Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
mogłby i to by pewnie podnioslo obrot bo miał by sie kto klientem zając..... a teraz co stały klient...to przeprasza ze prosi o pomoc i przeszkadza bo wie jakie jestesmy zagonione a na obsługe niema czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MY tez się buntujemy i nie liczymy jakiś śmiesznych ich rolek,oni myśla że my siedzimy i d***emy sobie palcem w nosie bo nie mamy co robić!A te kasy to jest jedno wielkie g***o!Trzeba się zbuntować dziewczyny bo tak dalej być nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drukowanie paragonow i podanie sms sprzedazy produktow firmy pana prezesa to kolejny przyklad na brak jakiejkolwiek wiedzy na temat funkcjonowania sklepu....zaden z kierownikow regionalnych nie ma zielonego pojecia jak wyglada dzien pracy w sklepie...nie ma co sie dziwic ze takie glupie polecenia od nich dostajemy...przygotujmy sie ze bedzie ich wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile nas jest ? ile nas nie liczy tych glupich produktow? podajemy mniej wiecej nie ? :) brawo nie jesrem sama :D a jak chca to niech mnie za to zwolnia :) naprawde nie zalezy mi juz na tej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i na nowych systemach w przyszłości da rade sprawdzic ile czego sprzedałysmy ale na chwile obecna jest to nie realne!Przez te nadgorliwe,które chyba faktycznie nudza sie na sklepie wszyscy dostaja info ze trzeba podawac dane sprzedazy za pazdziernik.ludzie,oni pojecia nie maja jak wyglada stary system.Kiedys to przynajmniej MDE był moznaq by było chociaz za ostatni tydzień sprawdzić.My tez podamy wartosci przyblizone:)do rzeczywistych.Nie mamy czasu na drukowanie pierdół!Ja musze wyrabiac plan,koniec miesiaca tuz tuz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespodzianka. Żele adidasa,które powinny być do dzisiaj w promocji wchodzą już w starej cenie. A na dodatek jest na nie zmiana cen a zmniejszającej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nwym systemi nierobimy zmiany cen.... a w starym wpisz poprostu wszystko na zero i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytałam co mam zrobić. Oczywiste jest,że zera przy adidasach zrobiłam. Tępa nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bardzo przepraszam...drażliwa koleżanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz napszcie jak kasujecie towar z kuponem rabatowym,ale krok po kroku gdzie to robicie i jak wpisujecie nr kuponu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starym czy nowym systemie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomoge bo my jeszcze na starym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nowym w przypadku np kostek 2 za 6 zł rabat nabija się sam gdy nabijemy 2 te produkty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, czyli te nr kuponu nie sa potrzebne ,czyli te kluski co sa za 7 zł dwa opakowania to skanuje jedno i drugie pudełko i od razu robi sie sam rabat tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile sklepów jedzie jeszcze na starym systemie???U mnie wszystkie sklepy ,ktore sa w okolicy juz na nowym ,a my biedactwa ciagle czekamy na termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kluski...??? no tak zresztą nabij sobie na kase żeby sie upewnic puki nie zaksięgujesz wszystko mozna usunąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i tak samo np z chico jak nabijesz paste to szczoteczka sama wejdzie za 1 zł :) więc jakieś tam małe plusy są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobić wypłatę do banku w nowym systemie??? Z góry dziękuje za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobic na nowym systemie zuzycie wlasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata do banku .Wchodzicie do zakładki FINANSE >OPERACJE KASOWE> RAPORT UTWORZYĆ F1 > wpisujemy aktualną datę wypłaty> F 10 ZATWIERDŹ> następnie wybieramy raport z dnia z którego robimy wypłatę i wchodzimy do srodka ENTEREM > potem F1 DODAJ KWIT > wybieramy KW ( kasa wyda)...typ dokumentu i wybrać ,..wpisujemy komu wydano i kwotę i następnie wybieramy drukuj czyli klikamy na drukarkę ( ale nie tą z zieloną ikonką tylko drugą obok )....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ten sposob mozna wykonac zalegle raporty utargow do banku od razu dziekuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde to ja niekumam .... naczytałam się tu o tych wiszoncych kwotach do banku i przez to jak był na szkoleniu szkoleniowiec pytałam go 10 razy....CZY IDĄC Z KASĄ DO BANKU MUSZĘ COŚ WYPŁACAŚ Z KASY.....NA KOMPIE.....I...10 RAZY ODPOWIEDZIAŁ MI ZE N-I-E!!!!! poprostu mam brac kase z sejfu wypełnic potwierdzenie i już.....wiec czegos tu nie rozumiem...kazdego uczą inaczej.....i co innego gadają????? tak samo z sodexu też pytałam kilkukrotnie i też mi powiedział ze traktuję jak dotąd jako gotowke i wypłacam z kasy na wartość bonu...... no KU......RDE TO JAK TO JEST!!!!!!!!!!!!?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można w ten sposób wykonać zaległe wypłaty do banku .. nawet trzeba. Kasę z sejfu do banku może wziąść każdy pracownik i wpłacić ,ale operację na kasie może wykonać tylko kierownik ,,dlatego w przypadku gdy pracownik idzie do banku a nie ma kierownika w sklepie to pracownik bierze gotówkę z sejfu a kierownik na następny dzień albo jeszcze póżniej robi te zaległe operacje na komputerze ( zgodnie z prawdą tak aby wszystko grało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wgrywał ktoś już zamówienie z kolektora na komputer ,,,,,, i jak wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam prośbę napiszcie jak wprowadzałyście krok po kroku towar z dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko że to właśnie ja jestem kierownikiem a mimo to o tekich akcjach nic pan nie wspominal...... a jak wpisujecie w rozliczeniu kas wkote całą w kasetce a na nastepny dzień umniejszoną o sejf???? moze to tu jest roznica...bo jak wpisujecie całą no to trzeba wypłacać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawę możesz wprowadzić tylko wtedy, gdy magazyn wyśle Ci ją jako MM dokumentem elektronicznym. A z tego co się orientuję magazyn nie ma jeszcze wprowadzonego nowego systemu.... Póki co, zostaje czekać aż taki dokument zostanie wysłany. Do tego czasu nie można rozładowywać dostawy... My też czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skanujecie dostawę kolektorem czy też nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostałyśmy kolektora, magazyn wstrzymał wysyłkę mde do wszystkich sklepów z nowym oprogramowaniem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×