzeba KW. A co tam, że na minusie wisi cashback, nikt nam nie powiedział jak to robić.... Jakie to wspaniałe, że nam ktoś pomaga (ha ha ha), bony to też lipa do kwadratu, ale najważniejsze że paprykę sprzedajemy (w znikomych ilościach) pozdrawiam wszystkie ogarnięte i nieogarnięte pracowniczki filii... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ale gdzie zrobic to kw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
finanse/operacje kasowe/ raport/ i trzeba wybrać odpowiednią opcję, potem kwota i data, ogólnie to jest dość proste, można się pobawić w systemie dużo, dopóki nie klikniesz F10 zatwierdź wszystko można usunąć, więc luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na inwentaryzacji skanujemy wszystko tzn towar do ktorego mamy ceny ale towaru brak na polce ?my to chyba befziemy rok liczyc tyle tego wszystkiego a zaczynamy o 20 porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na inwentaryzacji skanuje się i liczy towar rzeczywisty - trzeba ustalić stan magazynowy Twojego sklepu. To, czego nie ma na półce, będzie po prostu w ogólnym katalogu, więc nie musisz w skaner wgrywać, bo nie o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, chciałam sobie wydrukować cenówki ale nie potrafię, robiła to już któraś? Dochodzę do momentu "wydruk cenówek" i dalej lipa, ani nie mam podglądu wydruku ani ikony drukarki, na szkoleniu to niby takie proste było a teraz do ładu z niczym dojść nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak kasujecie nr bonu,bo jest cos w promocji jest na kupon i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bonach zewnętrznych skanujesz kod kreskowy, wewnętrzne wbijasz jako gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie sa te bony zewnetrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dostałyście sms że macie policzyć wszystkie produkty z marki Mr. House jakie sprzedałyście w październiku?? Oraz wszystkie podpaski Linell i wkładki?? BAMBINO pieluchy i chusteczki??? POPEYS pieluchy i chusteczki??? Ku...a przecież tego to jest masa...czy ktoś tam nie wie że nie jesteśmy w stanie tego policzyć bo niektóre z nas mają wolny weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam zrobić wydruk na drukarce fiskalnej, żeby sprawdzić ilości sprzedanych w październiku produktów mr house?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolny w teorri......... kur..... a może było trzeba poczekać do niedzieli 15:00 ja o cenowkach nic niewiem.... szkoleniowiec niepowiedział mi wogole ze moge to zrobic...niebyło temat.... ,,ja też niemam w książce,, jak rozliczyć kase.... niemam jak zrobic wypłate z kasy..... a np.zwrot prasy mam ale opisany zupełnie inaczej jak mowił mi szkoleniowiec bo przez kaucje!!!!!!!!!!!!! wiec sie pytam o ko kur...chodzi o ile sie niemyle mam etat 40 h a w tym tygodiu zrobiłam juz prawie 2 takie etaty ..... mam sobie odebrać a jak niby kiedy???? sklep mam zamknąć???? pracodawca nas szkoli....zmienia cywilizuje...ale zobowiązany jast zapewnic nam czs na to ...a nie ze siedze po 12 h za darmo w pracy i jeszcze jak mam niby wolne to tez musze zajmowac sie spr.firmowymi...albo jechac do sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam normowany czas pracy a nie nienormowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EWIDENCJA CZASU PRACY TO FIKCJA WYPEŁNIANA W POŁOWIE MIESIĄCA.... NIEZGODNA ZUPEŁNIE Z CZASEM RZECZYWISTYM PRACOWNIKOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZADZWOŃ DO REGIONU.....skoro my mamy pracowac w dzien wolny to on też musi!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zapłatach masz talon zewnętrzny albo wewnętrzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wam sie te nieszczęsne kompy też co chwile wieszają ze przynajmniej raz dziennie trzeba wyłączyc wszystko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za nic w swiecie nie bede liczyc tych ilosci co kierowniczka reg. sobie zyczy.... ja szykuje sie do inwentury i nie bede czasu marnowala na skrecanie rolek !!!!!!! sa systemy w centrali wystarczy wpisac i same ilosci zostana podane a nie wymagaja od nas nie wiadomo czego...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zadzwoncie do ilc i poproscie pana o instrukcje programu w caĺosic.Nam wysłał i jest wszystko super opisane wszystkie operacje:-)co nie oznacza ze juz wszystko wiemy bo z połowy. Jestem zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a ! mi az cisnienie podskoczylo ! chorzy sa ! ja tez nie bede liczyc ! tylko podam pi razy oko ! i jestem wsciekla ! ja mam wolny weekend i nie zamierzam sie spuszczac ! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile wychodzi tych rolek do liczenia.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a daj spokoj ja kiedys jak drukowalam jak workow szukaam to doszlam do 16stego i dalam sobie spokoj :/ bo rolek z 7 poszlo:/ wiec chorzy sa! co robicie dziewczyny ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co mi wiadomo to 3 sklepy nie podaja na 100%!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musimy sie zbuntowac i trzymac razem nie ma innej opcji!!! gdyby byly zwiazki zawodowe byloby inaczej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam jako 4 niemam tylu rolek a juz teraz w wiosce ani jutro niekupimy :b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam jako 4 niemam tylu rolek a juz teraz w wiosce ani jutro niekupimy :b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej to jest nierealne !!!!!!!!!!!!!!!!! milego weekendu dziewczynki :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze inne sie tez odwaza i pojda za naszym sladem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejmy nadzieje ze bedzie nas wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co gdy w raporcie na koniec dnia wychodzi roznica w kasiw ?kasa cos dzis wariowala moze przez to bo przy takiej ilosci klientow i niskim utsrgu jnie moglsm sie o tyle pomylic ratunku co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×