Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
i tak powinno być, że wszystkie pracujemy na równi i sprawiedliwie i w tygodniu i w wekendy i nie ma tak, że kierowniczka nie powinna pracować w wekend bo to też już kiedyś słyszałam albo, że powinna pracować raczej na rano.... Wiem, że zaraz się któraś odezwie, że "ona" robi sprawiedliwie ale nie wszystkie tak podchodzą naprawdę. Cieszę się, że jest szansa na wyrównanie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, i pozdrawiam te które też tak uważają i też te które traktują wszystkie dziewczyny na swoich sklepach jako jeden zespół a nie jako kierowniczka+pracownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apel do wszystkich kierowniczek!!!. Dajcie swoim pracownicom do zrobienia grafik na grudzień!!!. Z zastrzeżeniem,że mają się zgadzać doby, godziny, kierowniczka ma być na dostawie, zrobić zamówienie i wszystkie inne obowiązki. Zobaczymy jak te mądrale co pracują 2-3 razy w tygodniu po 7 godzin sobie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie jestem kierowniczka i tez robie zamowienie madralo,i na dostawie tez jestem i tez dygam skrzynki na zapleczu,a jak moja kierowniczka ma urlop to zapier,,,,,,, za nia za 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dałaś tak wrobić to Twój problem i teraz zasuwaj. Ja jako kierowniczka wszystko robię i tylko gdy jestem na urlopie ktoś musi mnie zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie i weźcie przestańcie siać ferment w końcu, ten temat był już sto razy wałkowany, jak nie macie co mądrego pisać to juz lepiej nie piszcie nic wcale. Ps. jak Wam tak pasuje posada kierowniczki albo za nią zapieprzacie to do jasnej cholery macie telefon w biurze gdzie jest nr do regionalnego i jak jest tak źle to to zgłoście i tyle a nie tu pierdy pociskacie jak to jest źle a potem w pracy do kierowniczki ładne oczka żeby Wam grafik zamieniła albo coś innego. No weźcie dajcie se spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego kasujecie wpisy te które mówia prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ten ktos jak cie zastepuje to ma 600 zł plus nadgodziny,ale super kur,,,,a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Jak robicie zamiast kierowniczki, to zadzwońcie do regionalnej, poskarżcie się, kierowniczka wyleci, Wy wejdziecie na jej miejsce,będziecie zapieprzac 40 h za 1500 zł, obrywac za wszystko, pilnowac zeby sklep jakoś prosperował i będziecie sobie robić grafiki tak,żebyscie chodziły na popołudnia cały czas...wtedy będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha. I jako kierownicy nie będziecie mieli prawa do nadgodzin i żadnego dodatku urlopowego. I będziecie płacić za wszystkie zakupy z wlasnej kieszeni a pieniądze odbierać dopiero po odebraniu faktur na koniec miesiąca-np. za znaczki i ksero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja regionalna wie,bo sie domysliła,i konsekwencje maja byc wyciagniete i własnie to bedzie monitorowane w całej firmie,a opieprz to wszystkie dostajemy,przeciez kazda ma telefon słuzbowy i jak jest jakas pretensja regionalnej to dostaje te która telefon odbierze,proste,nikt nie patrzy na to ze ja nie mam pensji kierowniczej i nie moze mnie op*****loc,pod tym wzgledem jest równouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujcie dobrze, to nie będziecie miały OP. My jeszcze nie miałysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jestescie nienormalne,jak jest walka słowna o kierowniczki,to one madruja sie ze one opieprz dostawaja za nas,a jak ja pisze ze wszystkie dostajemy OP,bo to zalezy która ma tel,to one znowu ze trzeba dobrze pracowac,hahahahha ja juz smieje sie z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
tak marudzicie na tą pracę`na kierowniczki`na reginalnych więc odnoszę wrażenie że nikt wam jeszcze nie dał w pracy prawdziwego wycisku bo szanowały byś cię to co macie`a zawsze możecie zmienić pracę a nie oskarżać się wzajemnie`nie na tym polega praca w zespole nawet trzy osobowym`ja też jestem kierownikiem sklepu i jeśli mamy jakieś problemy rozwiązujemy je we własnym gronie a nie angażujemy osób trzecich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod słowami poprzedniczki. My też rozwiązujemy problemy między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię grafiki pod moje dziewczyny. Pytam jakie dni chcą mieć wolne i je mają. A przed przepisaniem grafików mają w nie wgląd i mogą zgłaszać swoje obiekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane panie jak beda redukcje to i tak kazda wyleci nie zaleznie od stołka ,a monitorowanie waszej pracy moje drogie kierowniczki nie bawem sie zacznie,i kontrola grafikow także,pozdrawiam i panujcie nad emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pracuję tu ponad 4 lata to kontrola grafików zawsze była. A kontrolować moje godziny pracy mogą jak najbardziej. Zawsze praktycznie wychodzę kilka lub kilkanaście minut po przewidzianym zakończeniu pracy, bo zawsze jest coś jeszcze do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
kontrola to już jest gdyż jak chyba wszystkim wiadomo regionalni mają wgląd elektroniczny i do czasu pracy i do obrotów i do starań każdego pracownika gdyż w systemie komputerowym wszystko można sprawdzić,kwestia czasu a i monitoring podłączony będzie do sieci i więc wtedy będzie wiadomo komu zależy na pracy i jak się stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłaty dostały???? i już się zaczęło!!! skoro nie ma czasu dla rodziny - to dla czego siedzicie na forum w soboty-niedziele-i nawet w święto-MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. Dobre. Święta racja. Jak tak to one mają rodziny i nie mają dla niej czasu-choć nie wiem jak można nie mieć czasu przy 20 godzinach pracy tygodniowo-a na forum siedzą non stop. Głupie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra zaczal sie nowy tydzien pracy moze jakies konkretne sprawy czy nic sie sensownego nie dzieje? Musimy sprobowac ustalic godziny otwarcia na swieta bo czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. W Wigilię i Sylwestra pracujemy od 8 do 14. Taka informację otrzymałam od kierownika regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a nie do 21 albo nawet w sylwestra do 22 przecież komuś może piwa zagraknąć..... a ciekawe co z godzinami dodatkowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fajnie ze do 14. tylko. my obstawialysmy ze tak do 16. bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tygodniu aktywna sprzedaż przykasowa to podobno PIWO!!! :-) info. dotyczy sklepów z alkoholem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety z tego co wiem nie wolno polecać alkoholu w aktywnej sprzedaży...kara pieniężna 5 tyś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustawa w sprawie zapobiegania alkoholizmowi sie kłania!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wychodzi po raz kolejny brak doświadczenia na takie biznesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×