Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
ja to współczuje mojej kierowniczce...odkąd wprowadzili nowy system jest w pracy od 7,30 do 20,30 codziennie, nawet w dzień wolny. pomaga nam zawala czas który powinna spędzić z rodziną żeby wszystkiego nas nauczyć bo na tym szkolenie to gó...o nauczyli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma Dayli inwestuje w denne spotkania KR na ktorych albo nic nie przekazuja albo oni nie uwazaja a szkoda im kasy na szkolenia pracownikow,zero szkolen,premii i motywacji najlepiej naucz sie sama odwal prace za siebie i regionalnego ciekawe co oni robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny robil juz ktoras z Was na nowym systemie zuzycie wlasne, tez jestem ciekawa czy te 2500 to brutto czy netto i ciekawe ze tak roznia sie place kierowniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zużycie własne robię sobie w komputerze na bieżąco, tylko tego nie księguję, zrobię to na koniec miesiąca. A pensje pewnie jak w każdej firmie - nowe kierowniczki dostają większą kasę, a stare mają ciągle tę samą kasę, bo kto by podwyżkę dał? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie i to sie nazywa motywacja do pracy wielkie wymagania a pensja za to do bani moglabys kolezanko napisac krok po kroku gdzie wchodzisz na tym systemie zeby zrobic te zuzycie wlasne z gory stokrotne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No świetnie ja mam 2000 brutto a już trochę pracuje ciekawe czy mają zamiar kiedykolwiek podnieść nam wynagrodzenia w innych sieciowkach to nawet kasjerka lepiej zarabia niż większość kierowniczek w tej zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można wprowadzić zużycie własne za wrzesień i dodać to razem bo w wrześniu nie robiło się już odpisów na kolektorach ciekawe czy mogę dodać wrzesień i październik/chodzi mi o sztuki żeby dodać /a jak przeterminowane spisujecie do książki wszystko jeszcze i doczepiacie do tego wydruki z kas tak jak było czy na nowy systemie się nie drukuje tego tylko pisze w systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak zrobić w systemie to zużycie własne bo nam tego nie pokazali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kolezanki wczesniej - my mamy gazety i zwroty robimy codziennie bez problemu :-) a podwyzki powinni dac wszystkim i wprowadzic jakies rowne traktowanie a nie nowe sklepy to wyzsze pieniadze a swoja droga to ogloszczenie na dyrektora to baaaaardzo ciekawa sprawa czyby D. chcial za duzo zmian? A moze chca drugiego Dyrektorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2200 brutto. Pracuje ponad 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ramach porannych ciekawostek - nasza nowa ochrona to Impel.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie ochrony to było do przewidzenia po sms który mówił żeby ich na sklep wpuścić tylko kiedy oni fizycznie bedą, ktoś wie?, bo do końca mc mamy tylko starą ochrone i zero info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego kiedy beda to nawet region pewnie nie wie, poza nową ochroną ma też być nowy monitoring i różne inne...gadżety typu antynapadówka itp.... ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kogo Wy macie te informacje odnośnie zmiany monitoringu i generalnie zmian mających nastąpić w firmie? Nam nikt nic nie mówi, regionalny słowem o tym nie wspomniał, więcej najbardziej zainteresowany, czyli pan z ochrony nic nie wie o tym, że od przyszłego miesiąca może zostać bez pracy bo jego koordynator o niczym go nie poinformował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był sms, że mamy udostępnić sklep jak przyjdą panowie z impelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na regionalnego nie liczymy - bo nie ma na co :-/ jak się same nie dowiemy to du....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sms o wizycie panów z Impelu czytałam ale o zmianie monitoringu pierwsze słyszę, poza tym nasz pan z ochrony naprawdę się denerwuje bo nie wie co z nim dalej będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam sie udalo dowiedziec, ze jak wejdzie Impel to ochrona bedzie full wypas, tylko ciekawe czemu zmieniaja firme skoro w konsalnecie tez moga dac to samo, pewnie poszlo o kase jak zwykle. A poza tym przeplyw informacji w tej firmie mnie rozwala. Ciekawe co z naszym obecnym dyrektorem, jak dlugo bedzie"obecny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki pomóżcie wprowadzić korekte z dostawy w nowym systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni szukają dyrektora finansów a z tego co wiem to D.B jest dyrektorem sprzedaży,nie jestem pewna czy to o niego chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny.. a co tam ciekawego przyjeżdża w dostawie w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tygodniu w dostawie dają: PIWO, PIWO, PIWO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tym co piwa nie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się jak jeszcze piwa nie masz to je teraz dostaniesz a oprócz tego kolejne: elseve, mr house, garnier, mnóstwo soków paola, vegeta(jakby jej było za mało) i po kartonie mokate cappuccino ;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w skrócie, sprawdź co Ci zalega na magazynie, na pewno w dostawie tego nie zabraknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widze ze po staremu :-P o masakro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie znac co z ta korekta do dostawy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zamykacie w niedziele sklep co robicie na kasie ?jedna kase zamykacie i raport dobowy z jednej kasy a z drugiej nie bo nie pracowaął tak?i raport dnia na kasie nr 1 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam nie wiem czy to prawda że od nowego roku mają byc duże zmiany odnośnie umów i wynagrodzenia i słyszałam tez że ma nie być kierownika sklepu tylko obowiązki mają byc podzielone między całą załoge i pensja ma byc wyrównana każda zarobi tak samo ale niewiem czy to prawda a z reszta tutaj wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×