Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
brawo...wreszcie ciut kultury:) a tak przy okazji...do dziewczyn co mają gazety czy zwroty codzienne idą wam bez przeszkod????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komputer widziałyśmy, Szanowna Koleżanko, ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć bez pomocy. Jak mi kolorówka nie wchodzi, jak należy, bo nie ma takiego produktu w katalogu, to sobie go sama nie domaluję, i nie chodzi tu o aktualizację stanów magazynowych, Miałam już kilka takich sytuacji, między innymi przy przyjmowaniu dostawy, że do pewnych rzeczy nie miałam dostępu, i musiał to ktoś wyżej zrobić, a doprosić się kogokolwiek o pomoc, to jest koszmar. Na rozwiązanie niektórych problemów, które zgłosiłam, czekam i czekam, i czekam, i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ktore sa juz po inwenturze :) mam pytanie... ja liczylyście towar szczegółowo??? kazdy rodzaj osobno czy łączne ilości danych produktów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zamykacie w niedziele sklep i robicie na jednej kasie wszystko i zamkniecie i raport dnia na nowym systemie to na tej drugiej kasie to raport dobwy sam sie drukuje przy zamknieciu czy trzeba jakas ta druga kase zamknac pomimo ze tam nikt nie pracował,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy towar liczyłyśmy osobno, to jest bardzo ważne (do sprzedaży i pewnie do następnej inwentaryzacji), co prawda uciążliwe ale tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie musisz robić na drugiej kasie, nam informatyk powiedział, ze w przypadku braku sprzedaży z jednej z kas nie ma obowiązku robienia raportów, ani z kasy ani z drukarki fiskalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za info to tylko swoja kase i raport dnia i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie.Czy Pani D.Z. pracuje w woj. śląskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli np szampony dove liczymy osobno do każdego rodzaju włosów???? np czekolada wawel kazdy smak osobne ilości?? itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to dokladnie tak dotyczylo czekolad czy slaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba czyekolad :) nikt niema gazet???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ile dostaje kierownik. czy tak jak u nas 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką ofertę pracy znalazłam: DAYLI Polska Sp. z o.o. Dyrektor finansowy Miejsce pracy: Kraków Region: małopolskie Opis stanowiska: •Współtworzenie strategii Firmy w obszarze finansów •Zapewnienie pełnej obsługi finansowo – księgowej •Odpowiedzialność za audyt i kontrolę wewnętrzną oraz bezpieczeństwo mienia •Planowanie celów strategicznych i operacyjnych Spółki oraz nadzór nad ich realizacją •Rozliczanie realizowanych projektów i nakładów inwestycyjnych, analiza odchyleń osiąganych celów strategicznych i operacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem skutków ekonomicznych i poszukiwanie ich przyczyn oraz sposobów ich realizacji zgodnie z założonym planem •Tworzenie wskaźników i mierników oceny sytuacji finansowej Spółki •Tworzenie wskaźników i mierników efektywności pracowników wykorzystywanych w systemach motywacyjnych •Optymalizacja kosztów •Optymalizacja procesów księgowych i podatkowych •Tworzenie długo- i krótkookresowych planów finansowych i budżetów •Optymalizacja procesów, mająca na celu zwiększeniu efektywności Firmy w podległym obszarze •Zarządzanie płynnością finansową Spółki •Odpowiedzialność za zarządzanie ryzykiem finansowym Spółki Wymagania: •Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość i finanse) •Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku •Pożądane doświadczenie w zarządzaniu finansami w przedsiębiorstwie prowadzącym działalność handlową detaliczną, hurtową i internetową •Doświadczenie w zarządzaniu finansami grupy kapitałowej •Bardzo wysoki poziom kompetencji menadżerskich w obszarze finansów, kontrolingu, podatków i rachunkowości •Biegła znajomość przepisów z dziedziny rachunkowości, rachunkowości zarządczej i prawa podatkowego oraz umiejętność wykorzystania ich w praktyce •Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego •Przedsiębiorczość i zorientowanie na realizację celów •Biegła znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego •Umiejętność pracy w zespole Oferujemy: W zamian za zaangażowanie i wysoki poziom kompetencji oferujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. To ciekawe co stało się z dotychczasowym dyrektorem finansowym. Miał chyba za małą sprzedaż aktywną, albo manko w kasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szczególności zwracam Wam uwagę moje Drogie na zdanie następujące: •Tworzenie wskaźników i mierników efektywności pracowników wykorzystywanych w systemach motywacyjnych A co to są systemy motywujące? W skrócie to chodzi o to że: Duża sprzedaż - duża premia Mała Sprzedaż - premii NIET .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co? Pan D.B. już aut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to co w przyszłości będziemy pewnie miały same jako składniki wynagrodzenia, tylko z dwudziestokrotnie mniejszego niż dyrektora finansowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500???. Ale to na rękę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani D.Z. to wielkopolskie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo jeszcze będziemy dostawać towar z przydziału? Klienci uciekają. Ile razy można chodzić za kretem?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie co niektóre kierowniczki trochę się wymadrzaja pisząc ze narzekamy na nowy system jak kolezanka wyżej napisala mamy sobie pomagać dzwoniac jedna do drugiej a nie jeszcze się obrazac i wymadrzac;;;;;;;;;;Pozdrawiam wszystkie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500 na renke....hehe dobre sobie ja nawet przed potrąceniem tyle niema....żal poprosty ...i to jest ten system motywujący??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups... :) ręke znaczy... tak to jest jak się chce wyprzedzić klawiaturę.... he...bo dayli to tępa nas uczy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups... :) ręke znaczy... tak to jest jak się chce wyprzedzić klawiaturę.... he...bo dayli to tępa nas uczy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim sklepie kierownik ma 2500? U nas pani kierownik ma 2000 brutto czyli na rękę 1500. Widziałam jej kwitek więc wiem na 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie ....a w pracy od 8 do 20;30 przynajmniej telefonicznie.... :( czy ktoś to chć troche docenia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za mało czasu
za 1500 żal.... ja też tak mam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. To te 2500 to brutto czy netto?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×