Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
to chyba jakieś plotki bo nikt o tym nigdy nie mówił;/ a jeśli chodzi o takie dzielenie obowiazków to z jednej strony fajnie ale z drugiej i tak zawsze tylko jedna bedzie miała telefon i tylko ta będzie pracować 24h tak jak teraz kierowniczki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdoły robicie,kierownika nie bedzie juz lepiej wymyslec nie mogłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i pierdoły ale któraś już wczesniej pisała o zmianach w styczniu czyli coś w tym musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie premia od utargu i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam telefonu nie nosze cały czas jestem w pracy to odbieram smsy a jak mnie nie ma to sa dziewczyny i one odpisuja i odczytuja smsy przeciez tez potrafia czytac i pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie noszę, nikt mi nie powiedział, że to mój służbowy telefon. Co więcej, miałam wyraźnie powiedziane, że to telefon kontaktowy do sklepu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie problem z telefonem,pewnie ze go sie zostawia w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez my i tak nie mamy premi! i z czego tu sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko sciema na papierze ze mamy premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz zaksiegowana dostawe z MM to juz nie zrobisz w niej korekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna któraś z Was jakieś konkrety w sprawie styczniowych zmian umów, czy znowu snujecie spekulacje? Jeśli wiecie coś na pewno to napiszcie a jeśli nie , to po co rozsiewać ferment i denerwować ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdybym nie miala zaksiegowanej MM to moge wklepac korekte? Jesli tak to w jaki sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi szkoleniowiec mowił ze te korekty to nas nie obchodzą bo w mm musi byc prawidłowo.....albo wejdz w to mm i poszukaj pozycji do ktorj masz korekte i zobaczysz czy jest ok czy nie...ale to tylko spekulacje bo niemam jeszcze doświadczenia...rozumiem też ze mm-ki przychodzą już prawidłowo z dostawą.....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to wygląda z tą mm-ką ściągasz z sieci wybierasz tą ktora cie interesuje.... i co księgujesz i koniec...czy jak to wygląda....???? o help a wie ktoś może jak sobie dopisac dane firmy ktora bierze na fakture... bo niezapisuje się to samo....tak by w przyszłości wybierać jako starego klienta.... bo ja mam tam ale jakieś firmy co mi niesą potrzebne...mogę tą baze usunąć i założyć własną.....???? czy już ktoś rozkminił takie szczegoły....?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co ja wiem to nie we wszystkich sklepach z nowym systemem wchodza mm ja mialam to szczęście ze dostawa stala tylko 1 dzien na magazynie a pozniej doszla mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodanie nowego klienta do bazy danych: operacje-klient-wpisujesz dane klienta-F10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do dzisiaj niemam mm z towaru z 21.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pozatym to ci panowie w ilc tez chyba do końca nie wiedza jak system działa dodzwonić się tam to tragedia a otrzymać odpowiedz to tez co dzień ktoś inny odbiera i mowi co innego..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszej firmie to jest jeden wielki znak zapytania nad wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a kto wam podłączał router do internetu bo do mnie dzisiaj przyszedł na sklep i leży w pudełku bo dla mnie to czarna magia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za odp.odnośnie dodawania klenta :* a dziewczyny może to jest tak ze kto niema neta niema mm a kto ma neta ten ma mm.... hmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do ilc i infolini to fakt a najlepsze sa pytania proszę opisac problem..... my sobie po naszemu....bo niewiemy jeszcze dobrze co i jak.... a oni swoje .....zakładja zgloszenie i tyle..... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny macie nowe systemy?? jak sobie radzicie?? z kończeniem zmiany, utargami?? działa wam wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie zabardzo.... jakieś cuda na kiju wychodzą a ilc nie kuma o co mi chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proszę napiszcie w końcu gdzie wchodzicie aby zaksięgować zużycie własne ? Please..... I czy może któraś wie jak wypłacić pieniądze np.za paragom albo fakturę na jaką zakupiłam artykuły na sklep typu długopisy czy koperty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dopiero co podlaczone i tez masakra ..jak to ogarnąć Troche was poczytałam i na szczęście na naszego kierownika regionalnego nie możemy narzekac I czy ktoras mi napisze jak zrobić zakończenie zmiany i zakończenie dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zużycie własne już ktoś opisywał i było napisane,ze robimy podobnie jak przeterminowane czyli operacje magazynowe a potem rozchod wewnętrzny w tworzone i tam przez F 1 dodac produkty i F10 ksieguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o dane klientow do faktur to nic nie usuwajcie bo z tego co wiem to jest to baza ogolnopolska tzn widnieja tam wszyscy kontrahenci wprowadzeni przez nas na sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata z kasy: obsługa sprzedaży operacje rozwijasz polecenia z boku taki znak >> tam jest kasa klikasz otwiera się szuflada i wyskakuje okienko tam piszesz za co i ile i zatwierdzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możecie mi jeszcze napisac krok po kroku jak robicie zakończenie zmiany i w ogole zamkniecie całego dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×