Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
słuchajcie jeśli chodzi o stojaki to było info że maja wrzucać już potem świąteczne rzeczy. jakieś zestawy : W tym roku pewnie to będą makarony i sos grecki np. do ryby a na pewno nie takie zło jak chemia czy kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jednak te karpie w wannie....lub choinki.....no w każdym razie coś baaaaardzo świątecznego ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny sprawdzacie towar z mmką czy od razu zatwierdzacie każdą pozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobic z towarem ktory nie wchodzi na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inwentura częściowa na towar ktory nie wchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli podczas sprzedaży wyskakuje, że towar o takim kodzie nie istnieje to co wtedy. Bo jeśli pisze, że nie ma wystarczającej ilości to wiem jak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie zle inwentaryzacje zrobiłyscie i teraz towar ktorego nie policzyłyscie nie wchodzi na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w magazynie ...np.jesli to jest ktorys zapach deo i 4 wchodza piąty nie .... to zeskanuj w katalogu ten ktory wchodzi....i na liscie powinien być i ten ktorego niby niema...dojdziesz po nazwie u mnie tak było niby kodu niema w bazie ale jak go odnalazłam ręcznie co mi pol dnia zajeło.... i dodałam go na stan bo wcześniej był zerowy to normalnie teraz wchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak wgram z kolektora zamowienie do magazynu...takie prawdziwe do magazynu (zamiast kuriera) to robie księguj i co???? oni już to mają jak zaksięguje czy co wysłać to zaksięgowane jakoś muszę???robił już to ktoś i ma pewność ze magazyn zamowienie dostał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo za info, a jak jesteśmy przy temacie inwentury to była zrobiona bardzo dobrze osobiście liczyłam tą rzecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli podczas sprzedaży wyskakuje że towar o takim kodzie nie istnieje to trzeba zgłosić do informatyków i podać kod kreskowy a oni już się tym zajmą ( dopiszą do bazy danych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o zamowienie to potem sprawdzasz czy zamowienie jest w wysłanych ,jak go magazyn otworzy ,zamowienie przeskoczy do potwierdzonych mi jesli cos nie wchodzi,to wtedy nabijam z cenówki i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam dostawe której nie mogę rozlozyc bo niemem dokumentu mm a do dzialu zamowien tez nie mogę się dodzwonić żeby ja wprowadzili i regionalna kazala to wprowadzić przez inwentaryzacje czesciowa tylko nie wiem jak to zrobić czy ktoś może mi powiedzieć krok po kroku co mam robic. jeśli ktoś wie proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadz na magazyn z końcówka nr 11 powiedz że prosisz o mm i pani ci ja wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wczytalam mm z sieci i nie wchodzą mi wogole produkty na kase tzn jeżeli nmialam na inwentaryzacji 5 sztuk czekolad a teraz mi przyszlo jeszcze 10 szt to stan magazynowy i tak mi pokazuje tylko 5 sztuk a nie 15. dlaczego tak jest? i wogole nie wchodzą produkty których nie było na inwentaryzacji. co to dalej z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
musisz zrobić inwentaryzacje częściową albo dzwoń do informatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
sprawdż jeszcze czy zgadza ci się wartość mm z faktórą papierową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mi się nie zgadza..... i ze stanem faktycznym tez nie .... kazali zestanowac.... zeskanowałam ...wgrałam jako zamowienie proforma....wyślij....i...du...a jak na stanie niebyło tak niema czy ktoś to robił i się powiodło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( naprawde nikt nie przyjmował w ten sposob dostawy??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no i tam niema opcji księguj tylko wyślij...... wiec nie wiem juz nic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam przebudowa spożywki??? zaczełyscie.... macie na to czas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się faktura papierowa z mm nie zgadza na ponad 2 tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę mnie pokierować jak zrobić inwenturę czesciowa. ponieważ niektórych towarów nie było na inwentaryzacji i teraz jak przyszla dostawa to one wogole nie istnieja i czy te towary mam zczytac na kolektor czy z każdym do kasy mam podchodzić i skanować?? nigdy tego nie robiłam a system mamy dopiero 2 dzień i nie wiem jak to zrobić a chciałabym towar rozlozyc bo pusto mam na polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos probował sie dzis gdzies dodzwonic ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co dzwonic?? i tak sie niczego nie dowiecie....pani w zamowieniach szybko zbywa sprawe mowiac ze aktualizacja od informatykow nie przyszla...panowie informatycy jak laskawie odbiora telefon przyjmuja tylko zlecenie...i radz sobie sama...towar od tygodnia na promocje poniedzialkowa lezy na wozkach w magazynie...polki puste bo z dostawa przychodzi kolejna partia towarow malorotujacych zalegajacych od miesiecy na magazynie....ooo i super sprzedajace sie produkty z mr housa... powiem tak to zaczyna byc powoli zabawne :) :) nikt nad tm nie panuje...wymknelo sie to wszystko z pod kontroli...ale jak ma byc jak zatrudnia sie osoby po znajomosci, ktore pojecia o handlu w branzy FMCG nie maja...telefon to nie proszek do prania....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miałas szczescie usłyszec dzis pania z zamowien bo ja probowalam calutki dzien średnio co 15 min. i bez efektu..... to samo jesli chodzi o panow informatykow...... no zabawne ale czasem nerwy szarpia...... jak masz pustki za chemi i kosmetyce to proponuje poukładac tam turystyczną jej na pewno masz zapas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja probowalam sie dzisiaj dodzwonic na magazyn bo mialam dzisiaj dostawe i oczywiscie mmki nie ma a pozniej do informatykow ilc no i jaki efekt byl oczywiscie zerowy szkoda slow na ten temat ta firma to powoli totalna paranoja znikad jakiejkolwiek pomocy kochane jak ktos ma etat 19,5 godz to jaki ma dochod brutto bardzo prosze o odpowiedz i z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może brać to po trochu z magazynu i przez inwenture przyjąć ....mi jest jelen potrzebny by handlowac lezy ful na magazynie a ja klentow musze odsylac.... proformy probowalam bez efektow..... niech sie martwią modrzy jak potem posprzatac bajzel w magazynach komputerowych...mnie interesuje teraz ten fizyczny....bo sie w nim przeelewa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przyjmiesz pod inwenturę częściową a potem dostaniesz mm z magazynu to będziesz miała nadstan..... szczerze nie polecam tej opcji, bo potem będą problemy... trzeba czekać i tyle.... nasi super regionalni pojęcia nie mają o tym co się dzieje, w nosie mają to, że dobrze rotujący towar leży na magazynie, bo nie ma jak go sprzedać, gdzie tu sens i logika, ta firma idzie chyba już na dno, nikogo nie obchodzi, że asortyment się pogorszył, a co za tym idzie, tracimy klientów, święta tuż tuż a my worki pan pomocny i mr house mamy sprzedawać, ohhh zapomniałam o tej super spożywce ;) :) wstyd i tyle, do konkurencji po szkolenie "góra" chyba pójść powinna, nas nikt nie wysłucha, choć to my mamy na co dzień bezpośredni kontakt z klientami, których w większości znamy i lubimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktos dostawe dzisiaj???Co przyszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×