Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
to trzymasz na zapleczu dostawę całą? I będziesz miała nie długo kolejna i kolejna i też nie będziesz wykładać towaru? To gdzie to zamierzasz trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ja jedna, jest więcej sklepów z nierozładowaną dostawą... dzwoniłam do magazynu i mówiłam, że kolejnej dostawy to my już nie będziemy miały gdzie przyjąć i żeby ją wstrzymali do czasu wprowadzenia u nich nowego systemu, pani mi powiedziała, że owszem wie, że z takim problemem boryka się większość sklepów ale ona nie może podjąć takiej decyzji, a w ILC wyraźnie powiedzieli, że nie należy rozkładać dostawy bez dokumentu elektronicznego... powoli to się robi zabawne, sklep zaczyna świecić pustkami a towar nierozpakowany na magazynie...pocieszam się tylko myślą, że może w przyszłym tygodniu już wszystko wróci do normy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a bez kolektora jak składacie zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie składamy zamówienia, dostawa przychodzi z przydziału.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co system muszą już mieć bo ja takie mm dostałam w połowie tygodnia..... więc może to u was problem z netem jest po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak z tym rozliczaniem kasy na nastepny dzień zostawiacie pogotowie ktore jest wynikiem zawartości kasy umniejszonej o to co do banku....i wtedy i tak robicie wypłate????jakąs do banku...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz mm ale za sprawę z 15 chyba bo było to robione z informatykiem i oni to przesłali napewno nie wysłał to magazyn bo nie mieli oprogramowania dopiero od piątku mieli szkolenie z tego co wiem /_"my z dostawa stoimy a dzisiaj kolejna jestem załamana bo niemamy miejsca gdzie to trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie cos sensownie o co chodzi z ta styczniowa niespodzianka a nie tylko draznicie wiadomo cos konkretnie? A co do zwolnienia pracownika na okresie probnym - nie musicie podawac zadnego powodu, po prostu wypowiadacie umowe zgodnie z jej warunkami( czyli odpowiednim okresem wypowiedzenia). Powod zwolnienia pracownika podajemy TYLKO w przypadku umowy na czas nieokreslony. A jak sie Wam podobaja nowe cele na nowy tydzien? Napoje 4move te male puszki po 10szt. na klienta!! i cala reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do dziewczyn ze sklepow ktore juz mialy nocna inwentaryzacje powiedzcie czy nagdodziny ktore beda placone licza sie tylko od zamkniecia sklepu do czasu skonczenia inwentaryzacji. czy np jezeli sklep zamylam o 20 a ja przyjade juz np o 17 eby liczyc to mi sie to bedzie liczylo do nadgodzin czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie o work service.... i dziesięć razy zastanówcie się nad współpracą z nimi w przyszłości http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,100003191,147134147,Re_Work_Service_opinie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zamkniecia od 20 na 100% masz policzone nadgodziny dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadgodziny za inwentaryzacje to tak- jesli mialas byc w pracy normalnie np do 17 to po tym czasie zaczynaja sie dla ciebie nadgodziny, jak mialas miec wolne w tym dniu a przyszlas na 17 to tak samo. Godziny nocne licza sie od 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co mnie ciekawi czy ktos z gory wpadnie na pomysl ze w listopadzie przelewy trzeba zrobic 7 zeby byly wyplaty na czas bo 10 znowu jest w niedziele ale w poniedzialek jest znowu swieto wiec jak sie nie wyrobia i przelewy wyjda w piatek 8 to kasa znowu bedzie po czasie i juz nawet wiem jak sie beda tlumaczyc...bo to bank przetrzymal my wyslalismy odpowiednio... zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co ja wiem to od gornie jest ze inwentaryzacje zaczynamy liczyc od 20 i od tej godziny sa naliczane nadgodziny a jak ktoś przyszedł prędzej to se tak o robil wiem bo pytałam i mi regionalny powiedział ze mam spisac godziny od 20 dopiero do której było liczone także nie wiem nie chce wprowadzać w blad ale ja specjalnie z tym dzwoniłam do regionu i taka odpowiedz dostałam wiec lepiej zadzwon niż robic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba są śmieszni, że dopiero od 20 nadgodziny liczą a jak przyszłyśmy wcześniej to ot tak sobie.... no śmiech po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak zrobić zamówienie pro forma, podajcie to krok po kroku, bo gubię się w tym wszystkim, a nasz regionalny nie odbiera, z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz kolektor to robisz jak nie to nie czekasz co ci sami dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kolektor i mogę to sobie zeskanować, i już to zrobiłam, ale nie wiem jak mam teraz to wklepać do systemu, wiem jedynie, że trzeba to zaznaczyć jako zamówienie pro forma wszystko ładnie pięknie ale jak mam to zrobić krok po kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to nie pamiętam bo nie mam komputera przed oczami może inna koleżanka pomoże bynajmniej to nie jest trudne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy zamówieniu nie zaznaczasz pro-forma jest to zamówienie prawdziwe,pro-formę robisz tylko wtedy kiedy chcesz coś zakięgowac od razu i to pro-forma jest tylko takie na niby zeby przyjąc dostawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny jak idzie aktywna sprzedaż kasowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie o tym mówię, chciałabym sobie zeskanować dostawę by móc z tym cyrkiem ruszyć dalej i dlatego chcę zrobić zamówienie pro forma, ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówienia-zamówienia działu ogólnego-zamówienie dla dostawców-wybierasz magazyn centralny-zazanaczas pro-forma-potem f7 wczytaj z kolektora i juz pisze z domu wiec mam nadzieje ze nic nie pokręcilam potem wchodzisz w dostawy i tworzysz dostawe na podstawie zamówienia pro-forma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki śliczne, teraz powinnam sobie poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest z dostawa w nowym systemie ?trzeba cały towar przeleciec i ze skanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz czekać na księgowanie z centrali, którego u mnie i w wielu innych sklepach brak, a możesz zeskanować towar i wprowadzić go do systemu jako zamówienie pro-forma tak jak to wyjaśniła koleżanka wyżej, jak już dostaniesz z centrali potwierdzenie zamówienia to wówczas trzeba zrobić korektę na towar wprowadzony z kolektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jakieś pierdy puszcza o styczniu i wszyscy się trzęsą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tak narzekacie na ten nowy system? Nigdy nie widzialyscie komputera? To jest program komputerowy wszystko tam pisze co zrobic tylko trzeba troche POMYSLEC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie "pisze" tylko "jest napisane", po drugie jeśli tak szybko udało Ci się koleżanko (lub kolego kr) ogarnąć ten system, to brawo, możesz się cieszyć. Ja też szybko załapałam o co chodzi, może dlatego, że w przeszłości pracowałam na podobnym systemie, nie ważne. Ale chętnie pomogę i podzielę się swoją wiedzą z innymi dziewczynami, bo może szybko na załapały nie dlatego, że są tępe ale dlatego, że szkolenie było zbyt krótkie, a po szkoleniu jest się pozostawionym samemu sobie i tylko na siebie można liczyć. Jesteśmy porozrzucane po całej Polsce, i całe szczęście, że jest takie forum, gdzie się można podzielić wiedzą i doświadczeniem. Może pewnego dnia sama wejdziesz na forum, ponieważ będziesz oczekiwała porady lub pomocy w rozwiązaniu swojego problemu to wątpię, ze chciałabyś przeczytać taką odpowiedź na zamieszczonego przez siebie posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×