Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
co wiecie o nowych umowach od stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zamówić produkty bell ? których już nie mamy w szafie tzn. sprzedały się i nie mam kodu do zamówień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak kazdy inny towar z katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżbyś droga koleżanko miała w katalogu jakies nr ? bo ja mam tylko jak to ułożyć i nic więcej ? wow bardzo pomocna odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była u któreś z Was na sklepie degustacja Cryspy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba z katalogu z komputera a nie z tego co przyszedł z bell :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chyba ze jest w systemie bo ja jes cze nie mam... a dziewczyny czy na inwenturze liczylyscie przeterminowane i uszkodzone czy tego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na sklepie byla degustacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak -przeterminowane i uszkodzone liczymy do inwentury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze mi powiedziec jak mam poprawic deklaracje kasjera z czwartku. w co tam trzeba wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz z tymi terminami u nas degustacji nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby poprawić deklaracje trzeba wejść w sprzedaż - deklaracje kasjerskie- wpisać datę odszukać nazwisko danego pracownika którego dotyczy deklaracja i wprowadzić korektę ,,,, wszystko da się zrobić wstecz ....kompletnie wszystko można odkręcić i to mi się w tym programie podoba.. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas degustacja CRYSPY miała być ale dzwoniła pani z firmy że degustacja odwołana i przeniesiona na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie czy Wy robicie zamówienia skoro na zapleczu czeka zaległa nierozpakowa dostawa ...no chyba nie bo to trochę chore by było ale nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od padztetow ktos byl zeby je ulozyc ?my nadal czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.Proszę napiszcie mi jak to jest po inwentaryzacji.Kierownik ma być rano na 7 bo przychodzi informatyk ale czy on szkoli tylko kierownika a ja póżniej szkole dziewczyny czy może jeszcze przyjść pracownik dodatkowo bo co dwie głowy to nie jedna.Jak czytam te wszystkie wpisy o tym nowym systemie to mi się odechciewa wszystkiego.I jeszcze o której otwierałyście sklep jak już było po szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 7 przychodzi kierowniczka, informatyk instaluje system trwa to ok. 3 godzin, później przychodzą wszystkie dziewczyny i odbywa się szkolenie, następnie otwieracie sklep a informatyk dalej szkoli, ale już tylko kierowniczkę ewentualnie jeszcze jej zastępce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też była degustacja i też miałyśmy ją przekładaną bo nie mieli kogo do nas przysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej żeby tak od 9 były wszystkie bo nawet wszystkie wszystkiego od razu nie ogarniecie........ a sklep to tak koło 12 juz powinien działać a pan szkoli do 15 rownież przy klientach..... powodzenia...bo tydzień z inwenturą i szkoleniem to najgorszy tydzień w tej firmie ale szybko minie....wiec powodzenia dziewczyny ) ja naszczęście mam to juz za sobą deklaracje poprawia się tam gdzie się rozlicza tylko wybierasz nie koniec zmiany tylko dekl.kasjerskie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas tej degustacji nie było i już pewnie nie będzie a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest teraz na stojakach dayli? w nowej poczcie o tym ani słowa.....u nas dostawa dalej nie przyjeta z czytnika nie da się zczytac a mm nie dotarła ... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stojaki zmieniamy miesiecznie wiec jest to co było zmienią pewnie w nastepnej pocztcie..... mam zapytanie do dziewczyn ktore probowały juz wysłać zamowienie do magazynu systemowo czy mogą napisac jak to zrobic krok po kroku ....tj.mam juz wszystko na kolektorze i co dalej??? proszę o pomoc i z gory dzięki za poświecony czas :) a i czy dzwoniłyscie pytac czy doszł czy jak.....niemam pojecia jak sie za to zabrac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez byl informatyk na 7 rano wiec przyjechalismy na 7 rano chyba do 10 zajelo mu podlaczenie tych komputerow pozniej zaczelo sie szkolenie i trwalo cos do 11.30 a potem dopiero otworzylam sklep juz po szkoleniu napisalam tylko kartke ze w dniu dzisiejszym sklep czynny od godz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wyslac zamówienie pro forma wchodze w zamówienia potem przygotowanie zamówienia dla dostawców nowe,F1dodaj,wybiera sie dostawce Np.magazyn centralny,F10 zatwierdz.pojawi sie okno dodanie nowej pozycji,zaznaczam w tym oknor pro form,podswietlam to zamówienie i daje entrer(szczegoly)potem daje F7wczytaj i pojawi sie tabelka zaznaczacir wybierz opcje 2 wczytywnie zamówienia z kolektora-oczywiscie trzeba wcześniej podlaczyc koleltor pod kasa siwym kablem.zamowirnie powinno pojsc,tak sama robi sie przy ksiegowaniu gum tylko trzeba wybrać firmę kramel,lub jeśli faktura z pozycji zamawianych przez nad nie przyjdzie to tez mozna zeskanować towar jako pro forma i potem go tylko wczytać.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wgrywał dostawę z mdm? i czy to się komus udało? po inwentaryzacji nadal połowa towaru nie wchodzi na kase mimo ze było liczone oszaleć można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dalej? wystarczy to zamowienie pro forma wczytac i na kompuer ze skanera? i towary beda juz aktywne na kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zamówieniu do magazynu nie zaznaczamy pro- forma bo jest to zamowienie prawdziwe. Pro-forma tylko przy fikcyjnym czyli np przy kramelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak takie zamowienie pro forma przyjac na stan? zeby mozna bylo juz rozlozyc dostawe? bez czekania na przeslanie mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam jaeszcze dopytanko odnośnie magazynowego zamowienia... ok zrobiłam wd. wskazowek(za ktore bardzo dziękuje) i wczyta się z kolektora.... i co dalej koniec czy jakoś jest wyslij albo cos.....??? i czy pozycje z kolektora znikają czy nie (pytam bo w razie niepowodzenia przez system chciałabym wysłać kurierem....a jesli znikają to masakra....wszystko od nowa trzeba).... ach dobrze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już wgrasz to ksiegujesz , dane z kolektora usuwasz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×