Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
rece mi juz odadly do ziemi na to wszystko od 4 dni probuje sie dodzwonic do magazynu zeby wczytali mm jak wkoncu ja wczytali to sie okazuje ze roznica 2 tysiace miedezy papierowa a mm-ka, a poza tym przyszedl towar ktorwgo niema ani na mm ani na fakturze papierowej wiec pytam co z nim zrobic informatyk rece rozklada kaze dzwonic do magazynu i tak jeden odsyla mnie do drugiego i odwrotnie na kase nic nie wchodzi z tego co przyszlo pytam regionalnej co mam z tym zrobic a ona inwentaryzacja czesciowa wiec pytam JAK ?? a ona NIEWIEM. poszla pewnie na wolne bo sprawy wazne tylko smsem wiec pisze smsa na ktorego do tej pory nie otrzymalam odpowiedzi a jak ona pisze to trzeba JUZ odpowiadac bo inaczej opier....MAM DOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos robil zmowienie przez internet?? niemamy czytnika i mam to zrobic przez internet ale jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy byl u kogos na sklepie pan D.B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w opcji zamowienie jest chyba opcja z katalogu ....otwiera się katalog i pokazują stany i tam chyba wpisujesz ile czego chcesz a jak skończysz to fileś wyslij ...tak cos mi migło ale 100 % niewiem bo ja robiłam przez wczytaj z kolektora.... a regiony maja szkolenie moze się wreszcie czegoś nauczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a ja mam dostawe w sumie mala, ale musze ja jutro cala zeskanowac na kolektor i wyslac pro forma tak ? czy jak ?! bo rece mi opadaja ! i znowu spac nie bede mogla ! a do magazyny tak jak piszecie dodzwobic sie nie da ! ;( POMOZCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agatka dla mnie tez to wszystko to czarna magia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak można bez kolektora w samym komputerze tak jak koleżanka chyba napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być łatwiej a jest gorzej, klienci sie denerwują, bo muszą dłużej czekać przy kasie bo towar jest na półce ale w systemie go nie ma...magazyn zalegają towary, bo przyjechały z dostawą ale mm-ka z magazynu centralnego nie dotarła, więc nie mozna sprzedawać...jest zamęt i chaos, wszyscy są zdenerwowani, i my i klienci, znikąd pomocy, tylko licz sobie człowieku sam na siebie...ale najważniejsza jest sprzedaż dedykowana ha ha ha poooorażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a napiszcie prosze krok po kroku jak sie robi wplate do banku :)))) dziekuje ! dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata do banku.Wszyscy chyba otrzymali e-maila w tej sprawie. Zobacz na pocztę .Powinnaś mieć i wydrukuj sobie ,ja tak zrobiłam.Myślę że wysłali wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica w dostawie rzeczywistej zawsze będzie, gdyż na razie magazyn nie ma możliwości wystawienia mm na towar przez nas zamawiany - jest tam towar narzucony odgórnie. Pani powiedziała, że wobec tego mogę zrobić pro-formę, wysłać i potem zatwierdzić, a jak przyjdzie mm, to jej nie zwyczajnie nie księgować. Ja dostawę przyjmuję bez kolektora, po prostu skanuję ją od razu na kasie, jest to może kłopotliwe, ale lepsze to, niż zapchany magazyn i puste półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a powiedzcie mi co zrobiłyście z szafa MAYBELLINE po która ktoś miał podobno przyjechać a zalega mi od stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze ja nawet nie wiem gdzie sie sprawdza e-maila :/ bo o tym z informatykiem zapomnielismy :/ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dole ekranu monitora jest ikonka koperty tam się sprawdza pocztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie mozna bylo na tydzien wstrzymac dostaw....zrobic porzadek z systemem na magazynie i normalnie pracowac....tak ciezko pomyslec?? w dostawach i tak dostajemy towar ktory zdublowany laduje na magazynie...niech KTOS ZACZNIE MYSLEC A NIE BAWI SIE W SKLEP!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ja czegos już w tej firmir nie rozumiem mi jak się kwoty nie zgadzały na mm to mi pani z magazynu powiedziała ze spokojnie to mogę zaksiegowac a oni to maja na bieżąco uzupełniać i mam zaksięgowane.A teraz wogole faktury papierowej nie dostałam to jak to jest już nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas szafa z meybeline stoi już rok czasu na magazynie jeszcze trochę i ja wypier....................bo zajmuje mi miejsce niema gdzie towaru wkładac a my wogole mamy kosmetyki z loreal jeszcze na magazynie po które tez przedstawiciel miał się zgłosić i tez rok stoja................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szafe mb dawno oddalam na magazyn...zagracala miejsce...teraz kazdy wolny metr na wage zlota, po co trzymac stare smieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostał ktoś już jakieś artykuły świąteczne - choinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie szafa Mny tez zajmuje tak cenne miejsce na magazynie i towar z Loreala tez mam ,którego nikt nie zabrał mimo ,ze zwrot był na niego zrobiony juz dawno dawno...a teraz do inwentury znów Loreala kazali doliczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie jakies info w sprawie przesunięcia dostaw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostawy przesuwają sie o jeden dzień, ;) jeśli mialaś mieć dzisiaj to dostaniesz ją w czwartek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dostawy sa w tym tyg??/Jaki towar i ile wózków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie miał jeszcze w tym tygodniu dostawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden kontener, stojak neutrogena i produkty poza tym marcepan i kilka deo. 3skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mała ta dostawa, aż dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie może jak bedzie sklep czynny w wigilię i sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zmianie dostaw mieli informowac regionalni i jak zwykle zero INFORMACJIIIII............BARDZO DZIĘKUJEMYYYY!!!!!!! co do banku i czytania poczty.....szkoleniowiec poczty nie skonfigurował więc mogą sobie słać info do woli .....bo my działamy bez poczty!!!! wie ktoś jak drukować cenowki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robicie problem z niczego. Wszędzie są komputery i zamiast się cieszyć że sklepy idą w dobrym kierunku to jak zwykle narzekacie. Przecież wszystkiego można się nauczyć, ale trzeba chcieć :) Każda zmiana wymaga troszkę wkładu i zaangażowania. Poza tym nie wiem czym się przejmujecie. Skoro magazyn i centrala nie przejmują się problemami to dlaczego wy to robicie? Cieszcie się z tego co macie bo zawsze może być o wiele wiele gorzej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS jeśli chodzi o przepływ informacji to rzeczywiście jest kiepski, ale co takiego się stało, że opóźnili dostawę o dzień? Inni muszą zapier****ć codziennie, więc nie widzę problemu w tym, że posiedziałyśmy sobie troszkę w ciepłym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×