Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy też nie macie dokumentu dostawy? Wchodze w magazyn dostawy stworzenie nowej F1 WCZYTANIE mmki z sieci i nic czekam już kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wydrukować sprzedaż na drukarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegoś nie rozumie... Dlaczego niby ktoś musi specjalnie iść do pracy,żeby wydrukować to wszystko?. Przecież może to zrobić ta osoba,która jest jutro w pracy. Narzekacie,że w niedzielę ruchu nie ma to będziecie miały co robić chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menu główne-4 kopie elektroniczne-3 zawartość IND-karta w slocie zatwierdź-2 kopie-wpisać 1.10.-wpisać 31.10-i może pytać o początkowy nr paragonu to zostawia się to co jest-końcowy wpisać trochę więcej niż masz klientów dziennie. My mamy koło 120 klientów dziennie i wyszło 6 rolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jesli te wydruki zrobimy jak odnalezc te pozycje sa nr ean ? Poza tym tyle indeksow nazw chyba nie ma tam? Nie wydaje mi sie realbe by to zrobic.poza tym w smsie fo nas chyba byl blad bo napisane bylo np bambino plyny czy szambony chyba raczej baby higienic mialo byc? Powiem szczerze nierealne przeciez to oczoplasu mozna dostac kretyni jedni. Co do gazet jedli komus nie wchodza nalezy zakryc przy kodzoe kreskowym taka koncowke jakby kodu . Poza tum uwazajcie np.na gazete chyba pani z kalendarzem bo na kasie wyskakuje cgyba 11.99 a nadruk.na gazecie 10.90 jest... A co do inwentur jak i czy w ogole liczylyscie koperty i znaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dostalyscie na promocje srodowa balsam po 2.99 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nawet nie dostałyśmy towaru na jutrzejszą odlotową niedziele a co dopiero na wystrzałową środę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza regionalna pewnie obudzi sie w poniedziałek,bo jak narazie to nie było smsa ze cos tam trzeba policzyc.Chore to wszystko jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam niczego drukować ,mam inne zajecia duzo wazniejsze niz sprawdzanie ile sprzedałam jakiegos towaru.Przed nami inwentura!!Ostatnio jak chcieli ile worków sie sprzedało to wpisałysmy brak danych i tyle.A tak na marginesie wygrał ktos konkurs z workami???:)Dostałyscie kasę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawali do wypłaty po niecałe 20 zł za te worki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawali do wypłaty po niecałe 20 zł za te worki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuu,to mozna było zaszalec,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie komuś nie podoba to wypad do biedronki na kase i magazyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na jutro mam az patyczki papier i fix a po zawieszkach duck ani slychu ani widu. Ludzie teraz nawet w biedronce jest lepiej niz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo,ktoś tu kulturą nie grzeszy zbytnio. A tak na marginesie dodam, że moja siostra pracuje w biedronce, bardzo dobrze tam zarabia i jest zadowolona, żeby dostać tam się do pracy czekała ponad pół roku . Więc jeśli nie znasz realiów koleżanko to nie pisz głupot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po mału to tak ja mam zresztą znajomą w biedrące i sobie chwali szczegolnie wypłaty..... narobi się ale wie za co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczycie jaką niespodzianke szykuje nam prezes na styczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądanie wcale nie jest takie złe. Ja też myślałam,że to będziesz masakra,ale drukowalam dzisiaj sobie najpierw z kasy której nie obsługiwałam i przy wolnej chwili sprawdziłam. Wszystko jest po nazwach,więc luz. A drugą kasę wydrukowalam na koniec dnia,bo u nas po 15 to już bezruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaką znowu niespodziankę chodzi??? I tak mamy ich w nadmiarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ten.kulturalny wpis to kakis regionalny pewnie bo my pracownicy szeregowi staramy sie sobie pomagac przede wszystkkim skoro regionalni wytyczne potrafili dzisiaj podac tylko telefon by udzielic nam niezbednych wytycznych to juz zbyt wiele bylo by odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Może prezes wpadł na pomysł że teraz będziemy miały otwarte sklepy 24h przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku!!! Bo mnie teraz to już nic nie zdziwi...i podobno ma być jeszcze więcej spożywki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to może jak rzucacie hasło i coś wiecie to piszcie o niespodziankach styczniowych.... a nie tak w skrocie.... to jaka to niespodzianka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się domyślam...... wypłata zależna od obrotu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe jak ma zamiar rozgraniczyć duże miasta i małe miasteczka.. przecież to nie sprawiedliwe ................ w sklepach z większymi obrotami będą zarabiać 2000 na rękę a reszta cieniasów m.innymi my po 1000 na rękę ( na cały etat oczywiście ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiem ja u was ale u nas przez ten nowy system obroty są jeszcze mniejsze... nie wszystko wchodzi na kasę .Wiem że można dopisać ale to też trochę trwa zanim się nauczymy i nie wszystko można dopisac a klient nie chce czekać i odchodzi .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie bo jak niema takiego kodu w katalogu .... to niemozna dopisać chyba co???? a ciekawe co nam szykuja to od tego stycznia,,,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa bedzie stała tylko premia od obrotu różna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam, zaraz się boicie... co ma być to będzie, ważne żeby dalej robić swoje i tyle. Co z tego, że zrobią jakieś premie od obrotu albo dadzą umowy śmieciowe? Jesteśmy w większości tak wyszkolone, że nie będzie problemów ze znalezieniem nowej pracy, pozdrowionka dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zwolnienia:-) Mógł by zatrudnic wszystkie na caly etat i podwyżki dać Ale raczej to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×